İçerik değiştir

- - - - -

BBL Tedavisi Hakkında

bbl bbl tedavisi bbl forever young forever young bbl anti aging bbl teknolojisi cilt germe ameliyatsız cilt germe

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 01.02.2015 - 03:33

Bu başlık burada dursun, dokunanı vururum. tongue.pngBBL tedavisi veya BBL Forever Young olarak anılan anti aging uygulama hakkında bir şeyler yazacağım buraya ama şimdi değil, ayakta sallanıyorum. Bir parçacık bilgi vereyim yine de, başlığın altı boş kalmasın. Bu, cilde farklı dalga boylarında (560 - 1200 Nm) ışınlar tatbik edilerek yapılan bir ameliyatsız cilt germe uygulaması. 1'er ay aralıklarla yapılan 3 ila 5 seanstan sonra (Seans sayısına cildin yıpranmışlık derecesine göre karar veriliyor) yüz, boyun, kol ve bacakların iç kısımları, karın bölgesi, dekolte bölgesi gibi kısımlardaki cilt sarkmalarını fark edilir derecede azaltıyor. 

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.02.2015 - 03:34

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 01.02.2015 - 09:51

BBL başlığını görünce aklıma doğrudan Beko Basketbol Ligi geldi :eyvah:

#3 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 01.02.2015 - 10:48

'Yılbaşı masaları' konusunu 'Yılbaşı maaşları' olarak algılamıştın Lamos. BBL tedavisi şeysini Beko Basketbol Ligi olarak algıladın, bir başlığımı daha yanlış yorumlarsan büyük ödül senin. Yapabilirsin, sende o ışık var, hissediyorum. tongue.png

Gece başlığı açarken yorgundum, konuya bakan olursa ayıp olmasın diye birkaç cümle yazıp çıkmıştım. Orada bu etkili cilt gençleştirme uygulamasının cilt sarkması sorunu üzerindeki etkilerinden söz etmişim sadece, daha bir sürü şeysi var halbuki. Yukarıdaki yetersiz açıklamadan dolayı BBL teknolojisinden huzurlarınızda özür dilemek istiyorum. tongue.png

BBL uygulaması estetik operasyon yaptırmadan genç görünmek isteyen kişilere özellikle tavsiye ediliyor. Uygulama bu yaş grubundaki kişiler üzerinde şöyle bir etki yapıyor; yoğun atımlı lazer ışınları cildin alt tabakaları tarafından emiliyor ve bu tabakalardaki kolajen üretimi hızlanıyor. Böylece birkaç seanstan sonra ortaya DNA yapısı daha genç birinin DNA yapısına dönüşmeye başlamış, çizgileri ve kırışıklıkları azalmış, kalınlaşmış ve gergin bir cilt çıkıyor. Stanford Üniversitesi'nde yapılan testlerin işaret ettiği sonuç bu; Forever Young BBL tedavisi yaşlanmaya başlamış ciltlerin DNA'sının yenilenmesini ve daha genç br DNA'ya benzemeye başlamasını sağlıyor. 

Doğru anladıysam tedavi cildin DNA'sına unutmaya başladığı bazı görevlerini hatırlatarak yapıyor bunu. 'Sevgili DNA'cığım, bir süredir beni yenileme ve tazeleme işini ihmal etmeye başladığını fark ettim. Neden böyle yapıyosun ki şimdi, eskiden böyle değildin sen? lan.png Nerede benim kolajenlerim? sniffle.gif Kendine gelmeni, cilt altımda eskiden olduğu gibi vızır vızır çalışmanı ve beni yenilemeni rica ediyorum, lütfen.Sevgiler; Hüfyaa.' tongue.png

BBL tedavisi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.02.2015 - 10:49

#4 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 01.02.2015 - 11:35

Inanır mısın ilk iki kelimeni yine yanlış anladım ve yine Yılbaşı maaşları olarak okudum :eyvah:

#5 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2015 - 23:31

Sen beni öldüreceksin Lamos. Veya ben seni öldürücem. :P Sana göz kapaklarını gerdirme amaçlı BBL tedavisi yaptırıcam, göz kapakların genetik olarak da gençleşecek, onlar yukarı doğru yükselince gözlerin de 10 yıl daha genç bakacaklar ve açtığım başlıkları doğru okuyabileceksin. Gerim gerim gerdiricem o göz kapaklarını senin! fighting4.gif

BBL tedavisi hakkında daha geniş ve daha ciddi bilgiler için tıklayın

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.02.2015 - 23:31