İçerik değiştir

- - - - -

Makyaj Masası Modelleri

makyaj masası makyaj masası modelleri dressing table vanity vintage makyaj masası

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 02.11.2014 - 01:51

Üzerinize afiyet öyle güzel modern ve vintage makyaj masası modelleri var ki insan makyaj yapma alışkanlığı olmasa da bunlardan birini almak isteyebilir. Mis gibi dekoratif eşya; sıklıkla makyaj yapmıyorsanız bile saçınızı tararken, kreminizi sürerken kullanırsınız mesela.

tualetnyiy-stolik-30.jpg

Odanızın renklerine ve havasına uygun bir makyaj masası mekana bir estetik, bir güzellik katmaz mı sizce de?

dressing%20table%20mirror%20designs_%20(

Sade, düz makyaj masası modelleri de var piyasada desenli modeller de.Bakınız desenli model:

tualetnii-stolik-4927.jpg

Şu yuvarlak aynalı, zarif ayaklı siyah makyaj masası nasıl? Yalnız bunun demin bir resmini eklemişim hiç bakmadan, 2560 x 1920 boyutlarında minik, zarif bir şey böyle :P, resmi ekleyemediğimi sandım meğer resim sayfayı işgal etmiş, sayfa gözden kaybolmuş neredeyse ben sayfamı aranıyorum, başına bir şey geldi sandım. sniffle.gif Neyse sonra daha makul bir boyutunu buldum. 133%5B1%5D.gif

melrose_01_large.jpg?v=1395241581

Daha fazla resim için: http://www.binkelam....-modelleri.html

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...