İçerik değiştir

- - - - -

Bana Konu Önerseniz Ne Güzel Olur...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 12 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 02.11.2014 - 01:12

şimdik şöyle; bi taraftan bakarsan bütün dünya bana yazı konusu zaten; özgün makale yazarlığı işi bir noktadan sonra insanı öyle yapıyor. kendi siteme ne yazsam gider, ismi buna uygun; bloglarım da var, müşterilerimin siteleri için yazıyorum derken kafamda konular fıldır fıldır dönüyor aslında; onu da yazayım, bunu da yazayım, aa şu da iyimiş, bi ara bunu da yazsam vesaire...bazen kağıtlara yazıyorum, veya bir word belgesine. internetten on yüz bin tane konu bulabilirim tabii, her kategoriden. ama bu bana ekstra bir yorgunluk veriyor bazen. bu yüzden, bu sayfa burada dursun. gönlünüzden koparsa bana bu açıdan yardımcı olmak için konu başlıkları yazarsınız buraya. şöyle ki:

konu moda - dekorasyon - astroloji - sağlık - hamilelik - cilt bakımı / güzellik - süs püs - sağlık - sosyal medya - çocuk gelişimi / eğitimi - yurt içi ve yurt dışında görülmeye değer yerler...........ve daha bir sürü şey olabilir. güncel haber başlıkları dışında, o konuyla ilgim yok - yani yazmak açısından. 

kaplıcalar, tabiat parkları, mağaralar, sahiller.......böyle yerlerin isimleri olabilir.

giyim (erkek, kadın, çocuk), mobilya, takı gibi şeylerin satışını yapan markaların, sitelerin isimleri olabilir. ben orada belli bir kategorideki ürünleri beğenirsem o konuda yazarım. bildiğim markalar, siteler var tabii ama bir sürü de bilmediğim vardır.

kırmızı kazak modelleri, dantel gelinlik modelleri, ekose blazer modelleri blablabla....böyle başlıklar olabilir.

hamilelikte nasıl beslenmeli, kıyafet seçimi, bebeklerde ishali önlemenin yolları...tarzı şeyler.

cilt bakımı, saç bakımı, vücut bakımıyla ilgili olarak karşınıza çıkan, aklınıza gelen her şey...kuru ciltler için maske, sivilce tedavisi, x anti aging yöntemi, topukları yumuşatmanın yolları............gibi.

hastalık isimleri olabilir; fiziksel ve / veya ruhsal....

web tasarımın önemi, e - ticaret sitesi kurarken nelere dikkat etmeli, twitter'da popüler olmanın yolları..............gibi şeyler.

yemek, tatlı, çorba, salata isimleri.............

kariyerle, iş dünyasıyla ilgili başlıklar; işte, iyi bir takım lideri olmanın yolları, iş görüşmesinde beden dilinin önemi vb. şeyler...

pek çok şey olabilir yani. aklınıza gelir, bir yerde görürsünüz, buraya yazarsınız; bana da uygun gelirse ve kaynak bulursam ben de yazarım - ama kendi siteme, ama müşterilerimin sitelerine. 

böyle işte...

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 _VenüS_

_VenüS_

Sadık bir ziyaretçidir

• Dokunulmazlar
  • 1.242 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2014 - 12:51

" Narsistik " olabilir mi  :)

Anlarsın ki aslında kimsenin, farkı yok kimseden.
Sadece biri daha iyi yalan söyler,
Biri daha iyi oynar oyununu.

Hepsi bu!

Can Yücel

#3 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 18.11.2014 - 10:13

olabilir. her şey olabilir, sağda solda rastladığın, ilgini çeken her şeyi yazabilirsin, memnun olurum. bu orijinal bir konu da olabilir gündelik bir konu da. konu düşünmek bana ekstra yorgunluk veriyor bazen; biraz şeye benziyor galiba, 'bugün ne pişirsem?' durumuna; benim de 'bugün ne yazsam?' gibi bir durumum var işte. sipariş verirken konu başlıkları da veren müşterilerin hastasıyım bu yüzden. wub.png

teşekkür ederim.img-hi.gif

'olabilir mi?' demene hiç gerek yok, yaz gitsin, bir sebeple olamayacak olanı (zaten yazmışımdır, hatta çok sayıda yazıp sıkılmışımdır, hoşlanmadığım veya uygun bulmadığım bir konudur vesaire) elerim zaten.

#4 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2014 - 10:40

Yönetici egolarını yaz, ben yaptım oldu ama aslında olmuyoru yaz, siz benden daha mı iyi bileceksiniz o zaman gelin bu işi siz yapın burda siz oturunu yaz :eyvah:

#5 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2014 - 11:02

Ev tadilatı.

#6 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2014 - 16:18

narsisizm (narsistik kişilik bozukluğu) konusunu yazdım bile. diğerlerini de sıraya aldım. kendi siteme mi müşterilere mi yazarım bilmem ama hepsi de işime yarar.

sağ olunuz, devam lütfen. tek tek de olur; üçer beşer onar yirmişer maddelik listeler halinde de olur. bir sürü tatlı ismi bir arada mesela, veya bir sürü güzellik  bakım konusu başlığı, veya bir sürü seyahat edilecek yer önerisi, veya bir sürü fiziksel - ruhsal hastalık ve sorun ismi, veya bir sürü dekorasyon tarzı - yöntemi, veya bir sürü... ihi.png  :P

#7 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2014 - 16:30

İstanbul Çatalca'daki İnceğiz Mağarası

Aydın'daki Zeus mağarası

Ya da şöyle Türkiye'deki başlıca mağaralar.Baya bir mağara var. altı ay yeter sana :P

#8 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 19.11.2014 - 16:59

zeus mağarası tam anlamıyla "overrated" :)

kobe mi lebron mu tartışmalarına dair bir makale bekliyorum ben şahsen ::

YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#9 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 19.11.2014 - 22:51

Laçkalaşmış kişilikleri yaz :eyvah:

#10 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 20.11.2014 - 17:44

overrated falan anlamam ben, yazarım. tongue.png seninkilerden birinin 'egosu yüksek yönetici' gibi bi takım aramaları var nette lamos; yazıcam ben onu, binkelam için değil de editörlüğünü yaptığım bir site için yazıcam sanırım - karar vermedim daha. 

Zeus Mağarası hakkında yazdım, hakkaten orada pek bir numara olmadığını düşünenler var ama gördüğüne memnun olanlar da var tabii. Buraya giden yol uyduruk, bakımsız bir yolmuş galiba; belki artık öyle değildir, bilemiyorum. İçinde gölet veya havuz biçimindeki bir alana konuşlanmış buz değil buzz gibi sular varmış böyle, hesapta yüzmek yasakmış ama cesaret edebilenler yüzüyorlarmış. Yazın çok fazla kalabalık ve suyunun da başka mevsimlere göre pis olduğu yolunda yorumlar gördüm. 4 m. veya daha derindeki bir kayanın dibinde bulunan çamur güzellik çamuru olarak biliniyor ve bu yüzden rağbet görüyor. Afrodit ünlü güzelliğini bu sulara - bu çamura borçluymuş; öyle bi muhabbet var. Mayıs sonu - Haziran başı döneminde daha tenha, daha sessiz ve temiz olan Zeus Mağarası hakkındaki yazım ahanda şurada:

http://www.binkelam....rasi-aydin.html

ben bu işi daha 8 - 10 yıl götürmek niyetindeyim, devam lütfen. verdiğiniz fikirler için de teşekkürler.

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 20.11.2014 - 17:45

#11 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2014 - 20:26

Orhan Pamuk'un yeni kitabı hakkında yazabilirsin. Kafamda Bir Tuhaflık.

#12 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2014 - 15:51

güncel konu ve güzel fikir antiqa, sağ ol. şöyle bir baktım uzun bir röportaj var mesela, belki başka yazılar da vardır; 250 - 300 kelimelik 1 makale çıkarabilirim ben de pekala. 'yaşam' kategorisine gider. 1 - 2 gün içinde bakıcam.

#13 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2014 - 02:23

300 kelimeye yakın bir yazı yazdım aslında, şimdi bitti. ama şu anda kafam çok yorgun, düzgün bi yazı olup olmadığını değerlendirebileceğime güvenmiyorum. yarın bir göz atıp öyle yayımlıycam. tekrar sağ ol fikir için.