İçerik değiştir

Tapeler Açıklansın

tape video bilal ayakkabı kutu kasa polis savcı hülooğ makarna

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 yusufdemir55

yusufdemir55

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 28 Mesaj

Gönderim zamanı 19.03.2014 - 09:36

Başka bir ülkede olsa, adı geçenlerin anında istifa edeceği bombalar patladı ülkemizde. Ayakkabı kutusundan milyon dolarlar çıktı, bakan çocuklarının evinde milyon dolarlar, çelik kasalar çıktı. İlk etapta tutuklandılar ama şimdi hepsi serbest. Paralel yapı komplo kurdu dediler, hepsi o kadar. 

Öyle ses kayıtları ortaya çıktıki, Allah Allah! Milyar dolardan bahsediliyor. Ne denildi? Dublaj ve montaj.. Faili belli tabii. Paralel Yapı!  İyide, bu dublaj yada montaş ise, veya her ikisi ise, elinde devletin gücünü bulunduranların, bunu kanıtlamaları gerekmez miydi? TİB raporları anında yayınlanır, sesler analiz edilir, montaj yada dublaj ise bu resmen kanıtlanır ve raporları, iddia sahiplerinin suratına çarpılırdı. Ama bunların hiç biri yapılmadı, sadece "dublaj, montaj, paralel yapı, cemaat" denildi. 

Ben, bir vatandaş olarak ikna olmadım.

Y.D

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 19.03.2014 - 15:39

Kimse ikna olmadı, suçlanan taraf habire "montaj, dublaj" sözlerini tekrar edip duruyor.

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 19.03.2014 - 19:27

şahsen ikna edilmeye ihtiyacınız olduğu için bile sizi saygıyla selamlayacak durumdayım, piyasa o derece. tongue.png

ben çocuğuma bu kadar tapmıyorum, hakkaten enteresan. biat kültürü  dehşet bir şeymiş, şu veya bu nedenle bir insanın veya bir yapının en boktan taraflarını bile görmemeyi gerektiriyor. zor tabii...diycem ama zorlanıyor gibi de durmuyorlar. hayretle izliyorum. blink.png

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#4 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2014 - 14:06

bu insanlar camide içki içildiğine inanıyor, başörtülü bacımıza saldırdılar üstüne işediler deyince inanıyor nedense çıkan kayıtlara inanmıyorlar... garip insanlar vesselam

Bu mesaj Elric tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 20.03.2014 - 14:08

Gönderilen Resim

#5 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2014 - 14:12

Yazmıştım, yine yazacağım; 16, 13 ve 10 yaşlarında üç kızım var. Yaklaşık 5 sene önceydi ve ben kızlarımı aldım karşıma. Onların anlayacağı dilden bu AKP'nin, başındaki zatın, benim maaşımı, annelerinin emeklerini, kendilerinin geleceğini çalan hırsızlardan oluştuğunu söyledim. Bu ülkenin başbakanı olduğunu söyleyen kişinin resmini önlerine koydum ve "bakın adam hırsızların başı, baş hırsız" dedim. Şimdilerde, bu düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu üzülerek görmekteyim.   

Bana hiç kimse, iyi de olsa kötü de olsa makamına saygıdan dolayı böyle bir ifade kullanamazsın demesin. Saygı karşılıklıdır. Bu, başbakan olduğunu söyleyen zatın, bu halka yaptığı saygısızlıkların, ettiği hakaretlerin haddi hesabı yok. Ne cinsiyet, ne mezhep ne de namus bırakan söylemlerini unutamam unutturmam. 23 Nisan'da koltuğuna oturttuğu çocuğa, "başbakansın, ister asar ister kesersin, çitçiye ananı da al git, şehitlere kelle, gezi olaylarında bir kadın göstericiye, kulağındaki küpeden dolayı, kadın mı erkek mi belli değil, miting meydanında soy önemli soy diyerek Kemal Kılıçdaroğlu'nu Aleviş olmasından dolayı yuhatlaması..." Bu adam saygıyı mı hak ediyor yoksa suratına tükürülmeyi mi?

580023663830.jpg

#6 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2014 - 14:34

abi burada yazarken hakaret neyim yazma denmesinin sebebi saygı duyman gerektiği değil. internette yazılanlar da gazetede yazılanlar gibin bir şey. yasal zavazingoları var. nasıl ki twitter kapatıldı bu forum da bazı söylemlerden dolayı kapatılabilir. yoksa melih sana başbakana saygı duyman lazım demez yani. o konuda rahat ol.

#7 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 21.03.2014 - 16:07

aksini söyler hatta P:

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#8 yusufdemir55

yusufdemir55

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 28 Mesaj

Gönderim zamanı 22.03.2014 - 00:23

şahsen ikna edilmeye ihtiyacınız olduğu için bile sizi saygıyla selamlayacak durumdayım, piyasa o derece. tongue.png

ben çocuğuma bu kadar tapmıyorum, hakkaten enteresan. biat kültürü  dehşet bir şeymiş, şu veya bu nedenle bir insanın veya bir yapının en boktan taraflarını bile görmemeyi gerektiriyor. zor tabii...diycem ama zorlanıyor gibi de durmuyorlar. hayretle izliyorum. blink.png

O biraz zor. :)

Y.D