İçerik değiştir

Yalan Dünya

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2011 - 10:40

Kanal D'nin iddialı dizisi Yalan Dünya yakında başlıyor. Yalan Dünya2nın 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Avrupa Yakası hayranlarının beklediği Gülse Birsel'in Yalan Dünya'sı başlıyor.
Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" çok yakında Kanal D'de başlayacak. Usta oyunculardan oluşan dizinin tam kadrosu ilk kez bir araya geldi.
Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir'in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olursa...
İki taraf içinde artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik süprizlerle doludur.
D Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk'in, senaryosunu Gülse Birsel'in üstlendiği kahkaha yüklü Yalan Dünya'nın oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü yer alıyor.
Yalan Dünya, çok yakında Kanal D'de başlıyor

.İşte Yalan Dünya 1. Bölüm fragmanı!

yalnız değinmeden edemiciğim, beyaz'ın burda ki fotosu çok mu şukela ne *zong sanki böyle hanisine gibisine mete horozoğlu nu mu anımsatmış ne ? haa ?

#2 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 21.12.2011 - 12:07

Kadro iyi tamam ama Gülse Birsel'in de çok çalışması lâzım. Zira bu kadrodan beklenti çok yüksek olacak..

Hayırlısı diyelim :P
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#3 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 22.12.2011 - 00:56

abii ben dizinin ismini beğenmedim yaa ,her fragman döndüğündee yalan dünyaaaaa herşeyy boşboşş diyee pöyküyorummm .

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#4 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 14.01.2012 - 19:43

ben gülse birsel den daha müthiş, daha yaratıcı bişeyler beklerdim tutup da avrupa yakasını copy paste yapmıyacaktı karşim!. idolümdün sen benim. neden bunları yaşıyoruz ? gülse ?

o değil de gülse'cim (ki kendisinin kenksi olurum *oberah ) artık yarım saniye de bi gelen gülme efekti mi kaldı allah aşkına ? bi git, bi silkelen, bi kendine gel, örselen şöyle bi. duşa kabine gir, telefonu al, suyu aç ve suyun ısınıp ısınmadığını yaklaşık 15 dk sol eline akıtarak anlamaya çalış, ufkunu aç azıcık. sinirden düylerim tikeldi.

tek keyif aldığım sahneler o gerizekalı çocuğun sahneleriydi. orçun muydu neydi. o iyiydi baya. bi de irem sak var izlerken keyfaldığım. ama o da bir orçun etmez. zaten dizi de bir leyla ile mecnun etmez.

he bi de; beyaz, o dizide , hani bi ev dekore edersiniz de bej ve kahve tonları agırlıklı olur ya. sonra anneniz gelir ve o muazzam ahenge rağmen evin orta yerine fosforluyeşil bi sehpa koyar da, sizde bakar bakar onun orada ne kadar sırıttığını düşünürsünüz. heh işte, beyaz* yalan dünya'nın o sehpası :P

#5 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.01.2012 - 02:01

sükut-u hayal.
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#6 kar tanesi

kar tanesi

Her zaman aramızda :)

• Üyeler
  • 200 Mesaj
  • İlgi Alanları:Soru sormak..

Gönderim zamanı 17.01.2012 - 14:53

Tek bölümle yargılamak doğru olmaz aslında ama, Avrupa yakasından sonra attan inip eşeğe binmiş gib oldum. Eşekte fena değildir gerçi. belki de avrupa yakası yıllarında daha mı gülüyordum hayata bilemiyorum. Ve bir diziyi nasıl buraya bağlayabildim onu da bilmiyorum. :)

#7 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2012 - 09:40

O gülme efektleri hakikaten çok bozdu. bir yerden sonra artık düzelir dedik ama daha da bozmaya başladı. artık yeter dedikçe bozdu. İlk bölüm bu. daha dizideki karakterleri tanıtmak için falan belki iyi olmamıştır ama zamanla oturur belki. belki de oturmaz bilemiyorum. ama iyi işte.

o değil de gülse birsel yine kardeşiyle didişiyor, yine dizinin yakışıklısını kapmış. hep kendine çalışıyor :)