İçerik değiştir

- - - - -

İnterneti en çok neresi kullanıyor?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8.175 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 08:26

ADSL kullanım istatistikleri açıklandı. İşte internet kullanımında başı çeken illerimiz.

Devamı için tıklatın
Harabe.net Haber Servisi

#2 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 11:40

Kocaeli % 26 :P

#3 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 11:57

'İç Anadolu bölgesinin birincisi yüzde 44'le Konya, Ege bölgesinin birincisi yüzde 27'yle Denizli, Karadeniz bölgesinin birincisi yüzde 18'le Trabzon, Güneydoğu Anadolu bölgesinin birincisi yüzde 52'yle Gaziantep, Doğa Anadolu bölgesinin birincisi de yüzde 23'le Erzurum oldu.'
diyor..

ya Konyalı bir kişi bile tanımıyorum, hiç çet yapmıyorlar demek ki, ayrıca iç anadolu da ankara'nın birinci olması gerekirdi, ardından kültür ve medeniyet şehri olan eskişehir gelmeliydi : )

sakarya da herkes fifa 2011 oynadıgı için ihtiyac duyulmuyor olabilir internete Gönderilen Resim
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#4 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 12:04

konya selçuk üniversitesinde okuyanları konyadan saymışlar demekki =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#5 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 18:20

Üç büyük il harici yapılmış.Ayrıca Konya Eskişehir oranı birbirine çok yakındır ancak biri birinci olacaktı sonuçta :P Aslında Kayseri daha zengin diye biliyordum.adsl biraz da ekonomik durumla ilgili, durumu iyi olan aile alır bağlatır.Mesela ege de Denizli birinci çok normal sanırım. veya güneydoğu da Gaziantep doğu anadolu da Van ı beklerdim ama oran yakındır ondan böyle olabilir tabii...

Bu bir bakıma adsl kullanımından daha çok gelir durumu ve lüks tüketim arasındaki bağlantı için kullanılabilcek bir istatistik vermişde oluyor sanki...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#6 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 18:38

bu durumda pac arkadaşımın tezi çürüyor.
çünkü koskoca selçuk üniversitesinde bir baglantı olur ve o yuzlerce ogrenci laptoplarından tek bir baglantı ile girerler

shy ben adres ip leri olarak degil de, girilen sitelerin kazancı ile ilgili istatistik yaptılar diye düşünmüştüm.
mesela kültür ve medeniyet şehri olan eskişehirliler sürekli araştırır geliştirir veee iki üniversitesi var : )

istanbulu hiç saymadık bu arada ?
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#7 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 01.11.2011 - 19:19

dora sadece kampüsten giriyorlarsa haklı olurdun ama bu insanlar gece kampüste yatmıyoki binlerce ev pansiyon yurt vb hepsinin bağlantısı ayrı =)

öğrenci milleti için net bağlantısı olmazsa olmaz nedense, ceplerinde beş kuruş olmaz otostop çekerler yemek yemezler ama net hepsinde var yahu bizzat görüyom :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...