İçerik değiştir

- - - - -

Shop & Miles

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 10 yanıt verildi

#1 Alp

Alp

Baltimore/ MD

• Dokunulmazlar
  • 5.558 Mesaj
  • İlgi Alanları:İlgisizim.. :)

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 01:03

Yardıma ihtiyaçım var gibi gibi :P

Sorum şu;

Bildiğiniz üzere (biliyormusunuz bilmiyorum ama) bir sürü mil kazandıran kartlar var "Shop and miles, wings, adios, maximiles gibi kartlar. Diyorum ki bunların hangisi en karlıdır hangisiden daha az vurgun yeriz veya karlı çıkarız.

Eğer aranızda herhangi biri varsa bu kartlardan herhangi birini kullanan bi yardımcı olursa sevinirim. Veya akrabası eşi dostu kullanıyordur bi bilgisi olan yardım ediversin : )

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 14:55

Hiçbir fikrim yok.Kullanan kimse de görmedim duymadım hissetmedim tatmadım... Ama sanki bu kartları kullananlar seksi bişeydir gibi bi his var. Reklamlardan sanırım... Sen görürsen şey yap yakala öp benim içim.Sımsıkı sarıl bi de .P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#3 kar tanesi

kar tanesi

Her zaman aramızda :)

• Üyeler
  • 200 Mesaj
  • İlgi Alanları:Soru sormak..

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 15:46

Valla ben içinde "mil" geçen Miles and Smiles kartına sahibim. THY dan bedava uçuşlar, uçtukça uçurandan :)

Fakat dünyanın en uzak avustralyasına kaç kere gittim geldim ve dedim ki artık kesin yurt içi (belki de yurt dışı) bir çok yere beleş uçacak kadar miles birikmiştir dedim...
Fakat bu biriken millerle Ankara-İstanbul arası sadece TEK yöne beleş alabildim, dönerken Esenler otogardan takılmak durumunda kaldım :P

Yani demem o ki, THY kurbandan ondan bundan milyon bin dene bağış toplamasını biliyor, Mil dediğini de gramla verip, kilogramla istiyor... :verymad:

Saygılar...

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 16:17

Sen şimdi "ben seksiyim" mi demek istiyorsun.Lütfen mesajlarımı üzerinize alınmayınız :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 kar tanesi

kar tanesi

• Üyeler
  • 200 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 16:21

Zaten dikkate almadığım için saf saf yazmış ve senin seksilik teorini şu an itibariyle görmüş bulunmaktayım. stop :)

#6 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 18:20

seksilik konusunda uzmandır shy amca...
:icecream:

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#7 Alp

Alp

Baltimore/ MD

• Dokunulmazlar
  • 5.558 Mesaj
  • İlgi Alanları:İlgisizim.. :)

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 20:46

Sağol güzel açıklamalar için : )

Bende çıkartayımda bi seksiy olayım bakayım. Öpersin beni artık Shy yanına gelirim : P

#8 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2011 - 21:10

De get kızlar öpsün seni. Ama Rusya ya gidiyorsan ben de peşine takılırım :P

Gönderilen Resim

#9 kar tanesi

kar tanesi

• Üyeler
  • 200 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 09:21

Rica ederim Alp... :)
.....

Siz erkeklerin de akli fikri hep ayni. Evde esofmanla oturan kiz seksi, liseli kiz seksi, gece elbisesi giyen kiz seksi, spor yapan kiz seksi, baksana miles karti kullanan bile seksi...

Bu ne arkadas, size bahane olsun da ! :ermm:

#10 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 09:54

ya kızmaın shy amcanın seksilik anlayışı çok farklı o beyonce seksi bulmaz yıldız tilbeyi seksi bulur...

yada ona göre tüm zengin bayanlar seksidir... :icecream:

ama şu var güzel bayan seksi bayandır sözünü ben shy amcamdan öğrendim :friends:

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#11 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 26.08.2011 - 13:52

Tamam hepiniz seksiniz kızlı erkekli... Daalın şimdi :P

Gönderilen Resim