İçerik değiştir

- - - - -

2011 Sbs (Oges) İşlemler...

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 07.07.2011 - 01:39

Gönderilen Resim

2011 SBS Sonuçlarını öğrenmek için Buraya

2010 Seviye Belirleme Sınavı Birinci Yerleştirme Taban-Tavan Puanları için: Buraya
NOT: Okul kodlarını yeni yayımlanan listeden bakmanız yararlı olacaktır...

2011 Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi Tercih ve Yerleştirme e-Kılavuzu için: Buraya

2011 Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (OGES) Kontenjan Ve Tercih Listeleri için: Buraya

2011-ORTAÖÐRETİM KURUMLARINA GEÇİŞ SİSTEMİ TERCİH VE YERLEŞTİRME TAKVİMİ

TARİH--------------------İŞLEM
01-08 Haziran 2011 - Okul Kontenjan Girişi

09-10 Haziran 2011 - İlçe Kontenjan Kontrol ve Onayı

13-15 Haziran 2011 - İl Kontenjan Kontrol ve Onayı

16-24 Haziran 2011 - Bakanlık Kontenjan Kontrol ve Onayı

07 Temmuz 2011 - 8. SINIF SBS PUANI ORTAÖÐRETİME YERLEŞTİRME PUANI (OYP) İLANI

08-20 Temmuz 2011 -Yerleştirme İşlemleri İçin Tercihlerin Alınması(12 Adet Tercih)

26 Temmuz 2011 - Yerleştirme Sonuçlarının İlanı

01-05 Ağustos 2011 - Yerleştirme Sonuçlarına Göre Asil Olarak Kazanan Öğrencilerin Kayıt İşlemleri (Saat: 17.00’ye kadar)

06 Ağustos 2011 - I.Yedek Dönemi(Saat: 15.00’ten itibaren) Boş Kontenjanların ve Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların İlanı

08-12 Ağustos 2011 - I. Yedek Dönemi (Saat 17.00’ye kadar) Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların Kayıt İşlemleri

13 Ağustos 2011 - II. Yedek Dönemi (Saat: 15.00’ten itibaren) Boş Kontenjanların ve Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların İlanı

15-19 Ağustos 2011 - II. Yedek Dönemi (Saat 17.00’ye kadar) Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların Kayıt İşlemleri

20 Ağustos 2011 - III. Yedek Dönemi(Saat: 15.00’ten itibaren) Boş Kontenjanların ve Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların İlanı

22-26 Ağustos 2011 - III. Yedek Dönemi (Saat 17.00’ye kadar) Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların Kayıt İşlemleri

27 Ağustos 2011 - IV. Yedek Dönemi (Saat: 15.00’ten itibaren) Boş Kontenjanların ve Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların İlanı

05-09 Eylül 2011 - IV. Yedek Dönemi (Saat 17.00’ye kadar) Yedek Listede Olan Öğrencilerden Kayıt Hakkı Kazananların

Öneriler:
Tercihlerinizde Yüzdelik dilimleri de göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Bir önceki yılda ilgili okula yerleşen öğrencinin yüzdelik dilimini kendi yüzdelik dilimizle karşılaştırın. "Yüzdelik dilimi" ve "taban puanı" sizinle "benzer" okullar seçmeniz yerleşmenizi kolaylaştıracaktır...

Herkese şimdiden hayırlı olsun...

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…