İçerik değiştir

- - - - -

Nihat Hatipoğlu Hangi Kanala Transfer Oldu?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 28.05.2011 - 01:21

Nihat Hatipoğlu'nun ilgiyle izlenen programı Dosta Doğru Star TV'deki izleyenlerine veda ederek başka kanala transfer oldu.

Star TV'de adeta bir şok yaşanıyor, kanalın reyting makinası olan özellikle Ramazan aylarında yayınlandığı her yıl birincilik ipini göğüsleyen 'Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru' programı dün gece izleyenlerine veda etti.

Dini programlara yeni bir soluk getiren 'Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru' diğer programlara da örnek oldu.

'Star TV'de yayınlanan son Dosta Doğru programım' diyerek veda programına başlayan Doç.Dr. Nihat Hatipoğlu, Doğan Grubu'na, Aydın Doğan'a ve kızlarına teşekkür etti.

Programın Geç Yayınlanmasından Rahatsızdı

Nihat Hatipoğlu geçtiğimiz Ramazan ayını da zirvede tamamlamış ve Ramazan sonrası 'Dosta Doğru' programlarına yeniden başlamıştı ancak her şey Hatipoğlu'nun istediği gibi olmadı.

Kanalın diğer programlara yer verip 'Dosta Doğru' programını 01:00 - 01:30 gibi geç saatlere bırakması ve Şampiyonlar Ligi maçlarının yayınlandığı haftalarda programın haftalarca yayınlanmaması Nihat Hatipoğlu'nun izleyici kitlesine ulaşmasına engel oldu.

Gelen bir çok transfer teklifine hayır cevabı veren Hatipoğlu Star TV'nin bu tutumu karşısında daha fazla sessiz kalamadı.

4 Büyük Kanaldan Biriyle Anlaştım

Dün gece yine geç saatlerde gerçekleştirdiği veda programında, etik açıdan uygun olmadığı için adını vermek istemediği bir kanalla anlaştığını açıklayan Nihat Hatipoğlu izleyenlerine sadece '4 büyük kanaldan birinde beni bulabilirsiniz' dedi.

Hatipoğlu Regaib Kandili'nde yeni kanalında programlarına başalyacağını izleyicilerine duyurdu.

Muhterem Aydın Doğan Beyefendi Hep Yanımda Oldu

Son olarak Aydın Doğan ve kızlarına teşekkür eden Nihat Hatipoğlu 'Muhterem Aydın Doğan beyefendi her programımda her yayınımda yanımda oldu.Ben kendisine, aile fertlerine ve hanımefendi kızlarına şükranlarımı ifade ediyorum. Bu programda bir kelimeme bir cümleme müdahale edilmemiştir' diyerek Star TV'deki son programını noktaladı.

Hürriyet'te Yazısı Yok

Aynı zamanda her hafta Cuma günleri Hürriyet Gazetesinde yazı yazan Nihat Hatipoğlu bugün gazetedeki yerinde yoktu.

Bu durum Star TV'den sonra Hürriyet Gazetesinden de mi ayrılıyor sorularını beraberinde getirdi.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 08.06.2011 - 22:25

cevap veriyorum ;P

Atv de

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 09.06.2011 - 14:19

İyi olmuş, kendisini ara ara izlerdim, Bakış açısını çok beğendiğim biri.. Saçma sapan dizilere, magazin programlarına ayırdıkları vakti Hatipoğlu na ayırmadılar. Doğu olanı yapmış. Umarım makul bir saatte çok izlenen bir kanalda yeniden izleriz kendisini..

...