İçerik değiştir

My Body Is A Cage / Arcade Fire / Peter Gabriel

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2011 - 02:01

Peter Gabriel - My body is a cage House M.D. 7.sezon 16 bölüm sonu görüntüleri ile.İzlememişseniz spoiler olur mu bilemiyorum.Bu vakte kadar izlemeyen adam şu şarkıyı merak edecekte sonra aaa ama ben bu diziyi izlemeye başlayacaktım bak tam da yedinci sezona gelince hiçte heyecanı kalmayacak derse... der :P

Peter Gabriel – My Body is a Cage / House M.D.
SeyretSen! Sen ne istiyorsan onu seyret!
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2011 - 02:13

Şİmdi ki görüntüler ise Arcade Fire söylüyor My body is a cage :P Burada ise görüntüler Once upon a time in the west - Batıda bir zamanlar adlı bir Sergio Leone yapımı western filmin görüntüleri ile.Tabii filmi izlemediyseniz bu klibi de kesinlikle izlemeyin.Siz zaten hiç bi klibi izlemeyin kalkın gidin yaaa:P
Şimdi bu film içinde iki kelime edelim ama değil mi?
Henry Fonda, Claudia Cardinale, Jason Robards, Charles Bronson filmin oyuncuları... 1968 yapımı bir spaghetti western.Tam bir klasik. Artık böyle filmleri yapamıyorlar.Artık böyle güzel kadınlarda yok zaten :P

Arcade Fire – My Body is a Cage
SeyretSen! Sen ne istiyorsan onu seyret!
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim