İçerik değiştir

- - - - -

Pascal Sünnet Olmuş, Açtı Gösterdi!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2011 - 14:37

Kanaltürk'teki 2. Sayfa programına konuk olan cemiyet yazarı ( o ne ki öle ) Bekir Saçar, Pascal Nouma ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı.

Survivor'da Nihat Doğan'a saldırdığı için diskalifiye edilen ve İstanbul'a dönen Pascal Nouma hakkında şok iddia.

Cemiyet yazarı Bekir Saçar, Kanaltürk ekranlarındaki 2. Sayfa programına konuk oldu.

Nouma'nın sünnet olduğunu açıklayan Saçar ilginç bir olayı da aktardı. İşte o açıklamalar;

Survivor'da katılmadan önce Bebek'te sohbet ediyorduk. Pascal Nouma, Türkiye'ye nasıl adapte olduğunu anlatıyordu. Hatta "sünnet de oldum" dedi. Ben de "hadi lan" gibi bir tepki verdim.

İşte o sırada olan oldu, Nouma pantolonunu indirdi ve bize sünnet olduğunu ispatladı. Hatta oğlunu da sünnet ettireceğini söyledi.

*lol Hey yarabbim yaa nasıl da atlamışım bu haberi daha önce *lol

Bu da haberin videosu

DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 bubed

bubed

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 261 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2011 - 14:43

Tebrik ediyorum :teehee:

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 14.05.2011 - 15:05

ne mutlu ::
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2011 - 19:03

nauma çıkarıp göstermiş, adam da bunu utanmadan anlatıyo. :D

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2011 - 19:30

Sadece göstermiştir değil mi :D

Aç bakim oğlum pipini göster amcalara :D

Bu mesaj Lamos tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.05.2011 - 19:30

#6 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2011 - 20:21

Panik yok sakin olun her bişey yalanmış. Yalanmış değill yalan-mış ayıp ayıp düzgün oku

Nouma: Saçar'a Şeyimi Göstermedim!

Magazinci Bekir Saçar, Pascal Nouma'yla ilgili sünnet iddiasını canlı yayında açıkladı... Pascal Nouma’nın "sünnet" açıklaması

Kanaltürk Televizyonu’da yayınlanan 2. sayfa programına konuk olan kendisine cemiyet yazarı şeklinde hitap edilen Bekir Saçar isimli şahsın yaptığı, adeta kanımı donduran yorumlara karşılık bir açıklama yapmam gerektiğini düşündüm.

Bahsi geçen konu, eğer karşılaştığım kişi o ise, Bebek’te yaşandı. Kız arkadaşımla yemek yerken tanımadığım biri yanımıza geldi. Kendisi, benim hayranım olduğunu söyledi ve "senin biz Türklere olan hayranlığına bayılıyorum. Sen kesinlikle sünnet bile olmuşsundur. Merak ettim gerçekten sünnet oldun mu. Kanıtlasana bana" diyerek yanımıza iyice yaklaştı.

Ben de kendisine bizi rahat bırakması gerektiğini söyledim ve neden sünnet olup olmadığımı merak ettiğini sordum. Olay sadece bundan ibarettir. Adını ve işini bilmediğim böyle birisinin TV’ye çıkıp benim ismim üzerinden reklam yapmaya çalışmasına anlam veremedim. Konu ile ilgili yaşananlar bundan ibarettir.
Kamuoyuna saygılarımla bildiririm.

Pascal NOUMA
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#7 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 15.05.2011 - 18:03

fener taraftarını aldatmamış ;P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...