İçerik değiştirBabam Sağolsun Başlıyor


  • Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 shy

shy

    xrÜt / kudI

  • Kurucular
  • 16791 Mesaj
  • Cinsiyet:Bay

Gönderim zamanı 12.05.2011 - 13:42Dizi, kalabalık Türk ailelerinin karşı karşıya kaldığı problemleri neşeli bir dille anlatıyor
Atv'nin yeni dizisi 'Babam Sağolsun', yarın başlıyor. "Çocuklar büyüdü, dertler büyüdü" deyişinden yola çıkan 'Babam Sağolsun', kalabalık bir ailede, anne ve babanın her geçen gün karşılarına çıkan yeni dertlerle mücadelesini anlatıyor.

Gönderilen Resim

Mint Yapım imzası taşıyan dizide, başrolleri Settar Tanrıöğen ve Melek Baykal paylaşıyor. Emel Müftüoğlu, Umut Kurt, Goncagül Sunar gibi oyuncular da onlara eşlik ediyor.

TABAN TABANA ZIT


Dizinin konusuna gelince... Kalabalık ailesini geçindirmeye çalışan babanın hayalleri ile çocukların hayalleri taban tabana zıttır. Dişçi olmasını beklediği kızı müzisyen olmayı hayal ederken, börekçisini bırakmayı düşlediği oğlu dükkandan ayrılmayı planlar. Evlenmesini umduğu kızı ise inatla beyaz atlı prensinin gelmesini bekler. Hayırsız damadı ile de başı derttedir.

'Babam Sağolsun' günümüz Türk ailesinin ve esnafının karşılaştığı sıkıntıları ve bunları birlikte sevgiyle aşmaya çalışmasını neşeli bir dille anlatıyor.Trt de daha önce En Son Babalar Duyar adlı dizinin yeniden çekimiymiş.DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

Benzer Konular Daralt

  Konu Forum Konuyu Açan İstatistikler Son Mesaj Bilgisi

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli