İçerik değiştir

- - - - -

Basın Odasında Ayrılık

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2011 - 18:47

Ruşen Çakır, bugün NTV'deki 'Yazı İşleri' programını kapatırken bir de duyuru yaptı. Çarşamba geceleri yine NTV'de ekrana gelen 'Basın Odası'nda artık olmayacağını açıklayan Çakır, bunun kendi kararı olduğunu da söyledi.

Gönderilen Resim

Ruşen Çakır, "Bundan sonra Basın Odası'nda yer almıyorum. Bensiz 'Basın Odası' devam edecek. Bu benim kişisel tercihimdi onu da duyurayım. Devam edecek arkadaşlara iyi tartışmalar diliyorum" diyerek veda etti.

Değişiklikler Kaydedildi...

#2 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2011 - 09:48

Ruşen Çakır iyiydi be. Gerçi Sedar Ergin de iyi de. Üzüldüm valla. Gerçi ne zamandır da seyredemiyorum programlarını ya neyse hayırlı işler.

#3 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 14.04.2011 - 11:02

Yanlış anlaşılma olmasın, yine NTV'deki Yazı İşleri programına devam ediyo..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#4 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 14.04.2011 - 13:37

Ruşen Çakır'ın konu ile ilgili açıklaması:

"Kişisel nedenlerle ayrıldığımı söyledim ama yetmedi bir yığın spekülasyonlar yapıldı. Yaklaşık bir aydır hatta daha fazla süredir Basın Odası'nı daha fazla yapmak istemediğim kararına vardım. Bunun siyasi hiçbir nedeni yok, tamamen kişisel, mesleki bir mesele. Ama kanal yönetimiyle konuşmamız biraz gecikti. Bunun sonucunda tamamen kişisel bir olay yaşandı. Programın artık bana fazla birşey vermediğini düşündüğüm için bıraktım ama program dün akşam devam etti. Burada zaten önemli olan kişiler değil; kurumlar ve programlar dolayısıyla NTV şahsi tasarrufları kendi içinde yapan bir kurum. Ben de böyle bir gazeteciyim. Siyasetle ilgili herhangi bir boyut yok. Eğer siyasi bir nedenle şu ya da bu nedenle mesleki hayatımda bir sorunla karşılaşırsam bunu da açık bir şekilde söylerim hiç kimse endişe etmesin, gizli kalmaz. Biz gazeteciliği böyle yapıyoruz diğer arkadaşlarımız da böyle yapıyorlar. Bir kısmının başında mağduriyetler de var."

ntvmsnbc
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif