İçerik değiştir

Hadise - Superman

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 12.04.2011 - 00:49

Hadise – Superman
SeyretSen! Sen ne istiyorsan onu seyret!
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#2 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2011 - 22:45

Ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı, Hadise'ye klip çektiğine bin pişman: "Bir isim bir insana bu kadar mı yakışır: Hadise Açıkgöz"

ALTI BİN LİRALIK FARK
Nihat Odabaşı, Hadise'nin 'Superman' isimli şarkısına klip çekmiş; ancak Hadise anlaşılan fiyattan 6 bin lira fazla olan faturayı görünce, farkı ödemeyeceğini söylemişti. Yaşanan gerginliği Odabaşı'nın Twitter'da paylaştığı mesajlar alevlendirdi. Odabaşı "Ailesi ona o kadar güzel bir isim koymuş ki fazla söze gerek yok: Hadise Açıkgöz" dedi.

"HERKESLE KAVGALI"
Odabaşı, her klipte yüzde 10'luk eksi-artı pay olabileceğini belirtip şöyle devam etti: "Önce 'Çok beğendim aşkım' deyip sonra da 'Aradaki farkı anlat, ikna et de öyle ödeyeyim' deyince sinirlendim. Çalıştığı herkesle kavgalı. Albüm tanıtımını sanırım böyle yapacak. Okyanusta yüzdüm, bir su birikintisinde boğuldum."

olaylı bi klipmiş :D
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#3 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2011 - 15:48

Ama kadın haklı ki.Aradaki farkı anlat ödeyeyim demiş.Asıl açıkgöz diğer eleman.Demek ki o fiyat farkını izah edemeyeceğini biliyor da böyle laf cambazlığı yapıyor diye düşünmeden edemiyor insan... Hadise ye yazık olmuş buradan eğer bi teselliye ihtiyacı varsa, yaslanmak ağlamak için birini ihtiyacı varsaher an bu işe gönüllüğ olduğumu bilmesini isterim.Biz onun için varız dünyaya gelme nedenimiz o.O, üzülse saçının teline zarar gelse dünyayı yakarız bunu böyle bilsin herkes adımlarını ona göre dikkatli atsın...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim