İçerik değiştir

- - - - -

Rüyalarınızı Anlatın

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 60 yanıt verildi

#41 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 19:15

göksu da açlığımı yatıştırmak için bi çin lokantasına giriyorum..*lol menüyü istiyorum..direniyor falan garson başlarda ama sonra iade etmem şartıyla veriyor..menü de menü hani.. ansiklopedi kalınlığında bişey ve içerisinde yazan yemeklerden bi b.k anlamıyorum. b.k olsa anlardım da yani öyle işte..menünün anlayamadığım diğer kısımlarında ise çeşitli matematik hesapları, formüller ve bizim evin bu ay ki elektrik faturası var..yan tarafımda da pilav üstü kuru yiyen bi müşteri var.. ona dönüp, döner ekmeğin fiyatını soruyorum fakat aldığım cevapla açlıkdan gebereceğimi anlıyorum..milletin sorunlarıyla ilgilenmediğim ve bir ingiliz aristokrat ailesine mensup olduğum için, bu çin lokantasında aç kalacağımı söylüyor..ağlamaya başlıyorum..nee? bitiyo burda rüya *lol

#42 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2009 - 11:25

çatlayana kadar suyunu içtiğim sonra da karnımın burmasına yandığım sebzeler topluluğunu evet turşuyu gördüm bu gece üryamda..turşunun divası lahanayı elime almış kart kurt yerken gerek ağzımdan olsun gerek burnumdan sularını yere damlattığımı hatırlıyorum bi de hayal meyal..satıcı teyzeye de - ay çok güse bunlar sizin mi? - dediğimi bir de.. "biz göçmeniz çocuğum" cevabını alışımla garipsemem bi oldu diyecektim ki rüyada nereye garipsiyon. rüya işte. herşey normal burda.."iyi ki göçmensiniz bende göçmenim,şunlar ne kornişon mu," deyişimle o bi kavanoz kornişon turşusunu önüme alıp çatalla bi tanesini yakalamam bir oldu..,sonra bi daha,bi daha,bi daha derken kavanozun ağzından suyu aksın diye de iki üç kez vurdum,kalan suyu aksın diye de yanda duran kapağının yanına bıraktım onu..

-komik son-

* hala su içiyorum *böö

#43 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.04.2009 - 11:34

sağ bileğimden bi ağrı mı desem taş mı desem bişey giriyomuş ve sol bileğimden çıkacak gibi olurken, çıkmıyor, orda kalıyormuş..doktor doktor geziyomuşuz..ama her gittiğim doktor sabaha ölür bu, deyip yolluyormuş bizi..şokdaymışık...ailecek..o korkuyu, o gözyaşlarımı,ya o ölüm korkusunu anlatamam..sabaha öleceğimi bilmek, namaz nasıl kılınıyordu diye sormak,kılmaya çalışmak,eşarp aramak,takmayı becerememek,hadi ya çabuk olun vaktim azaldı demek,aha ben sure bilmiyordum pek fazla, diyerek iyi bari cehenneme gidem de kurtulam diye isyan etmek,ve tüm bunların üzerine öte tarafı göremeden uyanmak...:D yani smiley attığıma bakmayın, yazarkee bile ellerim buz oldu kanım çekildi gözümün akı devrildi

#44 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 19.04.2009 - 05:44

Hayırdır işşalla diyin...
Gice üryamda iri bi baş soganı ince ince dogruyomuşSum.
Sooracııma onu yaGda hafiften çeviriyomuşSum.

Hayırdır işşalla diyin dedik laaayyynnn !

HerkeŞ didi mi?..
Tamam,ne ağnadıyodum?
Haa, sogan..Neyse, sogan hafif penpe oluncaS baybır(bkz:biber) ve tomatisi de üstüne dökegoyuyomuşSum.
İki çevirdikten soora dörÜt yumurta gıragoyuyomuşSum.

Ama ben zahanda tomatisli yumurta neyim beklerken yogirt tatlısı oluyomushh...

Ağlayarak uyanagodum.
Hayırdır işşalla dimeyen varsa son şansları...

#45 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 04.01.2010 - 14:15

rüyamda saçlarımın beyazladığını gördüm.İlk önce üzülüyorum ama sonra aynaya bakınca çok yakıştığını görüp rahatlıyorum..
Hayırdır İnşallah..

Gönderilen Resim

#46 I3uz_KaLpLi

I3uz_KaLpLi

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 307 Mesaj

Gönderim zamanı 06.12.2010 - 12:31

Bir düğündeyim kimin düğünü bilmiyorum bir kaç komşu görüyorum akrabalarımızda var bir sandalyeye oturuyorum o arada amcamın oğlu bir ağaca yaslanmış bana uzun uzun bakıyor o ara amcımın kızı geliyor biraz konuşuyoruz kalkıyor bakıyorum hala bana bakıyor kızgında görünmüyor yanına gidip tam sorucaktım uyandım *donno

#47 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 07.12.2010 - 03:08

dün angelina jolieyi gördüm daha öncede victoria beckham ı gördüydüm :blush:

çokmu seçiciyim len *drunk
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#48 I3uz_KaLpLi

I3uz_KaLpLi

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 307 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2010 - 15:57

Annem ile alışverişe gitmişiz birşeyler arıyor bende peşinden anne nereye ne arıyorsun onu söyle bari diyorum cevap vermiyor kıza kıza gidiyorum peşinden :kihkih: sonra uyandım..

{ Saçma rüyalarda üstüme yok daha macere dolu rüyalar istiyorum aksiyon olsun gerilim olsun :kihkih: }

#49 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2011 - 10:38

Rüyamda birisi bana yukarıdan bir karpuz atıyor. Ben de karpuzu yakalayamıyorum. Elimden kayıp bayır aşağı yuvarlanıyor. Ben de peşinden yakalamak için koşuyorum. Koş babam koş yakalayamıyorum bir türlü. Karpuz da mübarek sapasağlam. Futbol topu gibi gidiyor dümdüz. Önüne geçmek na mümkün.

Biri tabir etsin nedir bu şimdi?

Bu aralar etrafta karpuz satıcıları görmeye başladım bilinçaltıma işledi heralde.

#50 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 30.03.2011 - 10:42

Karpuz iyidir. Büyük bi karpuz görmüşsün, demek ki hedefin de büyük.
Ama ona ulaşmak zor olmayacak.. Meşakkatli bir yoldan geçmen gerekiyor. Daha çok çalışmalısın.

Al sana tabir. Yersen :P
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#51 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 30.03.2011 - 23:03

yedirme çocuga boş yere karpuz bak antika ben sana açık seçik anlatayyım o karpuz varya o karpuz işte o senin kısmetin ..

hey maşşallah bi karpuz güzeline yanacaksın oda sana ama nazlı bişiy bu peşinde koşturup duruyor seni ,ee kaporta sağlam tabi bişiy olmuyor düşe kalka muradına ercen sen güzel bi hayat seni bekliyo :icecream:

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#52 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2011 - 23:45

Anlatacak bir rüyam bile yok :eyvah:

#53 bubed

bubed

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 261 Mesaj

Gönderim zamanı 10.05.2011 - 11:02

Rüyamda çantalarla dolu yerdeyim her renk her model vardı ayy ne güzeldi :icecream: tek tek sıralı asmışlar gidiyorum gidiyorum sonu görünmüyor müthişti sonsuz çantalar :aww: Aldığım çantalarla iki kolumuda doldurdum

#54 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2011 - 22:55

Dun gece Ruyamda beni evlendirmeye calisiyolardi olurumde evlenmem diye kendimi paraliyordum.ustelik iki tane birden taliplim vardi Gönderilen Resim aslinda corbaydi ama ancak bu kadar hatirladigim Gönderilen Resim
Iyi bir insan oldugunuza sizi kim inandirdi?

#55 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2011 - 23:00

Acıkmışsın sen bi karnını doyur hepsi düzelir :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#56 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 30.10.2011 - 00:48

aç tavuk ruyasinda dari gorurmus misali diyorsun :P

#57 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 30.10.2011 - 18:57

kurumumuzun çay ocağında 5-6 personel oturmuş laflarken birden tayyip erdoğan içeri girdi la bi ben ayağa kalkıp saygı gösterdim gittim elini öptüm bana 20 tl verdi ya =)

rüyalar bilinçaltından geliyodu dimi :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#58 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 31.10.2011 - 11:07

facebookuma bir haftadir girmemisim sonra giriyorum bir tane bile bildirim yok hiii sifremi biliyor kesin birileri diyorum uzuluyorum felan :P

#59 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 04.11.2011 - 15:27

Evet biliyoruz ama merak etme çıkarken değiştirmiyoruz.Bak yine birinci çoğul şahıs kaçııın :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#60 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 04.11.2011 - 16:00

Sormasi ayip kaç kisisiniz :P

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli