İçerik değiştir

Kılıçdaroğlu Sol'dan Vazgeçmedi.!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 23 yanıt verildi

#1 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2011 - 18:21

name="allowFullScreen" value="true"> width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always">
target="_blank">160236-kilicdarogluzoranlari
Yükleyen target="_blank">malvidi. - Yepyeni haber videoları

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş'ta düzenlediği basın toplantısının ardından yürüyen merdivende zor anlar yaşadı. Yanlış merdivene binen Kılıçdaroğu, yukarı hareket eden merdivenden güç de olsa aşağıya indi.

Ben Kemal'im ters merdivenle de inerim!

*lol

Değişiklikler Kaydedildi...

#2 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 17.02.2011 - 02:38

Başbakanın bu tarz şeyleri gösterilmez ama... Attan düştüğünü gösteren yazan çizenlere verilen tepkiler geliyor aklıma birde bugünü düşünüyorum... Yandaş medya merdivenden inemeyen adam devlet mi yönetir nutuklarını bassın bu görüntülere bence; dini bütün halkımızda hak versin...

Basın toplantısından sonra şöyle yürümüş böyle yürümüş; ne demiş basın toplantısında: "Ben dahil eşim çoluğum çocuğum dinleniyor, 17 tane envantere kayıtlı olmayan dinlenme cihazı alındı" dedi;
Kim dedi bunu "ülkenin ana muhalefet partisi genel başkanı", sizcede bunun tartışılması gerekmiyor mu? Muhalefet neden dinlenir, kim dinler, bunun adı nasıl ileri demokrasi olur, gerçekten bu ülkede böyle envantere kayıtlı olmayan dinleme cihazları alınmış mıdır? duyan kim?

ondan önceki gün CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal "Kılıçdaroğlu ve AKP yöneticileri de dahil 3 bin kişi dinleniyor..." ve devam ediyor;

"Bu tür yasa dışı dinleme ve teknik takiplerle Türkiye’nin önemli insanlarının "kontrol altına" alınmasının amaçlandığını ileri süren Soysal, Kanada ve İsrail’den 17 mobil dinleme aracı ithal edildiğini de öne sürdü. "Mobil dinleme cihazlarının Emniyet Genel Müdürlüğü envanterlerinde yer almadığını" belirten Soysal, bu tür dinlemeleri "emniyet içinde yer alan bir organizasyonun" yaptığını iddia etti.

Çetin Soysal, gazetecilerin sorularını yanıtlarken de seçim sürecinde pek çok insanın özel hayatına ilişkin bilgilerin medyaya yer alabileceğini ifade ederek, "Bugün 16 şubat 2011... Bu tarihi unutmayın. Söylediklerim çıktığında ’Çetin Soysal bu konuda basın toplantısı yapmıştı’ dersiniz" diye konuştu. (mynet)
"

bunlar bu kadar haber yapılmadı farkında mısınız? İleri demokrasi olduğu için midir? Halk bunları bilmese de olur dendiği için midir? Yoksa bilinmesi istenmediğinden midir?

Ama bizler "kılıçdaroğlunun merdivenden inemeyişini konuşalım", yandaş medya "kılıçdaroğlu iktidara böyle yüryor" başlığı atsın...

Sanırım "ilahlara dokunulmaz" deyip çıkacağım, beynim çok orjinal küfürler üretiyor sonrası sansüre girer...

Devam edelim...

Bu mesaj _RomantizmA_ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.02.2011 - 02:39

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2011 - 11:30

:)

#4 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2011 - 11:50

.....

İleri demokrasi.

Muhterem zatın ''AKP''ye bile tahammülü yok. Neymiş efendim ''AK Parti'' diyecekmişiz. Attı medyaya fırçayı, AKP'yi AK Parti yaptırdı.

Şimdi RTÜK'ü de kendisine bağladılar. Gelecek dönem başkanlık sistemine geçildiğinde de başkanlığını ilan eder, tamam olur. İleride de nasip olursa Genelkurmay Başkanlığı.

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2011 - 17:06

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beşiktaş’ta düzenlediği basın toplantısının ardından yürüyen merdivene tersinden binince Twitter’da espiri konusu oldu.

Bilgisayarının başına geçip Twitter’de bu olayı değerlendiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Zaman gazetesi yazarı Ahmet Tezcan, Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu, Taraf gazetesi yazarı Yıldıray Oğur, gazeteci ve televizyoncu Fuat Uğur bakın neler neler yazdı:

Ahmet Tezcan: Kılıçdaroğlu yürüyen merdivenin tersinden inerek "Ben de sizden biriyim" demek istiyor bence :))

Emre Uslu: Anadoluda bir söz var: Liderin iyisi merdiveni ters iner :) Kılıçdaroğlu Ergenekon'a üye olmaya gidiyormuş o merdivenden :))

Fuat Uğur: Evet onun adı KEMAL.. Bir sorum var: Kemal bey sakız çiğnerken merdiven çıkabilir mi?

Ahmet Hakan: Herkeslerin cin olmadan adam çarpmaya kalktığı bir ülkede yaşıyoruz ya... kemal kılıçdaroğlu'nu bu yüzden seviyorum. Alem cingöz recai olmuş, basamak falan dinlemiyor ya... işte bu yüzden seviyorum Kemal Kılıçdaroğlu'nu...

Yıldıray Oğur: Chpye seçim şarkısı önerisi: Beraber yürüdük biz bu ters merdivenlerde.... Kılıcdaroğlunun merdiven krizinde haklılığını savunmak için aynı merdivenle asağı inmeye çalışan hürriyet yazarı hastaneye kaldırıldı.

Melih Gökçek: Herkes gider mersine bizim ki gider tersine :))) Ben Kılıçdaroğlu'nun Brüksel’de yürüyen merdivenlere binip elektrikler kesilince 5 dakika beklediğimi söylediğimde fıkra demiştiniz.

#6 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 17.02.2011 - 21:16

seyretmedim..seyredesim gelmediğinden..an itibariyle,merdivene ters binen rte'de
olsa seyretmezdim..

benim 'açık arama' kriterlerimde bi terslik var herhalde..veya ilerleyen yaşımdan
ötürü de olabilir,ben böyle şeyleri 30 yıl önce falan komik bulurdum gibime geliyo..:P
ama öte yandan,romantizma da genç.. *ne..ee..? *ne

amaan,beyin fırtınası yapamıcam şimdi,bari gidiim kolye yapiim.. :P

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#7 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 18.02.2011 - 13:05

Bu videonun başı niye yok? O merdiven hareket ederken mi inmeye çalışmış bu ekip?
Görüntüleri "bu şekilde" dağıtan Cihan Haber Ajansı'nın yaptığı da, yürüyen merdiveni CHP'li ekip inmeye çalışırken çalıştıran kişinin de yaptığı düpedüz şerefsizlik ve terbiyesizliktir.

Bu durumun vahametini tartışmak gerekirken gülmenize de anlam veremiyorum açıkçası..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#8 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 18.02.2011 - 13:10

Ha bi ekleme daha.. Hadi diyelim ki sensörlüydü o yürüyen merdiven ve bu insanları fark ettiği gibi çalışmaya başladı. O eğilip merdiveni durduran adamdan başka kimsenin aklına gelmedi mi kapatmak?

Ulan artık harbiden sizin yüzünüzden hiçbir şeyden keyif alamaz oldum. Sıkıldım artık şu kutuplaştırmalarınızdan.. Yeter yahu, vallahi yeter..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#9 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.02.2011 - 19:46

Ağlayalım mı ? :blink:
Adamın yaptığı komik gülüyoruz , oraya buraya da çekmemişim ki konuyu. *laklak

#10 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 00:00

aslında videoda merdivende yok emniyet fotomontaj yapmış :icecream:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#11 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 00:34

Emniyet belge üretiyor; bunlar için cemaate sadık halkımıza yandaş medya yetiyor...

Neyi vermek istersek onu alıyolar... Basın toplantısının en can alıcı noktası zaten merdivene ters girmesiydi saolsun İleri demokrasi medyasında geniş yer buldu...

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#12 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 00:47

şurda gergin siyaset arenasında iki gülümseyelim dedik hocam ya gandi bile daha toleranslı :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#13 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 13:30

RTE attan düştü bu kadar konuşulmadı. Bu adam bir atı zaptedemiyorken Türkiye Cumhuriyetini yönetiyor (güya). Videonun başı neden yok? Çünkü merdivenlerde hareket algılayıcı sensör var. Duran merdivenden aşağı inerek zaman kazanmak isteyen adam oldu milletin elinde maskara.
Yani nerden ne bulucam endişelerine hayranım bu insanların <_<

...

#14 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 16:21

"Çocukluğumuzda Lefter çok iyi bir kaleciydi, ondan etkilenip Fenerli oldum."

İzmir Enternasyonal Fuarı'nın açılışı için şehre gelen Kılıçdaroğlu, İzmir Körfezi'nin temizlendiği anlatılırken, "Başkan Haliç'i temizleyecek ve İzmirliler Haliç'te yüzecek." dedi.

"Biz sayın Başbakan gibi, söz verip sözünün arkasında duran bir insan değiliz."

Bunlar hemen aklıma gelenler : ) ...

Başbakanın da bir çok gafı vardır belkide daha ağırdır.

Apo ya Sayın, Şehitlere kelle

Mersinli bir çiftçiye "ananı da al git"

"Askerlik yan gelip yatma yeri değildir" demesi gibi..

ben bunlar insani buluyorum..

Ancak

12 Eylül referandumu öncesi bir hayır kampanyası başlatıp il il geziyor ve akabinde seçmen kaydını yaptırmayıp oy kullanamayan beceriksiz Ana Muhalefet Partisi Başkanı olarak tarihe geçiyorsan insanlar seni ciddiye almaz gaflarının artarak devam etmesini ve kendilerini eğlendirmeni isterler.

Onun içindir ki ben yürüyen merdiven olayına çok güldüm. biraz da acıyarak...

Bu mesaj WaLe tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 19.02.2011 - 16:22

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#15 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 21:20

İşte bunun için, bu halkın eşi benzeri yoktur dünyada.

Kılıçdaroğlu'nun aile sigortası konusunda söylediklerini, trene bakar gibi dinler, ters merdivene takar. Geriye dönüp baktığında terse yatırıldığını (yüz üstü) anlamıştır ama bunu da dert etmez, zevk almaya bakar.

580023663830.jpg

#16 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 23:35

:)Bu adamcağız chp nin başına geldiğinden beridir hali perperişan hergün mizahi bir olayla gündemde zaten tipide müsait Allahın sopası yok Baykalın bedduası yapışmış üzerine..

Hayır ona değilde yılların chp sinin sonunu getirdilerde ona yanıyorum.Seçildiği günden beridir aynı şeyi söyledim.Bu adam chp nin misyonunu taşıyacak kapasitede biri değiilllll...

Gönderilen Resim

#17 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2011 - 23:49

aile sigortası kulağa hoş geliyor ebarah aga ama içi boş :)

<_< kimlerin yararlanacağı hakkındaki tahminlerde zor olmasa gerek

kömür makarna eleştirileri yapanlar o zaman deveyi havuduyla götürücekler =)

ama pardon ülkenin "gerçek ve çağdaş sahipleri" götürürse bu ancak vatan sevgisindendir dimi *laklak
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#18 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 20.02.2011 - 11:42

Sevgili ebarah ciddi fikirler ciddi söylemlerle desteklenir. 'Benim adım Kemal Kılıçdaroğlu, parayı bulacağım diyorsam, ben parayı bulurum' gibi cümleleri bu çağda kimse ciddiye almaz..

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#19 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 20.02.2011 - 15:15

CHP ile AK Parti arasında süren aile sigortası polemiğine CHP'li Faik Öztrak da katıldı

19 Şubat 2011 Cumartesi 15:12

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, ''Bizim hesabımızda aile sigortasından yararlanacak yoksul sayısı 15 milyon 645 bin, aile sayısı ise 3 milyon 250 bin. Biz bu parayı tek bir kişiye değil, dört çocuklu en yoksul aileye, o ailenin kadınına vereceğiz, hesabı ona göre yaptık'' dedi.

Öztrak, yaptığı yazılı açıklamada, aile sigortasından yararlanacak yoksul sayısı ve ödenecek miktara değinerek, ''Partimizin Aile Sigortası Projesi Başbakan'ı çok korkutmuş. Bu yüzden projemizi eleştirirken hesabı kitabı şaşırmış, hatta önüne yazılıp konulanı bile anlamamış, doğru okuyamamış. Hesap bildiğini iddia eden Başbakan 12 milyon 715 bin yoksula ayda 600 lira veriyor ve bunun yıllık tutarının 24 milyar lira olduğunu söylüyor'' ifadesini kullandı. Öztrak, şöyle devam etti:

''Hesabı bir de biz yapalım; 12 milyon 715 bin kişi çarpı 600, eder 7,6 milyar lira. Bu bir aylık harcama, bunu da 12 ile çarparsan 91 milyar eder. Başbakan'ın hesabında tam 67 milyar liralık hata var. 24 ile 91 milyar arasındaki fark, 67 milyar liradır. Kim matematik bilmiyormuş, kim aritmetik bilmiyormuş, kime hesap makinesi lazımmış, Başbakan'ın hesabından anlaşılıyor. Hesap makinesi Başbakan'a lazım.

Ne dediğimizi dinlemişler ne de basına dağıttığımız kitabı okumuşlar. Biz bu parayı tek bir kişiye değil, dört çocuklu en yoksul aileye, o ailenin kadınına vereceğiz. Hesabı ona göre yaptık. Yetmedi, Başbakan kendine bağlı TÜİK'in yayımladığı 12 milyon 715 bin yoksul sayısının kayıt altı olduğunu, kayıt dışını unuttuğumuzu söyledi. Bu bir skandal, devleti yöneten kişinin çok acı bir itirafı.''

''Ne yazık ki aynı zamanda da gerçek, bu ülkede kayıt dışı yoksullar da var. Samsun'da açlıktan ölen bebek de bunlardan biri'' diyen Öztrak, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

''Sayın Başbakan merak etmesin. Bizim hesabımızda aile sigortasından yararlanacak yoksul sayısı 15 milyon 645 bin, aile sayısı ise 3 milyon 250 bin. Başbakan bir de 'biz yoksulluğu en iyi bilen kadroyuz' demiş. Sayın Başbakan, 2009 yılında sizin deyiminizle 'kayıtlı yoksul' sayısı 818 bin kişi artmış. Duvarlarla çevrili konutlarınızdan, polis kordonundaki makamınızdan, arabanızı çevreleyen tantanalı siren seslerinden, bunları ne gördünüz ne de duydunuz. Kriz teğet geçti deyiverdiniz. Bizim bu insanları duyduğumuzu, anladığımızı görünce de celalleniyorsunuz. Bilgi kirliliği yaratıp dikkat dağıtmaya çalışıyorsunuz. Çünkü siz yoksulluğu yönetmeyi, dağıttığınız poşetlere isminizi yazarak oy kazanmayı seviyorsunuz. Biz yoksulluğu bitirmeyi hedefliyoruz. Hiçbir siyasetçinin bundan sonra yardımı keserim deyip oy avcılığı yapamayacağı bir düzeni kuruyoruz.

Sayın Başbakan, biz sizin keyfi olarak dağıttığınız 14 milyarın üzerine, yoksullara 8 milyar daha vereceğiz. Bunun da kaynağını 460 milyar TL olan devlet harcamalarının içinden çıkaracağız. Biz yoğurdu böyle yiyeceğiz. Aman yine kaynağı nerde diye sormayın; bu ülkenin bu ek kaynağı yaratacak potansiyeli yoktur demeyin; yaklaşık 4 ay daha bu ülkeyi yöneteceksiniz, aman yolun sonunda olduğunuzu itiraf etmeyin.''

''MADEM HESAP MAKİNENİ ÇIKARDIN''

Yeşil kart uygulamasına aynen devam edeceklerini belirten Öztrak, ''Sizden daha iyi yöneteceğiz. Biz yeşil kart sahibini sizin yaptığınız gibi işe girmezse sağlık yardımını kesmekle tehdit etmeyeceğiz. Bizim düzenimizde yoksul senin verdiğin makarnayı, yağı yemeyecek, senin birilerinden alıp da dağıttığın taş toprak dolu kömürü yakmayacak. Evin kadını aldığı parayla göğsünü gere gere istediği yerden istediği marka makarnayı, yağı alıp tüketecek. İstediği yerden taşsız topraksız kömürünü alacak'' ifadesini kullandı.

Öztrak, açıklamasında şunları kaydetti:

''Evet Sayın Başbakan, ne devletin ne de yoksulun hesabına dört işlem yetmez. Ama madem hesap makineni çıkardın, madem dört işlem kullanarak bir şeyler yapmak istiyorsun, biz de sana bir hesap soralım; çok partili yaşama geçilen 1946–2002 arası ortalama büyüme hızı yüzde 5, 2003–2010 AKP iktidarında ortalama büyüme yüzde 4,6. Aradaki fark kaç? 1980–2002 döneminde büyümede 49. sıradayız; 2003–2009 arası AKP iktidarında 88. sıradayız. Kaç basamak gerilemişiz? 1988–2002 arası ortalama işsizlik yüzde 8; 2003–2009 arası AKP iktidarında ortalama işsizlik yüzde 11,1. İşsizlik AKP döneminde ne kadar artmış? 1980–2002 arası dünya işsizlik sıralamasında Türkiye 62. sırada; 2003–2009 arasında 28. sıradayız. AKP bizi dünya işsizlik sıralamasında kaç basamak yükseltti? 1975–2002 arasında cari açık 40,2 milyar dolar; 2003–2010 arası AKP cari açığı 219,5 milyar dolar. Cari açık döneminizde kaç kat artmıştır? AKP iktidarının 7. yılı olan 2009'da yoksul sayısı 818 bin kişi artarak 12 milyon 751 bin kişi olmuşsa 2008 yılında yoksul sayısı kaçtır? Ailelerin borçlarının gelirlerine oranı 2002'de yüzde 4,5'ken, AKP yönetim anlayışıyla 2010'da yüzde 43,5'e ulaştıysa ailelerin borcunun gelirine oranı kaç kat artmıştır? 2002'de 243 milyar TL olan devlet borcu, 2010'da 473 milyar TL olduğuna göre, AKP iktidarında devlet borcu kaç kat artmıştır? 2002'de 129 milyar dolar olan dış borç, 2010 yılında 282 milyar dolara çıktıysa tüm Cumhuriyet tarihi borçlanmasıyla sizin 8 yıldaki borçlanmanızın arasındaki fark kaç milyar dolardır? Bunların üstüne bir de aynı dönemde, 34 milyar dolarlık özelleştirme yapıldıysa tüm bu olumsuz tablo neye işaret etmektedir? Bu kadar borç yaptınız, bu kadar özelleştirme geliri elde ettiniz, neden büyümede de, işsizlikte de benzer ülkelerin arkasına düştünüz? Neden yoksulluğu bitiremediniz? Sayın Başbakan, hazır olun, bunun hesabını 4 ay sonra bize değil, vatandaşa vereceksiniz.''

Kaynak : http://www.interneth...m#ixzz1EV2LmGVa

Hesap ortada. Olay CHP veya Kılıçdaroğlu meselesi değil. Bunları savunmak da değil. Boşbakanın verdiğini söylediği yardımlarda, ki doğrudur veriliyordur; hesabın yanlışlığı ve verilenden daha fazlasının verilebileceğidir.

Bir hükumet, ülkeyi yönettiği yıllar içerisinde artan yoksul sayısıyla övünüyor. Suratlarına tükürülesiler.

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 20.02.2011 - 15:25

580023663830.jpg

#20 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 22.02.2011 - 15:58

Ben merdivenden ters indim diye bir başbakan diline alay konusu yaptı. Duran bir merdivenden iniyorum... Ben sormak istiyorum. Sayın Başbakan sen ata bindin atı 4 kişi tutuyordu sen o beygirin üstünden düştün sana bir şey dedik mi? Arabada içerde kaldın balyozla cam kırdılar sana bir şey dedik mi? Kimllik dağıtım toplantısında kabloya ayağın takılıyor zor tuttular. Futbol oynarken kolunu kırdı. Sen futbolu kolunla mı oynuyorsun... senin korumalarından bazıları arabalarını çaldırdı Bakanların helikopter pervanesine gidiyordu. İnsanda biraz ahlak olur biraz adam olur... Dürüst olur perişan olur sen kasımpaşa'yı da perişan ettin. Ben Van denizi demişim... Vanlılar Van Denizi derler senin haberin yoksa ben ne yapayım... Benim klavuzum belli Mustafa Kemal ama senin klavuzun kim bilmem... Siz ülkenizi bilmezseniz

Kemal Kılıçdaroğlu.