İçerik değiştir

- - - - -

Can Verenim Canımı Veririm

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 maviumudum

maviumudum

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 9 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak,müzik dinlemek,şiir ve deneme yazıları yazmak,tiyatroya gitme,dans etmek...

Gönderim zamanı 13.04.2006 - 11:43

MUTLULUÐUN ADI SENSİN 54

Papatyam,bu gece diğer gecelerden daha bir başka geleceğim beklemediğin bir anda…Kapına beyaz bir gül bırakıp saklanacağım…Sonra bir kez daha çalacağım kapını…Ummadığın bir anda karşında bulacaksın beni elimde bir buket mavi güllerle…

Sevdiğin pamuk şekerini gördüğünde ki çocuksuluğun beni en çok mutlu ettiğin andır…Bir çocuk gibi dizime oturtup yedirirken yüzündeki mutluluk,gözlerindeki parlaklık daha da bir başka oluyor…

Bahar senle geldi baharları unutan yüreğime…Kuş cıvıltılarını özlemiştim,beraber eşlik ettik kuşların melodilerine başımızın üzerinde uçarlarken…Çiçekler yılardır beni beklermiş sohbetlerimizin yarım kalan yerinden devamı için…Seni sordular bizden daha güzel olan papatya ile nasıl karşılaştınız ve buluştunuz…Çoğaldık şimdi ve bizleri hiç yalnız bırakmayın dediler…

Sen gördüğüm, elimi uzatıp dokunabildiğim mutluluksun…Bir çicek,bir yıldızsın…Gerçeğimsin…Kapatıp açtığım gözlerimin,aşk ateşiyle yaktığın ay yüzlünün sevdiği prensesisin…En mutlu rüyam,mutlu edenimsin…Seni yaşıyorum,severek hissederek özleyerek…Canımdasın,sen canımsın papatyam…Öyle içimdesin ki sen…Seni benden isteme veremem sana seni geri…Seninle doğdum,doğuşun kanıtıyım ben …

Seni seviyorum hem de kocaman bir yürekle…Damarımdaki kanımsın…Gökkuşağından da zarifsin…Yeşilimsin,çiçeğimsin…Sevdim işte ötesi yok goncam…

Yüzümde gülücüksün,içimde bitmeyecek enerjim,günümün huzuru,masmavi deryamsın…Maviyi giydirdim,çünkü sana mavi yakışıyor…Tüm sevgimle sana akıyorum…

Sana aktıkça ellerin gözlerin sesin,nefesin ve paylaşacak daha çok şeyimiz olduğunu biliyoruz…Sana akıyorum beklentisizce…

Her uyandığım günün ilk dakikasında yüzümde mutlu bir tebessümüm,her mutlu güne adını verdiğim,içtiğim çayım,yediğim lokmam,sigaramdaki duman,yani sen,yani hayatımın anlamı,yani coşkum,heyecanım,

Yani sen benim vazgeçilmezimsin,sevdiğimsin MAVİM…

mavi umudum