İçerik değiştir

- - - - -

Türk Telekom Arena'da Şok!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 25 yanıt verildi

#1 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 15.01.2011 - 23:41

Arena'da şok!

Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena'nın açılışına katılan Başbakan Erdoğan, protestoyla karşılaştı. Erdoğan, beraberindeki bakanlar ve bazı kulüp başkanları protestolar nedeniyle stattan ayrıldı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'ya saat 19.30'da gelişi stat hoparlörlerinden duyrulan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, taraftarlardan tepki gördü. Başbakan Erdoğan'a Arena'nın tribünlerini dolduran Sarı-Kırmızılı taraftarların çoğunluğu tepki gösterirken bu tepkilerden nasibini Galatasaray Başkanı Adnan Polat da aldı.

Başbakan Erdoğan, açılış konuşmasını yapamadan saat 20.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'dan ayrıldı.

Değişiklikler Kaydedildi...

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 15.01.2011 - 23:41

Sarı-Kırmızılılar'ın yeni stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın açılışında taraftarların tepki gösterdiği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlardan sonra Galatasaray Başkanı Adnan Polat da stadı terk etti.

#3 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 15:20

TÜRK Telekom Arena'da yaşanan skandalın ardından twitter da karıştı.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Selim Terzi, Başbakan'a yönelik protestoya tepkinin dozunu kaçırınca ikinci bir skandala imza attı. Selim Terzi'nin 'Tabii ki burada durmayacağım. Ve vicdanı olan bu statta durmaz. Galatasaraylılığımdan utanıyorum. Başbakanı TT Arena'da yuhalayanların babaları belli değildir buna eminim. Şerefsizler yuhalayan kahpe GS taraftarı' mesajları yadırgandı. AK Partili bakan ve milletvekilleri ise twitterdan tepkilerini dile getirirken daha sağduyulu yaklaştı.

Akşam

------------------------------------

Yasin Ekrem Serim, Başmüzakereci Egemen Bağış’a bağlı AB Genel Sekreterliği’nin müşaviri.
Serim, Galatasaray taraftarlarının protestolarıyla ilgili bakın Twitter hesabında ne yazdı:

"Bole bi serefsizlik yok.. Nankorsunuz.. Kimin sayesinde o statda mac izliosunuz. Kim yapti lan o stadi size. Gerizekali kus beyinliler.."

Gönderilen Resim

Evet, fazla söze ve yoruma gerek yok.
Ama not düşelim; Serim bunu yazar yazmaz, gelen tepki mesajlarından sonra Twitter hesabını kapattı.

Odatv.com

DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 15:23

Galatasaray'a hayırlı uğurlu olsun...

İşte Atatürk ün büyüklüğü bir kez daha anlaşılıyor.Kimseye el açtırmadığından kimseye minnet borcumuz olmadığından kimsenin hakaretlerini de yutmak zorunda kalmadık çok şükür.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 20:24

Biatçı ve el etek öpücü tayfa, karşılarında kendileri gibi bir topluluk göremeyince apar topar gidivermişler stattan. :wave:

Bravo GS taraftarlarına, hepsinin alnından öpüyorum, yürekten alkışlıyorum. Galatasaraylılık budur! *saksak

Şimdi, yandaş yalaka takımı sıraya girmiş, boşbakan adına atıp tutuyor, el etek öpüp GS kulübüne verip veriştiriyor. Normaldir, beklenti içine girecekler tabi. En çarpıcısı ise, Süper lig takımı olan Kardemir Karabükspor'dan gelmiş. Bir yıkamış, bir yağlamış, bir yalamış... Şu an ligde durumu iyi ama ne olur olmaz top bu... En azından ligden düşmeyecekleri kesinleşmiştir artık.

580023663830.jpg

#6 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 21:08

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat dün gerçekleştirilen Türk Telekom Arena'nın açılışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto edenleri tespit edip bir daha stada almayacaklarını söyledi.

-

Galatasaray futbol takımı kaptanı Arda Turan, dün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışı sırasında yaşanan olaylardan dolayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan takımı adına özür diledi.Alınan bilgiye göre, Arda Turan'ın, bugün Başbakan Erdoğan'ı telefon ile arayarak dün akşam stadın açılışında yaşanan olaylardan ötürü, derin üzüntü duyduklarını ifade ettiği bildirildi.

#7 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 21:56

GS başarılarının yanın sıra bu halka yeni bir gurur yaşattı... Spor'u şova çevirmek isteyenler istedikleri olmayınca nasılda sardırgan oldu...

Hani hertürlü tepkiye, şiddet olmadığı sürece, olumlu bakarlardı... Ne oldu? Birileri kralımızı beğenmemiş "çarpılacak şerefsizler"; bizim "yanar döner şeref abidesi ampüllerimiz" aşırı gerilime maruz kalmış gibi birden fazla parladılar...

Bir ülke kurup çağın rejimini bizlere vermiş birine, "bu kadar abartılmasına karşıyız" diyen şeref abideleri şimdi "adam yaptı o stadı siz kimsiniz lan" deme gafletine düştüler. Şiddette yoktu yine neden gocundular, insanlar tepkide mi göstermeyecekler artık, her gittiği yerde yalakaları mı olmak zorunda? Kamera kayıtlarına bakıp ergenekon yaftası vurup içeri alsınlar; bunlar gelişmemizi hazmedemeyen "yine aynı grup"tur muhtemelen...

Adam lütfedip devletin imkanlarıyla stad yapmış sanırım tapmamız bekleniyor ve tapınılmadığı içinde gazaba uğratabiliyor herkesi. İyi giden herşey başbakanın, kötü olanı ya ergenekona bağlarsınız ya da o an brokraside harcamanız gereken kimse ona. Stadı şov yeri sanan kralımıza halk çıplaksın dedi ne mutlu! Her seferinde aynı fatih edası Bu kez yemedi ve çok çok güzel oldu... Şimdi garibanı oynama zamanı, padişahımız üzülmüş yazzzııııık....

Dediğim gibi GS yeni bir gurur yaşattı, en azından bana, sonsuz teşekkürler... Varlığınızı bilmek ülkem adına umut veriyor...

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#8 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 22:12

Bu sözler Başbakan'ın ruh halini gösteriyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın sözlerine cevap verdi.

Galatasaray'ın yeni stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da, Sarı-Kırmızılı taraftarların protestosuyla karşılaşan ve ardından yanındaki bakanlarla beraber stadyumu terkeden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Seyrantepe'nin A'dan Z'ye yapımında GS kulübünün bir Allah kuruşu yoktur. Daha kulüple stadın kullanımı için anlaşmayı yapmadık' diye konuşmuştu.

Bu sözler üzerine sosyal paylaşım sitesi twitter'daki hesabından açıklama yapan Kılıçdaroğlu, "Protesto edildi diye, halkın parasıyla yapılan stadyumu Galatasaray'a vermem tehdidi, Başbakan'ın ruh halini gösteriyor" dedi.

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#9 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 23:47

yumurta atan 10 kişi + stadda ıslıklayan birkaçbin kişi + tekel işçileri = tek başına iktidar :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#10 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2011 - 23:48

Ya sanki bağ bağışladı Başbakan...

Ülkede insanların ödediği vergilerler çıkıp yapılmış bir şeye sanki cebinden ödemiş imajı çiziyor birde diyor ki daha anlaşma yapmadık...

sıkıyorsa verme o stadı hadi görelim...

Adnan polatda daha özür diliyor ve kendini ezdiriyor...

ben olsam Galatasaray klubü başkanı derdim al stadını arkadaş bize yer mi yok...

ama nerde bunu diyecek Başkan...

Azizi yıldırım ve demirören olsa bunu derdi !

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#11 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 01:15

yumurta atan 10 kişi + stadda ıslıklayan birkaçbin kişi + tekel işçileri = tek başına iktidar :P

+ mazlumu oynayan Yahudi "cesaret ödüllü" başbakan + yumuşak karnı din olan bir halk

Kesinlikle haklısın...

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#12 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 01:19

benim formülüm daha rakama dayalı daha bilimsel olmuş hocam =)

(ya tamam bi taraf hadi dini sömürüyo diyelim bare diğer taraf tersini yapmasın )
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#13 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 01:28

Tersini yapmayınca takiye yapmış oluyor diğer taraf... Ve dindarlık postası onun elinde ne derse "dindar halkımız" ona inanıyor.

Çünkü o ezilmiş, çünkü o Allah demiş diye içeri atmışlar, çünkü onlar dini bütün insanlar...

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#14 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 03:19

yapma hocam ya emeklilik yaşına düşük zamlara gıkı çıkmayan muhalefet ve medya örneğin içkide yeri yerinden oynatıyosa bu da mı halkın hak vermemesine yeterli değil *fiuv

sana bi şey diyimmi sen bakma medyaya falan içenler bile akp ye hak veriyo tıpkı sigarada olduğu gibi çünkü bi yanlışı yapan bile makro düzeyde onun yapılmasını istemez.
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#15 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 12:02

1-ne olursa olsun ortada on numara bir stat var.
2-kim yapmışsa yapmış bu iş takdir edilir arkadaş.
3-üstelik yapan adam fenerbahçeli. yapmasa yapmazdı kim ne diyecek?

*

1-tamam böyle güzel bir stat yapmışsın ama bu hizmet bu açılışı mitinge çevirme hakkını sana vermez.
2-hadi diyelim ki yaptığın stadın açılışında bir konuşma yapmak istiyorsun; o toki başkanının konuşmada ne işi var allah aşkına. çok istiyorsan kendin 3 dakika bilemedin beş dakikalık hayırlı olsun gibilerden bir konuşma yapardın olur biterdi.
3-eğer böyle olsaydı yuhalayan taraftarı tamamen haksız bulurdum ama bu durumda tam da haksız değiller.

birileri bizim takım bokun içinde maç yapsın ama yine de "bu adamlar"a takdir edebileceğimiz bir şey olmasın derdinde. bunu biliyorum. ama yine de diyorum bu skandalda tek suçlu galatasaray taraftarı değil. oraya millet eğlenmeye gitmiş toki başkanını dinlemeye değil. üstelik toki başkanı gs'nin eski yönetimine de laf attı. buna hakkı yoktu.

#16 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 13:35

Fakir ama gururlu gasssaray *gla

Şaka bi yana başbakana şunu demek istiyoruz ''çok güzel oldu ooohh ohhhh çok güzel oldu *oley )

Bu mesaj 4815162342 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.01.2011 - 13:35

...

#17 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 17.01.2011 - 14:23

o değilde yuhlama anında birandın eyvahhhh sesi ve sesi al demesi haylay kulağımda :P

ben başbakanın yerinde olsam gider febeye stad yapardım yeminle orda yuhlamazlardı .

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#18 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2011 - 09:25

Benim bildiğim Toki Başkanı'nın (ismini bilmiyorum)konuşması sırasında rahmetli Özhan Canaydın'a laf söylemesi üzerine taraftar tarafından yuhalandılar ve akabinde olaylar gelişti...? Yanlış mı biliyorum.. ?
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#19 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 18.01.2011 - 12:14

evet öyle zaten .ne iğrenç bi konusma yapmış yahu <_<

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#20 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2011 - 15:11

Benim bildiğim Toki Başkanı'nın (ismini bilmiyorum)konuşması sırasında rahmetli Özhan Canaydın'a laf söylemesi üzerine taraftar tarafından yuhalandılar ve akabinde olaylar gelişti...? Yanlış mı biliyorum.. ?

öyle değil aslında. o varolan mevzuyu iyice ateşledi. yoksa orada başbakanın adı her geçtiğinde ıslıklar çalıyordu. o toki başkanı olayı iyice zıvanadan çıkardı.