İçerik değiştir

- - - - -

Mektup gibi e-posta da tarihe karışıyor

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8.175 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2010 - 11:32

Time dergisinin yılın insanı olarak seçtiği Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg "e-posta" nın yakında mektup gibi tarihe karışacağını söylemişti.

Devamı için tıklatın
Harabe.net Haber Servisi

#2 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2010 - 12:51

malesef doğru. gerçekten de ben eskiden maille baya baya haberleşiyordum. mail kutusunu her gün ayrı bir heyecanla açıyordum. ama şimdi aylarca mail kutusunu açmadığımı biliyorum. msn insanların işini görüyor. ha iş yerinin mail adresi ayrı tabi onu kullanıyorum. ama kendim özel maili kullanmayalı yıl oldu. yani bu zuckerberg haklı beyler.

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2010 - 13:20

Önceden iyiydi yaa. dediğin gibi koşa koşa dükkana gelir mailimi açardım acaba birinden birşey gelmiş mi diye. şimdi nerdeee, biri birşey söyleyecekse, dosya gönderecekse msnden gönderiveriyor. zaten facebook çıktı mertlik bozuldu.

Değişiklikler Kaydedildi...

#4 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2010 - 13:39

Outlook Ekspress kullanıyorum yıllardır, iş için, hala da kullanıyorum.
Hayatım boyunca mail kullanmadım, birine mail attığım da çok nadirdir, gelen maillere de genelde cevap vermem *gla
O yüzden tarihe karışması beni pek etkilemeyecek.
Facebook a yıllardır üyeyim ama tamamen bihaberim.. Kırk yıl açmasam aklıma gelmiyo..
Twitter skype hesabım hiç olmadı..
Msn sadece iş yerindeyken açıyorum, evdeyken ancak çok önemli bi işim varsa açarım..
İlk forum deneyimim harabe, ona da zaman buldukça giriyorum. Başka forumlara da üye oldum, bir kaç yere ama devam edesim gelmedi.
Kısaca teknolojiden zaten bihaberim *gla Telefonla mesajlaşmaktan da uzun konuşmaktan da nefret ederim. Tercihim yüz yüze (face to face ;P) her zaman..
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim *gla
Çok çalışmak yaramıyo bana, Tamam *gla

...