İçerik değiştir

- - - - -

Kralın Dönüşü

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 07.12.2003 - 16:39

Serinin son ve sabırsızlıkla beklenen filmi, üçlemenin en görkemlisi, Yüzüklerin Efendisi :Kralın Dönüşü 19 aralık'ta sinamalarda..

(biz yüzüklerin efendisi tutkunları için yıllarca okuduğumuz ve beklediğimiz filmin en görkemlisini izlemek oldukça heyecan verici.. )
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#2 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2003 - 19:56

yürü beaa Aragorn kim tutar seni.. Elfkind kişi sayın Legolas Greenleaf yürü beee seni de kim tutar.. 3. filmde mükemmel savaş olucak.. 2. filmde entlerin Isengard ı kurtarışları biraz özet gibi olmuştu.. 3 filmdeki savaş sahneleri de umarım böyle olmazzzz
Gönderilen Resim

#3 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2003 - 22:56

Bu Film İçin Söylenecek Çok Şey Var. Muhteşem Finall.. Ağzım Açık Seyrettim Filmi.. Ses Görüntü Efektleri Sahneler Mükemmelin Ötesi.... Ben Çok Etkilendim.. Filmi İzlemediği Her Bir Gün Sinema Severler İçin Büyük Kayıptır..
Ben Hur-Spartacus-Cesur Yürek-Gladyatör Gibi Klasik Olmuş, Ses Getirmiş, Gişe Rekorları Kırmış, Oscar Almış Filmler Bu Serinin Gölgesinde Kaldılar Bence... Sinema Tarihinde Yeni Çığır Açılmıştır.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#4 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2003 - 11:47

ne aragorn ne de legolas.. bu sefer karizma eomer de olmuş.. hiç konuşmasa bile saçlarının zırhıyla uyumu harikaydı.... ayrıca neden sarumanın ölüşünü orcların shire ı istila edişini ..ve benzeri daha bir çok sahneyi neden görmedik ?
Gönderilen Resim

#5 ned kelly

ned kelly

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2003 - 21:07

the last samurai yi beklıorum onun yerıne ben.Cılkı çıktı ,adamlar edebiyat klasiğine holivud trashi muamelesi yapıo..aa legolas yerım sini aa aegwyn mıncırmak ıstıorm seni,gimli gel fantazi yapalm falan.
hem the last samurai daha güzel olcak..valla bak.hemin ederim.

mangaya hasret kalan gözleri çılgınca üzerine çevirecek ''the last samurai'',
hokkaido star

japonun hastasıyım ,bele manga olsun  hentai olsun.severim yani,

ibrahim tatlıseks

#6 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 29.12.2003 - 19:33

Hataların Efendisi;

*Son savaş sahnesinde Aragorn ve adamları atlarının üzerindeler;Sonraki sahnede yayalar ve atları yok.Savaşçılar duruyor ancak atlar nedense ortadan kayboluyor.

*Frodo'nun yüzündeki yara izi bazen sağda,bazen solda gözüküyor.

*Filmin sonunda Sam ve Frodo,Bilbo'ya elflerin beklediği rıhtımda yardım ediyor.Bilbo,Frodo'nun sol elini tutuyor.Elindeki tüm parmakları yerinde duruyor.Oysaki önceki sahnelerden birinde bu parmağı Gollum yemişti...

*Filmin sonlarına doğru dört hobbit barda oturuyor.Frodo,Sam'in önüne yeşil bir bardak koyuyor.Sonraki sahnede Sam bu bardaktan bira içiyor ancak bardak kırmızı...

*Denethor ve Pippin arasında Minas Tirith'de geçen sahnede Denethor bir şeyler yiyor ve çenesinde yara izi var.Sonraki sahnede bu işaret kayboluyor,kamera dönüyor ve iz yerine dönmüş.Yönetmen bir karar verse iyi olacak...

*Legolas ve Aragorn,Edoras'ta konuşurken Legolas'ın kolunda büyük bir şişlik var.Legolas,'İşte o burada' dedikten sonra şişlik de iyileşiyor ve yok oluyor!..keramet gözlerde galiba...

*Gandalf bir muhafızın elinden mızrağını kapıyor.Bir saniye sonra görüyoruz ki orada böyle bir muhafız yok.Adeta buhar olup uçmuş...

*Herkes uyuyor Pippin dışında.Palantir'den çevreye bakınan Pippin'in belinde
mikrofon çıkışının bir bölümü görünüyor.Bu devirde bu teknoloji...

Kaynak:27 ARALIK 2003-cumartesi Posta Gazetesi

MJ'nin notu:Her tür hata ve yanlışlığa rağmen Yüzüklerin efendisi Dünya'da Sinema Tarihi boyunca en çok izlenen 7.film olmuştur.Bunun yanı sıra Dünya'da ilk ve tek aynı anda çekilen film unvanının da sahibidir.Buyrun siz hataları izleyin ben serileri kaydetip ömrüm boyunca defalarca kez izleyeceğim...
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#7 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 16:14

Halt etmişler neymiş efendim hata varmış, mikrofon varmış küfür edicem şimdi

Yüzüklerin Efendisine laf etmeyin kalbinizi kırarım....

Bence mükemmeldi daha iyisini yapacaklar sanki yara izi gidip geliyomuş... bi kitabı okuda yara izi nereye gidiyo anla dangalak, yönetmen filan aptal bi sen zekisin dimi dallama, at diyomuş nereye gidiyomuş ebenin şeyine gidiyo, alla alla,
directors cut versiyonunu izlemeden eleştiriyorlar ya ben ne diim bizim gastelere

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#8 sundowner

sundowner

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 42 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2004 - 21:19

böyle bir grup(ya da kurum , kuruluş herneyse, web siteleri felan da vardı hatırlamıyorum şimdi) var mary, filmlerdeki hataları bulup afişe eden.sonuçta hemen her filmde oluyor , ben çok ciddiye almıyorum onları , gereksiz bi çaba bence.