İçerik değiştir

- - - - -

Şikayetvar.com

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 GwiNdOR

GwiNdOR

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 924 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2008 - 22:16

Merhaba arkadşlar, aranızda www.sikayetvar.com isimli siteye şikayeti yazan varmı,
Ben 2 tane şikayet yazdım ve sonuçtan oldukca memnun oldum, tavisye ederim, ama önce bu 2 şikayetten bahsedeyim size.

1. Şikayet: Garanti bankası Gaziosmanpaşa şubesiyle ilgiliydi,
Şikayetten yaklaşık 2 ay önce Gaziosmanpaşa şubesine Manavgat Şubesindeki hesabımın Gaziosmanpaşa Şubesine aktarılması ile ilgli yazılı bir talimat bıraktım.
İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı kullandığım için, internet şubeme her girmemde hesabımın hala Manavgat şubesinde olduğunu görüyorum. En sonunda Bankayla irtibata geçtim, Yazılı talimatı verdiğim müşteri temsilcisi ile göüştüm, fakat hanfendi yazılı talimatımın bulunmadığını söyledi, kendimizce haklı olduğumuzu düşündüğümüz bir münazara yaşadık. Buraya kadar tamam, ama bu münazaranın sonlarına doğru, bana ukala bir tavırla "beyfendi yazılı talimatınız yok işte" dedi, tabi o an benim şarteller attı.
iyi günler diyerek telefonu sert bir şekilde kapattım.
ama Sonkatip bunu senin yanına bırakırmı, hemen şikayetvar.com'a girdim, ve olup bitenin aynen yazdım.
2 gün sonra telefonum çaldı. hehe
Hoş ve kibar bir ses tonlu bayan bana, Garanti bankası genel müdürlüğünden aradığını, şikayetvar.com sitesindeki şikayetimle ilgili görüşmek istediğini söylüyordu.
Bense şikayetimin ciddiyetini belli eden bir ses tonuyla buyrun dedim *böö
Yaşadığım o sıkıntıyla ilgili özürdilediklerini söylediler. Ayrıca yazılı talimatımı verdiğim ama kayıp eden o müşteri Temsilcinin ismini sordular, bende ismini hatırlamadığımı söyledim. (ismini vermek istemedim, iş ciddiye binice, vicdanım el vermedi geri, onun yaptığı terbiyesizliğe karşı ben vicdansızlık yapmadım) Sonra banka şubesinde bulunan ebru hanım (şu anki portföyüm kendisi) hesap aktarım işini hemencecik halletti, :P şikayet işe yaradı hehe

2. Şikayet: bu biraz geyik oldu ama buda işe yaradı,
Coca cola kapağındaki şifreyi hayatımda ilk defa kısa sms le verilen numaraya yolladım ve hemen ardından bana bir mesaj geldi, Tebrikler Adidas marka futbol topu kazandınız gibi bi mesajdı, yani özeti futbol topu kazanmıştım hehe
Ama aradan aylar geçmesine rağmen Adidas marka topumdan hiç bir haber yok,
hemen kafamda bir lamba yandı, evet bu oydu, şikayetvar.com, hemencicik girdim ve tarihlerine kadar bütün olup biteni yazdım,
tabi tahmin ettiğiniz gibi ertesi gün telefonum çaldı, (bu arada şikayetvar.com a üye olurken bilgilerinizi doğru girin, özellikle telefon numaranızı, firma bilgilerinize orda ulaşıyor)
Arayan coca coladan bir yetkiliydi, işte ıvır zıvır bir sürü şey söyledi, önemli şeyler olmadığı için aklımda kalmamış. Telefon görüşmesinin müteakibinde Adidas marka futbol topum (vurgulamaya dikkat edin, Adidas markaa) agu agu, 2 gün içinde kargoyla elime ulaştı, ben ve topum artık huzur içinde yaşıyoruz, hehe

sizinde buna benzer gerçekleriniz varmı?

#2 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 05.11.2010 - 22:37

Sikayetvar.com bugüne kadar bilgilendirme ve referans kategorilerinde çeşitli ödüller alırken, birçok kez görsel basında çeşitli makalelerde yer aldı. Kuruluşumuzdan bu yana Altın Örümcek Web Sitesi yarışmasında çeşitli dereceler aldık.

Ulusal olarak düzenlenen Altın Örümcek web sitesi yarışmasında yıllara göre aldığımız ödüller:

2006 1. En İyi Rehber / Değerlendirme Sitesi
2005 1. En İyi Sivil Toplum Kuruluşu Sitesi
2005 3. En İyi Servisler Sitesi
2004 2. En İyi Servisler Sitesi
2004 2. En İyi Topluluk Sitesi
2003 1. En İyi Sivil Toplum Sitesi
2002 3. En İyi Referans Bilgi Sitesi

Şikayetvar

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#3 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 25.01.2011 - 13:29

Sabahtan beri bu sitede dolanıyorum.. Gülmek için ama.. Ya bi tane şikayet yakaladım, paylaşmadan edemedim..

TADIM GIDA Çekirdek Paketinden Hap Çıktı Merhabalar, dün akşam karşılaştığım manzara gerçekten akıl almaz bir durum. Ailecek çekirdek yediğimiz sırada yediğimiz çekirdeğin içinden ismi bilinmeyen beyaz bir hap çıktı.
Bu nasıl bir rezillik, bu nedir ? Ya o hapı içseydik. Ne olduğu belirsiz bir ilacın çekirdek paketinin içinde ne işi var? Böyle rezillik görmedim.~

:D Ya o hapı içseydik yazmış adam ya.. Yemek işlemini de bırak, direkt su alıp içecekmiş adam az kalsın.. :))))

Bu mesaj L1Square tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.01.2011 - 13:34

Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#4 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 25.01.2011 - 13:45

Ben komik bulduğum şikayet gördükçe ekleyeceğim buraya.. :) Bir de şimdi tekrar okuyunca farkettim.. Adam ismi bilinmeyen bir hap çıktı yazmış bir de.. İsmi bilinen bi ilaç olsa demek şikayet etmeyecekmiş ya da direkt içecekmiş..:)

Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#5 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 25.01.2011 - 13:47

hap mavi olsa hemen içerdi bence :P
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli