İçerik değiştir

- - - - -

N73 Telefon

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 25.10.2010 - 16:46

Arkadaşlar N73 telefon için jar yada sisx uzantılı java programlar aramaktayım ancak ne varki çoğu var olan programlar n73 te çalışmamakta.Özellikle winamp programını çok istiyorum ancak bir türlü bulamadım.Aslında winamp görüntüsü olan bir Kd Player adında bir proğram buldum ondanda ses çıkmamakta yada ben ayarlayamamaktayım.Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim.Vermiş olduğum Kd Player linkinden n73 ü olanlar yükleyim benm ses çıkaramadığım programdan ses çıkartabilirlerse mutlaka burya yazmalarını istiyorum.

Bu mesaj ^^bad^^ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.10.2010 - 16:47

#2 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2010 - 19:32

Ben Nokia 6630'da winamp kullanıyorum gayet iyi de güzel de. Genelde PowerMp3 kullananları da biliyorum o nasıldır bilmem. Şu sitede bir çok müzik çalar uygulaması var. Ayrıca şurda da winamp var bi' indir kur dene istersen.

#3 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2010 - 22:40

Dostum ilgin için için teşekkürler ancak sis uzantılı programları kesinlikle çalıştırmıyor n73 çok denedim olmadı jar jad ve yahut sisx uzantılı olması gerekiyor hatta sisx uzantılarını dahi bazen kabul etmiyor.Ayrıca çok kötü bir huyumda var takıntılıyım kesinlikle bulamıyorum bir jar uzantılı çalışan winamp ancak kafaya taktım bir şekilde bulmaya çalışacağım.İmkanı olan arkadaşlarda bu konuda yardımcı olabilirlerse çok sevinirim önce bulan (ben dahil :) ) burada kesinlikle paylaşsınlar

#4 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2010 - 00:02

Aradığın Şöyle Bişi Mi Winamp

#5 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2010 - 22:32

RedSnow kardeşimn ilgin için teşekkür ederim ancak süresi geçmiş sertifika hatası verdi :(