İçerik değiştir

- - - - -

Azman Kadın :)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 16.10.2010 - 18:17

Gönderilen Resim

Dünyanın en uzun kadınlarından birisi olan Lindsay Hayward, aynı zamanda en güçlü kadınlar arasında...

23 yaşındaki Amerikalı Lindsay, tam 2 metre 10 santim boyunda.Yanından geçen kadınların gökdelene baktığı gibi baktıkları bu kadın, 110 kilo geliyor.

sürekli spor yapıp kas çalışan bu azman kadın, sonunda herküle döndü.Erkekleri ve kadınları alıp şanının üstünde gezdirebilen Lindsay, pankreas

Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#2 mahfuz

mahfuz

Zaman buldukça takılır

• Yasaklılar
  • 133 Mesaj

Gönderim zamanı 16.10.2010 - 22:17

iğrenç

#3 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2010 - 20:08

Haberin devamını kadın yemiş herhalde. Haber eksik kalmış. Şimdi merak falan ettim ben pankreastan sonrasını. Ne olacak şimdi bu :blink:

Ayrıca gözlükle çok seksi olmuş. Tam sekreter havası var. Hülya Avşar vari :P

Bu mesaj Lamos tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.10.2010 - 20:09

#4 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 17.10.2010 - 21:57

ilginç haberlerin sitesinden aldım haber zaten yarımdı :icecream:
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#5 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2010 - 23:45

Harbiden ilginçmiş o zaman :D

#6 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj