İçerik değiştir

- - - - -

Münir Özkul

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 12 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 14.10.2010 - 17:05

vefat etmemiş. yalan habermiş.

Gönderilen Resim

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 14.10.2010 - 17:11

allah rahmet eylesin doğru sanırım *agla

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 14.10.2010 - 18:00

haber doğru NTVSpor altyazı geçti
önce Shaggy şimdi Münir Özkul...vadesi gelen gidiyor

Bu mesaj Denio tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.10.2010 - 18:06

Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 09:02

" bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, her şeyin var. binlerce kişi çalışıyor emrinde. yakışır mı sana, ekmekle oynamak.

yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak. ama nasıl yakışmaz. sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor.

ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. hıh!.. sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi saim bey. sen mi büyüksün. hayır ben büyüğüm, ben, yaşar usta. sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç!

gözümde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç bir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız.

bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun. dokunma artık aileme. dokunma çocuklarıma.

dokunma oğluma!
dokunma gelinime!

eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni. anlıyor musun? vururum ve dönüp arkama bakmam bile. "

#5 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 10:43

*agla ben çok seviyodum onu ya *agla adilen aşitle ne kdar yakışıyolardı tıpkı annemle babama benziyolardı ha :(
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#6 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 12:00

Allah rahmet etsin, nur içinde yatsın :(

...

#7 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 12:05

Eurosport'da Münir Özkul belgeseli yayınlanacak bu akşam 20.30'da tekrarı LigTv'de 00.00'da...iyi adamdı rahmetli
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#8 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 12:12

Gönderilen Resim

Hürriyet

#9 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 12:37

Arkadaşlar birşey soracam ben şimdik tr geldiğimde ziyaretine gitmek istesem gidebilirmiyim , kendisini çok seviyorum , heleki mahmut hoca karakterini buradaki arkadaşlarıma bile ezberlettim , clara isimli hocamız herşeye karşıdır bende mahmut hoca bu ya diye diye , millet ne olduğunu bilmeden hocaya mahmd diyorlar , bazı günlerde yüzümüzü güldürdü bazı günlerdede ağlattı sen yeşilçamın ve türk sinemasının unutmaması gereken üstatlarındansın seni seviyoruz münir abi :blush:
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#10 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 12:54

Yine bir inci vakası..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#11 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 23:05

Habere göre Münir Özkul, vefat etmişti. İnternette hızla yayılan bu haber herkesi çok üzdü. Sevenleri gözyaşına boğulurken, Münir Özkul’un ailesi kendilerine açılan “ Başınız sağolsun “ taziyeleri ile şaşkına döndü.

Çünkü Münir Özkul yaşıyordu. Ailesi bir yandan taziye telefonlarına “ Münir Baba yaşıyor “ derken, bir yandan da tüm medyaya yayılan bu yalan haberi düzeltmeye çalışıyordu.

Ailesi ilk şoku atlattıktan sonra “ Kim bu sanal katil ? “ sorusuna yanıt aramaya başladı. Aile kısa sürede sonuca ulaştı. Bu asparagas haberin kaynağı, sanatçı Metin Arolat’tan başkası değildi.

Metin Arolat, son zamanların popüler haberleşme aracı twitterdeki hesabından, sorumsuzca bu yalan haberi Türkiye’ye yaymıştı. Metin Arolat şimdi çok pişman. “ Ben de başkasından duydum. Onların yalancısıyım “ diyor ama çok geç.

Çünkü bu işe çok öfkelenen Münir Özkul’un yakınları bugün ilk iş olarak savcılığa giderek, Metin Arolat hakkında şikayetci olup, dava açacak.

Ne diyelim allah Münir Özkul’a uzun ömürler, Metin Arolat’a akıl fikir versin....

Haber3

Değişiklikler Kaydedildi...

#12 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 17.12.2010 - 14:49

bu sefer yoğun bakımdaymış. kaynak da anadolu ajansı.

#13 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 18.12.2010 - 01:03

adam yaşlı
bakımını yoğunlaştırmışlar içiniz ferah olsun
diyerek ortamı yumuşatabilir miyim? Gönderilen Resim