İçerik değiştir

- - - - -

Arda Çok Seks Yapıyor

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 17 yanıt verildi

#1 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 00:02

Usta yorumcu Erman Toroğlu'nun bu sözleri gündeme yine bomba gibi düştü Önceki gün Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programına konuk olan ünlü yorumcu Arda Turan'ın sakatlığını çok seks yapmasına bağladı.

HATAMDAN KAYNAKLANDI
Arda'ya Osteitis pubis teşhisi konulmasını değerlendiren Toroğlu, "Ben bu sakatlığı zamanında geçirdim. Ve o dönemde tamamıyla benim hatamdan kaynaklandı. Fazla seks yapmak ve dinlenmemek buna sebep olur" diye konuştu.

MUHABİR DE DOÐRULADI
Bu arada Almanya-Türkiye maçını İstanbul'da rakı içerek Türkler'le birlikte izleyen Alman Bild gazetesinin muhabiri Claudia Weingartner de Erman Toroğlu'nu doğrulayan açıklamalar yaptı. 14 numaralı Arda formasıyla poz veren muhabir Arda'nın sakatlığını çok fazla seks yapmasından kaynaklanabileceğini öne sürdü.

Kaynak

Adam formda. Gol atıyor attırıyor falan. Atıyor efendim durduramıyoruz :P

#2 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 00:03

Ya şimdi baktım da "Muhabir de Doğruladı" kısmı biraz garip olmuş. Sanki Arda muhabirle seks yapmış gibi duruyor *lol

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 00:04

arda için bi ara fethullahçı deniyodu hakan şükürle çok yakınlar diye nen bu para nın harbi dini imanı yok be *zong

toroğlu arada havasınıda atmış hani zamanında ben neydim beee dercesine, kabzımal değilmiydin nen =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 02:15

lamosun punto boyutu gözümün içine girdi resmen :P
toroğlu ne yapıp edip bi şekilde günmde geliyo bigün masaya kafasını vuvur öteki gün bacağını ,arda konuşmadığına göre yazık arkasından konuşmayalım selana çarpar maazallah :P

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 11:20

başkaları grup kurarken, bu en azından düzeyli ve şık bi ilişki yaşamış. tebrikler Arda. tebrikler Sinem. tebrikler gecelerr :P kaldı ki Arda'nın sakatlığının sebebi bence küresel ısınma. annemce de domatese üstüste gelen zamlar. bilemeycin artık

#6 bubed

bubed

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 261 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 11:30

Çamur at izi kalsın :=)

#7 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 11:30

anneninki daha mantıklı domates yemek çok fayladı *mad bütün parayı spor araçlara sineme filan harcıyo domatese para kalmıyo *mad
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#8 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 20:56

Arda: Şerefsizlik almış başını gidiyor

Sakatlığı nedeniyle Milli Takım’dan ayrı kalan, Almanya ve Azebaycan maçlarında 'eksikliği hissedildi' yorumları herkes tarafından kabul edilen Arda Turan, Almanya’da NTV Spor'a konuştu; özel hayatıyla ilgili haberlere sert ve duygusal tepki gösterdi.

Gönderilen Resim

Son günlerde sakatlığı nedeniyle en çok konuşulan isim olan Arda Turan, NTV Spor'a özel bir röportaj verdi.

Milli Takım’ın Almanya ve Azerbaycan yenilgilerinde onun eksikliğinin önemli etken olduğu yorumları yapıldı. Sakatlığıyla ilgili son durumu ve bu yorumları değerlendiren Arda, özel yaşamıyla ilgili yapılan haberlere tepki gösterirken gözyaşlarını tutamadı.

Ameliyat olduğu Almanya’da NTV Spor’dan Dilara Gönder’in sorularını yanıtlayan Arda, şu an iyi durumda olduğunu ve yavaş yavaş rahat bir şekilde yürümeye başladığını söyledi.

Kaybedilen maçların eksikliğine dayandırılmaması, takıma ve teknik kadroya inanılması, Mesut Özil’in kararına saygı gösterilmesi gerektiğini söyleyen Arda, sakatlığıyla ilgili 'seks yüzünden' yorum ve haberlerine de sert ve duygusal bir tepki gösterdi:

"'Seks yüzünden sakatlandı' dendi. Biri bir şerefsizlik yapıyor, diğeri gazetesinde kullanıyor ve kız arkadaşımla benim fotoğrafımı koyuyor. Biz sustukça üste çıkıyorlar. Bizim ailelerimiz yokmuş gibi davranıyorlar. Şerefsizlik almış başını gidiyor.

Türkiye’de bazı şeylerden nefret ediyorum artık. Bu röportajı kulübümden izin almadan yapıyorum ve belki ceza alacağım ama bazı şeyler ağrıma gitmeye başladı. Çok ileri gidildi ve sevmiyorum. Şerefsizlik diz boyu. Sıkıntılı, bu ülkenin içinde bulunduğu durum sıkıntılı..."

Bu sözlerin ardından duygulanan ve ara isteyen Arda, konuşmasının devamında da, "Biraz fazla sinirleniyorum ama haklı olduğumu düşünüyorum. Sahanın içinde cevap vermek lazım ama şerefsizliğe ve ahlaksızlığa verilecek cevap yok..." şeklinde konuştu.

ntvmsnbc

Şu da video: http://video.ntvmsnb...aglattilar.html
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#9 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2010 - 21:08

Peki şimdi yapmış mı yapmamış mı ? :P
Başka kızla yapmış yakalanmış da ondan mı ağlamış :P

töbe töbee nelerle uğraşıyonuz cık cık :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#10 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 14.10.2010 - 18:05

insanların haysiyetleriyle oynamak ve şereflerine dokunmak büyük küstahlıktır , erman toroğluda böle birşeyi nasıl gündeme taşır isteyen istediğini yapar kardeşim ayrıca , arda turanın sakatlığını buna nasıl balıyor bu dengesiz eski hakem , ürolojimi okumuş , penisteki bir damar ayağamı bağlıymış senin gibi zihniyetin ben nese bu kadar laf yeter bir beşiktaşlı olarak bu tür haber yapan spor eleştirmenlerini kınuyorum Allah seni top etsin erman toroğlu *cool
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#11 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 14.10.2010 - 20:03

Totoş Erman sana ne lan yapabiliyorsan sen de yap.

#12 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 14.10.2010 - 20:32

Nereden biliyor erman efendi çocuğun yatak odasına kamera yerleştirip 24 saat onu mu izledi terbiyesiz,evli olsaydı Arda aynı şeyi yine diyebileceklermiydi? <_<
Akşam haberlerinde izledim nasıl kırılmış ki ağladı çocuk hiç mi iyi maçlar çıkarmadı bugüne kadar hemen harcamaya kalktılar.
Bizim medyanın derhal şu mahalle karılarından arındırılması gerekiyor.

Gönderilen Resim

#13 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 21:09

arda için bi ara fethullahçı deniyodu hakan şükürle çok yakınlar diye nen bu para nın harbi dini imanı yok be *zong

toroğlu arada havasınıda atmış hani zamanında ben neydim beee dercesine, kabzımal değilmiydin nen =)

belki imam nikahlı eşiyle yapmıştır canım
hatta eşleriyle bile diyebiliriz
ne diye adamın dinine laf atıyosun

parasını çatır çatır yiyosa ve yidiriyosa suç mu P:

helal olsun arda helal olsun sana

*muz

#14 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 21:30

kıskandınız mı lan demek istiyorum
Gönderilen Resim

#15 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 22:48

arda haklı beyler
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#16 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2010 - 22:54

ccc arda reyiz ccc
Gönderilen Resim

#17 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 16.10.2010 - 00:56

Arda gel olm eşşek var
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#18 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.10.2010 - 06:15

ardanın işi de zor hani biz uslu uslu duruyoz pişti oynuyoz falan dese racona ters bea ;P

iki ucu boklu değnek durumu bi erkek açısından :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...