İçerik değiştir

- - - - -

Mahmut abiniz derdinize derman oluyor :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 284 yanıt verildi

#121 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:13

ehe tamam abeyy gettim *saksak

Değişiklikler Kaydedildi...

#122 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,film,mayışmak,internet,müzik..

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:13

valla şincik böle semiz otlarını 3 saat kloraklı suda beklettikten sora temizlersin, bi çöpünü atarsın.ondan soracığıma üzerine bi güsel sarım sarım sarımsaklı yoğğurdu döşşersin.onun üzerine de accık zeytinyağı gezdirdin mi oturur öküss gibi yersin.ama bi dakka ya!iice yemek programına döndü burası.hatta birasdan konuk falan da çağırcas.konuk olarak kimi istersenis roland bey???
Niçin hep birlikte barış ve uyum içerisinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Aunius Aurelius Simachus

#123 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:17

damam yemek programımısa hoşgeldinis *yiğit *saksak

Bu gün arinnadan sarım sarım sarımsaklı yourt yapmayı örences, önemli olan kısmı sarım kısmı efenim sarımsağı atmadan önce bi güsel 1 cmkarelik kestiimzi soğanlara sarıoz, ondan sora bigüsel yiyios *zong

Vee bugünkü gonuuumus İsmail YK, bize nasıl çuvaşka yapılır öretçek? yok yok pardon arinna öretçek ismail deil *yiğit
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#124 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:26

hayır yawrum hiçbişeye sarmıyon onu.öle sade yiyon.hani böle türkçede pekiştirme vardır.hani böle sapsarı yada ıpıslak gibi hah işte ben de onlara bir yenisini ekledim.ne yani bizim dilimis yeniliklere açık diilmi??onumu demek istiyon sen şimcik bana??sana tarif vermekten emine bedeli geçtim be yaww.bu arada ismail YK'yı çağırdım geliyomuş.ama sizin evin adresini verdim.Artık beraber yapar ve beğendiriisiniz biribirnize hünkar beğendileri!! :msn65:
Niçin hep birlikte barış ve uyum içerisinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Aunius Aurelius Simachus

#125 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:29

Walla ismail dediydi bana arinnaya bıraktım tüm göreflerimi die annamam ben *yiğit

Sende hafiften şizofreni sezdim ben, bi adet carte dor kurabiye güseli öneriorm *saksak

#126 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:37

demek şizofreni sezdiniz roland bey.ha psikolojiden de anlıyonus yane.ooo sizinde atlamadığınıs dal yok valla.Bende sizde buna benzer hatta daha şiddetli bi rahatsızlık olduğunu sezdim ama manisada zaten deli nüfusu fazla.Bide en azılısını getirtip doktorları hayata küstürmek istemedim.

Aunius Aurelius Simachus

#127 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:41

Şimdi efendim bana manisa için bu bahırköy ruh ve sinir hastalıklarından izin çıktı zaten, sora rapunselin saşlarına takıldım düştüm gelemedim :mad1:

Ama göççük bi hatanıs war ben insanları hayata küstürmem bağlarım efenim :)

Sizde oldukça ileri düzeyde kebelekuskorumlafıacımam görüorm gibime geldi ama bilemicem bi Mahmıt abiye danışmam lazım *yiğit

#128 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:50

o zaman ii .zaten bizim doktorların da buna ihtiyacı olabilir.adamlar hergün biton hastayla uğraşıyolar.e adamlarında morale ihtiyacı var tabee.işte bu noktada herşeyi bildiğini iddia eden bir rahatsız arkadaş devreye girerse karşılıklı terapistleşirsiniz böle ortam şenlenirr falan..ayrıca güsel teşhis eet.korum lafı acımam.. :)

Aunius Aurelius Simachus

#129 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 01:55

wayy bee bah seeeen :)

Herşeyi bildiini idda etmeyen ama herbişi hakkında abidik gubidik fikri olan şu şahıs gelir dertleşir falla acımas ama yakınlarda laf goyan biri varmış öle dediydiler o gelirse ben gelmem *yiğit

eee nası gidio papatis püresi yapma işi hea? :mad1: öret bakim bu herşeyi bilen insana :msn91:

#130 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:00

gel gel sen. senin terapistin de ben olurum. e sana da laf koya koya laf sölememeyi öğrenirsin dimi ama roland nickli vatandaş :)

Aunius Aurelius Simachus

#131 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:03

bahalım kim laf goyar kim goymas o belli olmas (way bee ninni gibim konuştum) bah papatis yapmayı bilmion lafı dolandırıon laf koymaya getirion işte, bi de emine beder gibim yemek yaparım die gonuşuo ayıp ayıp :)

Herşeyi ben bilmiom da her laftan sora ben gassandım dion birini danıom sanırım :mad1:

#132 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:10

haaa öle öle tanıyom ben o şahsiyetsiz adi herifi. 2yıldır evine uğramıyo pez.... karısı çocukları kaldı böle ortalık yerde.posa uno yampmayı bilmiyon yok şunu yampayı bilmiyon deyün.ozaman sende yap bi, şakşukada forumcak böle gelip yeyelim bigün :)

Aunius Aurelius Simachus

#133 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:14

hee benim bi oğlum var da anası yok maalesef :mad1:

neysem geçen şakşuka yaparkene komşulardan çok ses çıkıo die uyarı geldi en iyisi ben sise tiramisu yapim yiyin şöleee ben de bahim sise (eee recimdeyim) :)

#134 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:18

haa ii ii tiramisun leyin yapmak lasım arada bir.ama sen gene de git bi seyahate falan çık bak ii deilsin betin benzinn atmış.yine de insanın psikolojisi bosulunca accyip derecede fıstık dolama çekiyor be yawwwwww :)

Aunius Aurelius Simachus

#135 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:25

Hee psikolojim çok kötü walla ağlıom hergün hünkür hünkür bana şakşuka yapmii kimse die :) "insanın psikolojisi bosulunca accyip derecede fıstık dolama çekiyor " demekki senin psikolojin bozukmuş bi ara yane gısaca özetlersek sen fıstık dolama ye ben de tiramisu yapam :mad1:

#136 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:35

ayıb etiin be yaww ben sana yaparım şakşukaların en kralını.o nemiş hem o ölee gavur adetleri bunlar.neymiş efem tramisu!!! boşver yawww.onu yapçeene sen bana yap ordabi kazandibi.

Not; dibini görmücem kazaının ona göree

Aunius Aurelius Simachus

#137 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:42

bah şimdi saygıdeer şakşuka apla :mad1:

Tiramisuyu ilk türkler bulmuştur, yani bilmiom ama forumda tavır die bi arkadaş var ona sor kesin bis yapmışısdır...

Neyse kazan dibi dediimiz datlu büyük gazanların içinde dibine sümük atarak yapılır aslında yane pek de hoş bi dadlu deildir önermem sölim yane *yiğit

Not: Gazanın dibini görmiceksem nası bilcem gazandaki dadlunun piştiini :)

#138 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:53

hade yaaa!!bilmiyodum bakkk. ozaman ben o tatlıya sümüğümü atmam bi daha!!! bide eet b u konuyu çok sevgili türk bilgini tavır arkadaşımıza danışmak yerinde bi karar olcak. Bi telefon bağlantısı yapsak???? :msn13:

Aunius Aurelius Simachus

#139 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 02:59

32 dişini de görmüş olduk böylede :mad1: ama çürük yohmuş yane dişçiye gitmene gerek yok :)

neyse ben bi telefon baaalantısı yapmaya çalışam *yiğit

dıııııt (arka fonda mehter marşı çalıomuş bah adam melodili çalma yapmış)

T: Aloooo?

R: İyi günler Tavır bey biz mahmut abiniz derdinize derman oluyordan arıyoruz.

T: Mahmut abi Türktür, Dert türktür, derman ise amerikadan gelen bir gizli ajandır...

R: Anlıyorum fakat bir konuda size danışmak istiyorduk

T: Konu da türktür danışman da türktür

R: Anlıorm peki Tiramisu?

T: O da Türktür 2. Gıyasettiş Gordangil bulmuştur, Anadolu selçukluları zamanında

R: Bu saatte rahatsız ettik sizi kusura bakmayın.

T: Dıııt dııııt dıııııııt

:mad1: burdan anlaşılcaa üzere Tiramisu türktür *yiğit

Not: Tavır umarım alınmazsın geyiğe alet ettim seni de :huh:

#140 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 03:06

peki çok sevgili tavır abicim; değerli din kardeşim, tek ortak yanımızın ikimisin de türk olduğu sefgili konuğumus; bu türk bozuntusu roland denen adamın kazandibinin nassı yapıldığına ait görüşlerine ne diyorsunus??örenelim bi netlik kazansın olay.hayır çoluk çocuk yiyo bişi olmasın sora demi ama :msn23:

Aunius Aurelius Simachus