İçerik değiştir

- - - - -

Asfalt gerçekten ağladı... !

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 01.04.2006 - 17:13

BMW ile bir motosiklet karayolunda yarışa tutuştu. BMW bir araca çarparak bir vatandaşı öldürdü. BMW'nin camında tahmin edin ne yazıyordu?

Gönderilen Resim

Hatay Antakya Merkezinde Atatürk Caddesi Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kavşağında meydana gelen Trafik kazasında bir kişi öldü, bir kişi de ağır yaralandı..

Hatay’da dün gece saat 23.30 sularında meydana gelen trafik kazasında hız tutkunu Fuat Kamacı(26 ) Yönetimindeki 16 EM 959 Plakalı BMW Marka Otomobili ile bir Motosiklet ve bir Otomobille yarışa girdi…

Aşırı hız yapan Kamacı Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi önünde bulunan Kavşaktaki Kırmızı ışıkta durmayınca karşı yönden gelen Kenan Pazarbaşı (53) yönetimindeki 31 E 4586 Plakalı Otomobille çarpıştı…

Çarpışma sonucu havada yuvarlanan Kenan Pazarbaşı yönetimindeki araç karşı şeritteki binalardan birinin zemin katına saplandı…Aracın içerisinde sıkışan Kenan Pazarbaşı uzun süre kurtarılmayı bekledi…

Metal kesici alet gelmeyince bu kez tanıdık manzaralar devreye girdi.Uzun uğraş ve çabalardan sonra sıkışan aracından çıkarıldı… Meydana gelen trafik kazasında aşırı hız yapan Fuat Kamacı’nın iki ayağında kırık tespit edilirken, hız tutkunların kurbanı olan Kenan Pazarbaşı ise tedavi için ambulansla Antakya Devlet Hastanesine götürülürken yolda yaşamını yitirdi…

“Asfalt Ağladı Bee”
Hız tutkunlarına kurban giden Kenan Pazarbaşı’nın ailesine haber vermek olay yerinde bulunan trafik ekiplerine bağlı polis memuruna düştü..

Diğer bir ilginç manzara ise trafik kazası geçiren araç sahibinin arkadaşı olduğunu iddia eden bir şahsın, araçta bulunan aksesuarları almaya çalışması sonucu yaşandı..

Polis memurları şahsa müdahale edince ortaya ilginç görüntüler çıktı…

Kazaya sebebiyet veren Fuat Kamacı(26 ) yönetimindeki 16 EM 959 Plakalı BMW marka aracın arka camında yazan “ASFALT AÐLADI BEE” yazısı aslında her şeyi anlatıyordu ...

Alıntı : Haber3

Değişiklikler Kaydedildi...

#2 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 03.04.2006 - 15:53

güliyim mi ağlıyım mı bilemedim valla.bu nasıl bi şeydir anlamadım ki..asfalt ağlamış tamam da başı göğe erdi mi acaba..
İçimizdeki bu amansız trafik canavarını ne zaman bastırıcaz, daha kaç kişinin canı yanıcak bilemiyorum.
Ama benim bu konuyla ilgili şöyle bir fikrim olmuştur hep:dünyanın hiç bir yerinde 120nin(yanlış bilmiyosam) üstünde hız yapmaya izin yok.yasak.!! Peki bu son sürat arabaların üretimine neden izin veriliyo o zaman??Yarış arabalrı vs.okey tamam ama 300 yapan bi arabanın satılmasının nassı bi amacı olabilir..
hele bizdeki mantık..
"bana bişiy olmaz"
"kaç yıllık şöforüm oluum ben"
vs. vs...

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#3 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 03.04.2006 - 15:57

Otobanlar da tek kural motorlu araçdır ama bizde otobandan yayada geçtigi için oto ban ın son kısmı kalmış ve bi çok ülkede otobanda sınır yoktur kaç beygirin varsa çalıştır hesabı...

Mclaren f1 450 azami hız hay maşallah..

smiley-sport036.gif  

#4 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 03.04.2006 - 16:24

Hani otobanda azami hız 120di..bu ehliyet kursları yanlış mı öğretiyo nedir..
bi sınır olmalı yav..çünkü beni arkadaşım avrupada habire hız cezası yiyo otobanda..o nassı oluyo peki..
eğer yoksa, cidden saçmalıkmış ..
zaten alkole de 50 promile kadar niye izin veriliyo onu da anlamam tamamen yasak olmalı..bi de öğretiyolar ya 1 bira 1 kadeh şarap 50 eder diye..hayret bişiy yaa... :sick1:

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#5 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2006 - 01:15

evet 120 sınır :) ama uyan yok ki

ben hergün tem i kullandığım için (ve 120 sınırına uymadığım için) biliyorum. Ayrıca genelde temde her gün kaza olur, bunun da sebebi genelde takip mesafesi denilen şeye uymamamızdır :) heh benim gibim uyanlara da selektör yaparlar gitsene eşoleşek derler :D

Asfalt yerine çocukları babasız bırakan, yuvaları yıkan bu adamları bırak odunu, demir çubukla kovalamak lazım :mad:
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#6 gel_pc_pc^^

gel_pc_pc^^

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 82 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2006 - 14:43

burası Türkiye her şeyi normal karşılamak gerekiyor...

#7 lifeless

lifeless

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 7 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2006 - 16:09

olaya bak yaaa.. asfalt ağlamış.. iii geber sende.. öfff.. sinir oluorm böle olunca yaaa..