İçerik değiştir

- - - - -

moralim çok bozuk

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 31.03.2006 - 22:09

herkese merhaba harabe milleti
ben bugun çok mutsuzum niye diyeceksiniz
belki de demiyeceksiniz
neyse ben olaya geçim bizim karşımızda 3 kız ögrenci var ve biz onlarla ortak kullanıyorduk adsl i modem onlarındı ve bizde yarı yarıya ortaktık para konusunda
bize fatura gelmiyodu. bunlar merkeze gidip öyle ögreniyorlardı . o kadar tembeller ki 2 aydır ne kadar borcumuz var sormuyorlar.nasıl olsa faizi ödeyen keriz komşuları varya . neyse ben bunlara ta 1 aydır öğrenin diyorum.
neymiş efendim ta merkeze kim gitcekmiş vakti olmuyorlarmış .siz nie gitmiyosunuz
bizde dioz ki ya nie gideceksiniz arayın tt ögrenin borcumuzu diyoruz .ona bile üşeniyorlar .biz yapalım diyecez ama onların üzerine kayıtlı ve telefon onlarda
bugün bu duruma sinirlendim gittim kapılarına bakın dedim ben 2 aydır uyarıyorum sizi nie almıyorsunuz şu faturayı dedim yine aynı cevabı verince iyi dedim faiz gelirse biz ödemeyiz faizi dedim kızlar bunu duyunca çıldırdı ki çıldırmak onlara ne ben zaten olmuşum deli
dediler ki biz hesbımızı 3gb yapcaz kendimize alcaz dediler biz bu lafın altında kalır mıyız alın dedik daha dogrusu ben dedim modemi müsait tarafınıza koyun dedim
biliyorum çok kabalık yaptım ama artık sabır taşmıştı

yani anlayacagınız belli bi süre ki ben ankaraya gidene kadar yani yazın sizden ayrı kalacam :( sizi çok özleyecegim sizden istegim bu akşam bu derdi nasıl atabilrim üzerimden fikir bekliyorum :( :P

NOT:içki demeyin kullanmıyorum
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2006 - 22:18

Nerde oturuyorlar adres ver gidip vurdurayım.Konya da çok tanıdık var.... :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#3 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2006 - 22:35

biri çevre de okuyo biri Türk dili ve edebiyatında biri de uluslar arası ilişkide git hödüge benzen ilk kızı bul işte onlar temizle

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 31.03.2006 - 22:39

canını sıkma döveriz biz onları. elric bi koşu git sıkıver kafalarına hadi ..

#5 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2006 - 22:41

saol ablacım benim degmez onlara kıyamam size yakmayın kendinizi o salak hödükler için
şu an stress atmak için eti cici bebe yiyorum en body giderken yiyordum ah ah harabe için onu da bırakmıştım

daha dogrusu sakatlandım da çaktırmayın :P

#6 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 01.04.2006 - 23:34

Neeeeeeeeeeeeeeee! lan lan

memati koş olm hemen hattı kakuduya ver kızlara koca bul ama evlendirdikten sonra topuklarına sık :) :P
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu