İçerik değiştir

- - - - -

Harabecilerin hayal günlüğü

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 56 yanıt verildi

#1 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:02

Sevgili yalan günlük..

Sabahın 10'unda kalktım ve jakuzime girdim.. Hayatım aşkı da üşenmemiş kahvaltıyı hazırlayıp getirmiş yanıma.. Neyse buraları anlatmıyım..

Öğlene doğru Kırmızı Ferrarime atladığım gibi düştüm İtalya yoluna.. İş görüşmelerim başarılı geçti..

Şimdilik bu kadar tekrar görüşmek dileğiyle..
Gönderilen Resim

#2 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:14

elric saat daha 11.08 destekli at ;)

bu gün canım sıkkın olduğu için işe gitmeyip keyif yapim birazda geziyim dedim...
jetime atlayıp mısırın yolunu tuttum bunlarıda uçaktan yazıyorum tabe

Bu mesaj KeopS tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.03.2006 - 11:15

Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#3 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:17

sabah 11.30 sularinda eski sevgilimin "bana geri dön demek icin" aramasiyla uyandim. telefonu yüzüne kapattim, rahatladim. 1.5 saat kadar bahcemdeki havuzuma girdim güneslendim. brad pitt günes kremimi sürdü. felan.

derken.. güzelligime güzellik katmak icin kendime bakimlar yaptim. müzigi sonuna kadar actim. en güzel muzlu pastalari yaptim. yaparken kremasini yemekten doydum zaten. pastalari sokakdaki top oynayan cocuklara dagittim. cok mutlu oldular, anneleri bana tesekkür etmeye felan geldi o derece güzel pasta yapmistim..

citroen c4 siyah renkli arabamla bastim gaza memleketim eskisehire gittim..
sonracigima..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#4 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:18

Bugün eşimin dudağımdaki Fransız öpücüğüyle uyandım. Hizmetçinin hazırladığı kahvaltıya oturmadan önce köpüklü güzel bir banyo yaptık birlikte.
İşe geç kalma problemimiz yok nasılsa. Şirketimizin yönetim kurulundaki 12 kişi biz olmasak da işleri çekip çevirebiliyorlar. O yüzden küvet sefamız biraz uzun sürdü tabii..
Eşimin kahvaltıda Miami'ye gitmek istediğini söyledi. 'Ne zaman?'diye sordum, 'hemen' dedi.
Uşağımıza söyledik, jeti hazırladılar. Şimdi Miami'de 4 Season'daki süitimizde yazıyorum bu satırları.
Haberleri tekrar aktarırım sana. Ohio'dan arkadaşlar gelmiş, onlarla yatımızda bir yemek yiyeceğiz..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#5 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:22

Axl ve Slash'le konuştum, saat 22 civarı bizim şato'nun arka bahçesindeki açık hava tiyatrosunda sadece biz harabeciler için konser vereceklermiş... Herkes davetlimdir..

Ulaşımda problem yaşayanlar lütfen benimle iletişime geçiniz, uçağımla hepinizi aldırayım..
Gönderilen Resim

#6 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:29

piramitlerin sırrını çözdükten sonra yine uçağıma atladım.
ama nereye gideceğime bi türlü karar veremedim dünyanın her tarafından arkadaşlar çağırıyor.
Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#7 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 11:50

uzaya ciktim
hava boslugu beni sürüklemiyordu, gayet emin adimlarla en cok parlayan yildizlari sepetime topladim. onlardan tac yapmayacagim! kemer yapacagim. yildizli kemer ince bele .)
indim asagiya, 5 tane yaşlari 1-2-3-4-5 olan cocuk evlat edindim. bıcır bıcır, siskolar bi de..
sonra evimin duvarlarini rengarenk boyadim. sari kirmizi pembe mavi fosforlu yesil magenta.
yok yok ben boyamadim.. bizim harabeden arkadaslar yardim ettiler. saolsun cocuklar hem okuyolar hem harabede calisiyolar.
onlara birer polo hediye ettim, hepsinin burnu havada begenmediler.
jip isteyeni mi ararsin, ucak isteyeni mi, fransiz opucukleri mi..
dedim ne haliniz varsa görün ben kutuplara gidiyorum.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#8 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2006 - 15:25

hastasınız lan siz...ama ilginçtir bende hastayım...

neyse sabah kalktım ve yatağımdaki ,7 miydi 8 miydi tam sayamadım,ateşli piliçleri uyandırmak oldu ilk işim.Kalktılar saolsunlar! kahvaltımı hazırlayıp getirdiler. saat 12.00 gibi bizim Shaq geldi ''abi'' dedi '' gel'' dedi ''tavla oynayak,canım sıkıldı'' dedim gel lan dürzü alayım bi façanı aşağı...neyse oynadık yendi deyyus beni...sevindi, iddiaya girmiştik...Texas'da ki 10000 dönüm petrol yatağı olan araziyi ona verdim...sonra öğlen yemeği için kalktık benim Galapagos adalarındaki villamdan doooru tanzanya'ya gergedan yemeğe...ısrar etti John Travolta ''abi'' ''dedi ''benim uçakla gidek'' dedim ''tamam la coni'' kalktık biz gittik neyse yedik medik bi şeyler gaz yaptı ama bu gergedan eti...neyse dedik yaw kahve içek sonra bizim şerını da aradım dedim ''ge kız guetemalaya gidiyos,sen telekom durağına çık geçerken alırız biz seni''...aldık gittik sonra ben onlardan erken ayrıldım çünkü Jean Todt aramıştı dedi ''denio şu bizim yeni arabayı denemen lazım bu şumi salağı anlamıyo bi halttan bi rodajını açsana şunu'' abi ayıp ettin seni kıracağıma bacağımı kırarı dedim kalktım italya'ya neyse yeni arabayı kullandım...şanzımanda bi bokluk vardı ama söylemedim dangalak şumi çarpsın kaza yapsın diye...az evvel Paris Hilton aradı...dedi geleyim akşam canım sıkılıyo kalayım sende falan...dedim sittr la kevaşeee işim olmaz seninle ben akşam aksaraya gidecem...ağladı mağladı bu acıdım copa cabanadaki villayı üstüne geçirdim al lan dedim beni rahat bırak...brunei sultanı Hacı Hasan al Bolkiah abim aradı ondan sonra benim telefonda afedersin genelev telefonu gibi,gel lan dedi akşam alem yapam açacam haremi...bakam işim çıkmazsa gitmeyi düşünüyom...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#9 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2006 - 20:20

o geldi bugün..gezdik dolaştık..yine eskisi gibi çok mutluydum. elini hiç bırakmıcakmış gibi tuttum..
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#10 Alp

Alp

Baltimore/ MD

• Dokunulmazlar
  • 5.558 Mesaj
  • İlgi Alanları:İlgisizim.. :)

Gönderim zamanı 12.04.2006 - 21:16

Cerenle birlikte bakırköyde Caruselin içinde Gloira jeanste,bir cocoloko içip beni öpmesini ve devamını bizim evde getirmesini isterdim(hayali bile güzel bee ah ahhh

#11 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2006 - 22:47

istediğim göl kenarındaki gayet ihtişamsız ahşap evimdeyim...üst tarafım da acayip güzel bi orman var..çok da uzağında değilim elbette denizin her zamanki gibi..
alt katı çalışma odası yapmışım yazıyorum sonunda kitabımı..bi de müzik odam var tüm teknolojik aletlerle donatılmış ses yalıtımlı..benim terapi odam olmuş..
kocaman bi bahçem var, çok olmuş organik tarımla uğraşmaya başlayalı ve kendi sebzelerimi meyvelerimi yiyorum...
hıı bi de köpek korkum sonunda geçmiş bi tane st.bernardım var her beni gördüğünde deliye dönen..
yanımda bi de O var,sonunda bulmuşum tüm fast-food aşklarına inat ben ölümsüzünü...
insanlardan, yalan dünyadan çıkardan kaçmışız, bu gezegende ayrı bi dünya kurmuşuz...
meğer hayat ne kadar keyifliymiş....
birazdan göl kıyısına pikniğe gidicez...tutmayın beni... :wave:

(hayal işte...)

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#12 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 02.08.2006 - 23:37

Arasıra tembelliğe alışmış bedenimi zorlada olsa,sürüyüp dışarı atıyorum. Bulunduğum yerden daha bir yukarısı yok. Aşağıda kim ne yapıyor diye etrafı kolaçan ediyorum. Tüm kafalar yüksekte,kendimi onların yerine koyuyorum ki,rüya dedikleri bu olsa gerek,uyanıyorum. Kapı çalıyor birden,postacı soğuk yüzüyle elime acı bir hissiyatı tutuşturup,o soğuk yüzüne anlamsız bir sıcak tebessüm bırakarak gidiyor. Hayırdır diyorum,inşa... yo,yo olmasını istemediğimin birşey çıkarsa kimliği belli olmayan kahverengi mektubun içinden,kahretsin böyle günlere hazırlıklı olmalıydım. Neden bir mektup açacağım yok ki şimdi. Oturarak mı açsam acaba. Belki de ayakta açmalı zarfı ve ayakta okumalı,hani filmlerdeki gibi,uzun metrajlı kötü bir haberin alıntısında şahsın elinden düşen mektubun sonbahardan,ilkbahara girişi gibi. Aaaa!. ne bu ya aç artık şu mektubu. Hoppala olric. Sabır lütfen. Hatta bu hayal benim,doya doya yaşamak istiyorum,DEFOL!

Aylardan kasım günlerden 28,anamın rahmine gönderilmiş bir emir. Tekrar rüyaya dalıyorum.

Belki daha sonra. Gizlilik derecesi var. Henüz açmadım mektubu.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#13 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 08:36

deniz kenarında olmak isterdim... dalgakıranın en ucuna oturmuş dalgaları izlemek ve sadece düşünmek isterdim... ne olocak?!

#14 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,film,mayışmak,internet,müzik..

Gönderim zamanı 13.08.2006 - 21:40

Bugün telefonumun çığırmasıyla uyandım ve çalışmayı deli gibi istediğim bankanın beni iş görüşmesine çağırmasıyla güne uyandım..Hiçbişeyin beni mutsuz etmesine izin vermedim bugün..Derken bi telefon bi telefon dahaa!!! bu sefer arayan gerçeğin ta kendisi.uyan be salak boktan bigün daha yaşıcaksın neyin hayalini kuruyosun??? :)
Niçin hep birlikte barış ve uyum içerisinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Aunius Aurelius Simachus

#15 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2006 - 21:46

çanakkale de olmak isterdim... :)

sabah dokuzda kalkardım...

sonra güzel bir kahvaltı...

öğle den sonra sahile inerdim...

akşam üstü eve gelirdim...

yemekten sonra...

arkadaşlarla sahile inerdik tekrar...

geç vakite kadar oturur sohbet ederdik...iskelenin kenarında oturur denizi seyrederdik...

5 yıldan beri aynı hayali kuruyorum... :)

acaba ne zaman gerçekleşecek.............

Bu mesaj TAVIR tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 13.08.2006 - 23:08

#16 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2006 - 22:52

Bileğinde güç, bedeninde sağlık, ruhunda huzur olmak isterdim.
:)
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#17 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.08.2006 - 12:34

yeni bir adım atmak isterdim...
Gönderilen Resim

#18 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 01.09.2006 - 14:15

hayal günlüğü...

bu gün kaybolmak isterdim... kimseye hiç birşey söylemeden kaybolmak... kimsenin beni aramayacağından emin olmak isterdim... telefonumun bi kere bile çalmayacağından...

hatta kaybolurken kimsenin arkamdan ağlamayacağından emin olmak isterdim... beyaz olup kaybolmak isterdim... kara olup görünmeye inat...

#19 Lavinia

Lavinia

FıRTıNa KuŞu

• Üyeler
  • 5.669 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2006 - 22:50

sadece gürültüsüz ve huzurlu bir yaşam istesem acaba çok şey mi istemiş olurum? :P
Gönderilen Resim

YARINA SESİMİN YANKISI KALIR...

Hoşçakalın.

#20 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj
  • İlgi Alanları:badminton,yüzme,bilgisayar oyunları+king,batak,ihale tarzı kağıt oyunları,muhabbet,çocuklar,kişisel gelişim,nadiren kitaplar,psikoloji,ingilizce,tatlılar...

Gönderim zamanı 05.09.2006 - 23:06

Hiçbir işe yaramayan,iki dileğimi bile gerçekleştiremeyen sevgili gıcık günlük..bugün Subaru İmpreza'mın lastiğine çamur sıçradığı için,murat124 le idare ettim.. :( zaten Subaru'yu çaldığım adam mafya babası çıktı,yurtdışına çıkmam gerekiyor..İtalya'ya gidecektim ki orada benim gibi çok varmış,ben de kanadaya uçmaya karar verdim,bu arada Robie williams bana bir mesaj yolladı,yanlışlıkla okumadan silmişim,kontürüm yoktu arayamadım...aramadı da bir daha..neyse zaten bu aralar Paul Walker'la beraberim..filmin 3.sü çekilecekmiş ,kimseye söyleme dedi..sen olmazsan oynamam ben yine diyor...bilmiyorum gerçekten hayat zor,karar vermek çok zor...sen olsan ne yapardın ki :P çıkmazdayım
İMZA