İçerik değiştir

- - - - -

Pes Tutkunlarına Müjde

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2010 - 16:36

Konami, yıllardır beklenen müjdeyi verdi. PES 2011 Türkçe dil desteği ile satışa sunulacak.

Büyük hayran kitlesine sahip ve her yıl çıkışı merakla beklenen PES’in ilk defa ‘TÜRKÇE’ olacağı Konami Digital Entertainment GmbH tarafından duyuruldu. PES 2011’de oyunun yeni nesil versiyonları olan PlayStation®3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında oyun içi metinler ilk kez Türkçe olarak hazırlandı.

Serinin bu Türkçe versiyonu PlayStation®3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında 7 Ekim’de hayranları ile buluşacak.

DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 saheser

saheser

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 64 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2010 - 16:50

abimle oynuyoruz fırsat buldukça *heyo

#3 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2010 - 19:02

Görüntülerle PES 2011

*ps *gamer

#4 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 05.10.2010 - 01:22

Bence olur, benim aklıma yattı :P

Güzelmiş menüler falan değişmiş. Zaten eski menüden de hiç bi' halt anlamıyordum bundan da anlamadım şimdilik. :D

Ayrıca: *ps

#5 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 18.10.2010 - 22:14

Fifa 2011'in Bittiği An...

#6 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 18.10.2010 - 23:51

Pes 11'de gol atmak zorlaşmış. Ya da ben artık öğrenmişim oynamayı o yüzden az gol yiyorum :D Pas olayı falan da bi acayip olmuş. Güzel biçimde acayip olmuş ama. Velhasılıkelam Bence olmuş. Güzel olmuş güzel. Eskiden Messiyi alıp tüm sahayı geçip gol atılıyordu artık o yemiyor :D Neyse, öyle işte *mad

Ayrıca Fifa 11 içinde 10'un hemen hemen aynısı diyorlar. Sadece kadrolar güncelleştirilmiş gibiymiş. Ben diyenlerin yalancısıyım :eyvah:

Bu mesaj Lamos tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.10.2010 - 23:53

#7 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 01.10.2011 - 18:28

PES 2012 ilk kez görücüye çıktı

Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu PES 2012 ilk kez meraklısıyla buluştu.

PES 2012 Basın Lansmana saatler öncesinden gelmeye başlayan davetliler geceye yoğun ilgi gösterdi. Geceye Türk Spor basınının yanı sıra Teknoloji basınının önemli kalemleri renk kattı.
Bu yıl Konami adına ilk kez PES 2012 Lansmanına katılan, Uluslararası Satış ve Ticari Operasyon Direktörü Ella Siebert, futbol tutkunları ile renklenen geceye katılmaktan onur duyduğunu belirtti.
Konami'nin Türkiye oyun pazarını geliştirmekten mutluluk duyduğunu belirten Siebert, "Türkiye partnerimiz Aral ile yürüttüğümüz başarılı çalışmalardan çok memnunuz" diye konuştu.
Dünyanın en iyi futbol oyunlarından biri olarak gösterilen PES 2012, yapılan Basın Lansmanı ile yeni özelliklerini basın mensuplarına tanıttı. Ayrıca etkinlikte katılımcılar oyunun yeni versiyonunu ilk kez deneme fırsatı yakaladılar.
Futbol oyunu tutkunlarının büyük bir heyecan ile beklediği PES 2012, bugün son tüketici ile buluştu.
KIRAN KIRANA TURNUVA

PES 2012 tutkunlarını bir araya getiren ve eğlenceli saatlerin yaşandığı gecede 128 kişilik ödüllü PES 2012 turnuvası düzenlendi. Takımlarını sahaya indiren katılımcılar arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı.
PES gecesinde düzenlenen ve 128 kişinin katıldığı turnuvada dereceye giren Hilmi Sever (SporX) birinci, Berkay (Sanatçı) ikinci, Harun Muslu (TRT) üçüncü oldu.
Turnuvaya katılan ve dereceye giren katılımcılar arasından birinciye PlayStation 3 + PES 2012 ikinciye XBOX 360 Arcade + PES 2012 üçüncüye ise PSP ödülleri takdim edildi.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#8 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 14.10.2011 - 00:33

Sabri reyiz Gönderilen Resim

/> wmode="window" bgcolor="#000000" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" menu="false" scale="noScale" width="400" height="300" type="application/x-shockwave-flash">

target="_blank" title="PES 2012 - Moonwalk Sabri">PES 2012 - Moonwalk Sabri | target="_blank" title="Alkışlarla Yaşıyorum">alkislarlayasiyorum.com