İçerik değiştir

- - - - -

Hızlı Mesaj Yazma Yarışması

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2010 - 17:32

En hızlı parmaklar 160 karakteri 76 saniyede yazdı

İsveç'te cep telefonunda hızlı kısa mesaj yazabilme yarışmasının bu yılki galibi bir bas gitarist oldu.

Amatör bir rock grubunun gitaristi David Silvelind (21), cep telefonunda 160 karakterden oluşan mesajı 76 saniyede hatasız yazmayı başardı.

Bir telefon operatörü tarafından düzenlenen yarışmada 2630 avro kazanan Silvelind, yaptığı açıklamada, "Birçok müzik aleti çalıyorum. Belki de bu sayede kazandım" dedi.

Finalde bu yıl, parmaklarına güvenen yaklaşık 25 kişi yarıştı. İsveç'te 4 senedir düzenlenen yarışmada aynı mesaj 2008'de 61 saniyede yazılmıştı.

AA
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 15.08.2010 - 23:49

bende harabede yarış düzenleniyo sandım gelip marifetlerimi gösterecektim :mad1:

tek rakibim david :icecream:

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.08.2010 - 02:00

bizim burdada düzenleniyo ödülde bayan kıyafetleri, organizatörler sanırım bayanlar kazanır düşüncesinde hepte haklı çıkıyolar ::
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.08.2010 - 02:16

Klavye olursa ancak yazabilirim yoksa telefonda yaz sil yaz sil bi mesaj atmam yarım saati bulur beee...

Sırf mesaj atamadığımdan sevgililerim kaçıyor hep.Ben onun mesajına cevap yazana dek terk ediliyorum düşün artık hızımı :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim