İçerik değiştir

- - - - -

STARCOM ADSL MODEM ACİLL YARDIM!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 Crazy_Blood

Crazy_Blood

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 29.03.2006 - 02:28

Merhaba Arkadaşlar. Ben Yeni Bir Modem Aldım Markası Starcom 4 Portlu Bi Modem. Modemin Ayarlarını Yaptım, İnternete Bağlanıyorum Ama Sürekli Bağlantı Kesiliyor, Bazen 2-3 Dakikada bir Bazen İse 2-3 Saatte Bir Kesiliyor Bağlantı. Telefon Falan Çalınca Da Kesiliyor. Ayrıca Ares, İmesh, Kazaa, Emule...Vs. Gibi Dosya Paylaşım Programlarını Kullanamıyorum. Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olurlarsa Çok Sevinirim. Ayarları Çok Karışık Bu Modemin. Şimdiden Herkese Teşekkürler...

#2 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 29.03.2006 - 13:12

Benim modemde de kesiliyor bazen, halen nie olduğunu bulmuş değilim :mad1:

Telefon açılınca kesilmesinin nedeni ise; Eğer paralel telefonlar varsa (2 tane telefon yane) veya splitterla değil de bildiğin paralel telefon bağlar gibi modemle telefonu bağladıysan olur onlar :)

Paylaşım programlarını indirememenin sebebi, firewall olabilir veya modem ayarlarında bir hata olmuş olabilir, zaten emule kullanmak için modemin firewallundan port açman ve stabil ip alman lazım :P

Sen kesilme olayı için bir telekomu ara belki yardımcı olabilirler ;)
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#3 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 29.03.2006 - 14:51

Buraya
Buraya

Ve kullanım klavuzuna bakarak ayarlarını tekrar gözden geçir istersen
Modem teknik servisindende bilgi alabilirsin.
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim