İçerik değiştir

- - - - -

tamamı soru

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 Fugitive

Fugitive

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 429 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2006 - 17:14

ben kime aşığım? bununda hakkını verebilecek biri miyim?olmayan birine mi,olan birine mi aşığım?kafamda birisi var mı?aklıma yatan kim var?ben onu gördüm mü?hiç tanıdım mı peki?aşk mı ;yoksa yalnız kalma korkusu mu?onsuzluk mu derdim?onsuzluk nedir?aşk mı ya da korkum mu?nedeni bulmak ne istediğimi bilmeden bana bir şey sunacak mı?geç kalma mı,yaşayamama endişesi mi bulamadığım?elle tutulmaz gözle görülmez bir şey mi?aşk o zaman duygular gibi tutulamayan bir bilinmeyen mi?sarılmayla;sözlerle anlatılmaya çalışılan ve asla tam anlatılamayacak olan mı?yaşayan mı bilir;yaşadığını zannedende öğrenmiş olabilir mi aşkı?yüreğimin başlattığı yolculuk, fark edecek mi bir anda tüm doğruları,gerçekleri?çözümü olacak mı sorularımın?vaktim var mı tüm bunlar için?bulana kadar ama nereye kadar?ne zaman ve kiminle?üzülüp duracak mıyım hala ve hep sevildiğimi duymadan?istediğim kim peki?kim olduğu çok mu önemli?sevilmeyi duymak birinden kafi gelecek mi bana?iyi olmak;olduğum gibi kabul edilmek anlam taşıyacak mı aşk adına?kendimi tek başına bir hiç olarak kabul etmeyi bırakacak mıyım aşk olunca?şimdi bırakamaz mıyım;güçlü olamaz mıyım onsuz veya aşksız?soru sormak mı bunun oluru?sorularda bir cevap sayılır mı?evetleri hissetmek yeterli bir kanıt mı?beni kim anlar aynım mı ya da aynam mı?kapı mı çalıyor?kim geldi acaba?kim o?