Jump to content

- - - - -

Türk Halkının Arabesk Yavşaklığından Utanıyorum

• Please log in to reply
62 replies to this topic

#61 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6,579 posts

Posted 16.08.2010 - 23:49

kesin antropoz kesin :P

#62 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 posts

Posted 17.08.2010 - 09:04

.

Sonra tutmussunuz bır de utanmadan,konuyla alakasız yazdıgımı belurtmıssınız. Cıdden utanmaz bır yapınız mı var? ***
Pekı sız bana karsı neden boyle bır uslup sectınız?
Cunku sızde suru psıkolojısı var.. Sızın su sahte pozlarınızı ancak surudaslarınız onaylar,buna alısmıssınız.Ve ben sıze karsı bır arkadasın yazısını begenme gafletınde bulundugum gıbı bırde sıze gore onun avukatlıgını yapmısım.

Sız cocuk musunuz sevgılı suheda? sız benımle dalgamı gecıyorsunuz? yazdıklarınızı okumaktanda mı acızsınız?
Bana hakaret edıyorsunuz farkındasınız degıl mı? ama tartısmalarda olur boyle seyler,ıkı yazı oncesınde bahsetmısım zaten

Bunca cümleyi kurup birde kendisine hakaret edildiğini idda eden zihniyeti kendi seviyesizliğiyle başbaşa bırakıyorum kendiniz konuşun kendiniz dinleyin zira o seviyede başka kimseyi bulabileceğini sanmıyorum.

Edited by suheda, 17.08.2010 - 09:07.

Posted Image

#63 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 posts

Posted 19.08.2010 - 20:55

Bunca cümleyi kurup birde kendisine hakaret edildiğini idda eden zihniyeti kendi seviyesizliğiyle başbaşa bırakıyorum kendiniz konuşun kendiniz dinleyin zira o seviyede başka kimseyi bulabileceğini sanmıyorum.

Efendim bilmukabele.
"Partimizin güttüğü bütün bu esaslar, Kamâlizm prensipleridir" M.Kemal

"En iyi kuram 'Zamana bağlı olarak yanlışlanabilir" Karl Popper

"Düşünce özgürlüğü lehindeki temel sav, bütün inançlarımızın kuşku götürür olmasıdır Bertrand Russel

"Soyut ve Somut kavramlar hiçbirşekilde İlişkilendirilemez ve Örneklendirilemezler" Mw

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users