İçerik değiştir

- - - - -

Türk Halkının Arabesk Yavşaklığından Utanıyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 62 yanıt verildi

#61 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 16.08.2010 - 23:49

kesin antropoz kesin :P

#62 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2010 - 09:04

.

Sonra tutmussunuz bır de utanmadan,konuyla alakasız yazdıgımı belurtmıssınız. Cıdden utanmaz bır yapınız mı var? ***
Pekı sız bana karsı neden boyle bır uslup sectınız?
Cunku sızde suru psıkolojısı var.. Sızın su sahte pozlarınızı ancak surudaslarınız onaylar,buna alısmıssınız.Ve ben sıze karsı bır arkadasın yazısını begenme gafletınde bulundugum gıbı bırde sıze gore onun avukatlıgını yapmısım.

Sız cocuk musunuz sevgılı suheda? sız benımle dalgamı gecıyorsunuz? yazdıklarınızı okumaktanda mı acızsınız?
Bana hakaret edıyorsunuz farkındasınız degıl mı? ama tartısmalarda olur boyle seyler,ıkı yazı oncesınde bahsetmısım zaten

Bunca cümleyi kurup birde kendisine hakaret edildiğini idda eden zihniyeti kendi seviyesizliğiyle başbaşa bırakıyorum kendiniz konuşun kendiniz dinleyin zira o seviyede başka kimseyi bulabileceğini sanmıyorum.

Bu mesaj suheda tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.08.2010 - 09:07

Gönderilen Resim

#63 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2010 - 20:55

Bunca cümleyi kurup birde kendisine hakaret edildiğini idda eden zihniyeti kendi seviyesizliğiyle başbaşa bırakıyorum kendiniz konuşun kendiniz dinleyin zira o seviyede başka kimseyi bulabileceğini sanmıyorum.

Efendim bilmukabele.
"Partimizin güttüğü bütün bu esaslar, Kamâlizm prensipleridir" M.Kemal

"En iyi kuram 'Zamana bağlı olarak yanlışlanabilir" Karl Popper

"Düşünce özgürlüğü lehindeki temel sav, bütün inançlarımızın kuşku götürür olmasıdır Bertrand Russel

"Soyut ve Somut kavramlar hiçbirşekilde İlişkilendirilemez ve Örneklendirilemezler" Mw