İçerik değiştir

- - - - -

Cep'te Ayda 1 Liraya Telefon

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.07.2010 - 17:53

Telsim’i 4.5 milyar dolara alarak Türkiye pazarına giren Vodafone sonunda beklenen atılımı yaparak ‘ucuz telefon’ kozunu ortaya koydu. Şirket, “Vodafone 840”ı ayda 1 liraya ve 18 ay aboneliğin sürmesi koşuluyla satışa sundu.

Gönderilen Resim

Vodafone, bu telefonu alacak abonelere ayda 35 lira sabit ücret yansıtacak, karşılığında 150 dakika konuşma, sınırsız internet şansı tanıyacak. Telsim’i yaklaşık 5 yıl önce 4.5 milyar dolara satın alarak Türkiye pazarına giren İngiltere merkezli Vodafone, ilk günden beri kendisinden beklenen “ucuz telefon” kozunu devreye aldı. Şirket, üzerinde kendi adını taşıyan 3G’li piyasa değeri 299 TL olan akıllı telefon “Vodafone 840”ı ayda 1 TL’ye pazara sundu. Ayda 1 TL’ye telefonun sahibi olmak isteyen ise 150 dakika her yöne ücretsiz konuşma, her yöne 50 SMS ve 50 MMS atma hakkı ve sınırsız internet paketi kullanımının yer aldığı pakete de 35 TL ödeyecek. “Vodafone 840” aylık paket satış fiyatı böylece 36 liraya ulaşacak.

YENİLERİ GELECEK
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, en önemli unsurun makul fiyatlandırma olduğunu anlatırken, şu bilgileri verdi: “Her bütçeye uygun seçeneklerle fiyatlandırma politikası oluşturduk. 3G’nin birinci yılında Vodafone markasını taşıyan ‘Vodafone 840’ı ayda sadece 1 TL’ye piyasaya sunduk. Vodafone markalı cep telefonundan ilk aşamada önemli bir miktar Türkiye’ye getirdik. Ancak iki hafta sonra ikinci cihazı ağustos ayında da diğer Vodafone markalı cihazları Türkiye’ye getireceğiz.”

100 MB SINIRI VAR
Vodafone Türkiye Terminal Bölüm Başkanı Yücel Kubanç ayda, 1 TL’ye 18 ay Vodafone müşterisi olmayı taahhüt edecek kişilere satılacak “Vodafone 840”a internetin sınırsız olacağını belirtti. “Kota olmayacak mı” sorusu üzerine ise, “Sınırsız internet kullanımına izin veriliyor ancak 100 megabyte’ı geçince hızda bir ayarlama yapılıyor” yanıtını verdi.

VODAFONE 840’IN ÖZELLİKLERİ
Facebook, Twitter, Windows Live Messenger gibi uygulamalara kolay erişim sunan “Vodafone 840”da Opera Mini web tarayıcı ve elektronik posta gibi özellikler yer alıyor. 3G, 2.8 Dokunmatik TFT Ekran, 262.000 renk, 320 x 240 çözünürlük, 2 MP CMOS kamera, 8x dijital zoom özelliği, 140 MB dahili hafıza, 8GB’a kadar mikro SD desteği, Mini USB 2.0, 1150 mAh Pil ve Medya Oynatıcısı bulunuyor.

Haberin devamı
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 17.07.2010 - 15:50

bende vodafonlu olcam *ihi

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 17.07.2010 - 21:20

kırmızııııııııııııııııııı

fark var :P

#4 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 23.07.2010 - 12:02

150 Dakika İyi de 50 Sms Biraz Az Olmuş...

#5 Okan Yıldırım

Okan Yıldırım

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 6 Mesaj
  • İlgi Alanları:Meslek > Networker...

Gönderim zamanı 23.07.2010 - 12:40

Aylık sabit ücret 35 lira fazla, ve her yöne 150 dk. çok az bir süre...
Telefonun çok fonksiyonlu olması beklenemez, nitekim maliyeti açısından, o da önemli değil...
Tek avantajı internet kullanımı olsa gerek...

Şuan ki kendi kullanım durumuma baktığım zaman dünya varmış diyebiliyorum... : )...
Avea tüm kamu hattım olup, Avea'dan Avea'ya 2500 dk., diğer hatlara 1500 dk. sabit hatlara 500 dk. ve sabit ücret 17.5 lira, yalnız sadece sms ücretli zaten sms kullanmıyorum benim için avantaj...
Hattımdan memnunum, telefonum ise Nokia E63 telefonumdanda memnunum, faturamdan da memnunum...

Paylaşım için teşekkür ederiz...

Bu mesaj Okan Yıldırım tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.07.2010 - 12:40

Şelale... Su'yun İntiharıdır... By Marji...®

Yegânem olmaya yürek lazım... Sadece sende olan yürek yegânem...

#6 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 23.07.2010 - 12:43

vodafone shop a uğradım abi telefon gelmedi daha dedi :D ne zaman gelir dedim Allah bilir dedi. iyi dedim ayrıldım shoptan..

kırmızııııııııııııı :P