İçerik değiştir

Kemal Kılıçdaroğlu CHP Genel Başkanlığı'na Aday Oldu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 100 yanıt verildi

#21 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 18:05

antiqa aksine herkesi ilgilendirir çünkü potansiyel oy her zaman %100 dür =)

senin dediğin gibi olursa en iyi ihtimalle %20 alır dimi =)

herkesi ilgilendiriyo kesinlikle =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#22 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 18:15

ne dediğimi anladın da işine gelmiyor :P
bugün chp'nin başına tayyip erdoğan geçse bile oy vermeyecek bir kitle var bu memlekette.
yine akp'nin başına kemal kılıçdaroğlu geçse bile gene oy vermem diyecek bir kitle de var.
bunları diyorum yane ;P

#23 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 18:27

Chp'ye oy vermeyecek kitle var ama buna rağmen Ak Parti'nin gitmesini isteyip, Chp'nin de seçmeninin çok olduğunu bilen ve seçilecek olan Genel Başkan'ın başarılı olup olmamasını kendince değerlendirip ; bu başkan olursa chp başarısız olur, chp başarısız olursa muhalefette başarısız olur ve mevcut iktidar iktidarlığına devam eder diye düşünüp fikrini söyleyen insan çok. Bu insanların içinde Ak partili insanlarda var doğru, ak partilinin konuşması abeste ( verdiğin örnek vakit gazetesi, oyu kime verdiğin belli, kendi sitende anket düzenleyip, yorum yaptırmakla ne kadar samimi görünürsün ki, o yönden doğru diyosun antiqa ), ak partiye oy vermiş insanların dışındaki insanların konuşması bana göre normal. Çünkü Chp'nin şu anki durumu tüm Türkiye'yi ilgilendiriyor. Aksi düşünülemez bence.

Değişiklikler Kaydedildi...

#24 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 22:43

karşıt görüşün anketine tersten bakarsın olur biter *ihi

mesela gs liler alex gitsin diyosa oturur sözleşme yaparsın :snack:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#25 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 23:10

ben dersimliyim diyen adamı getirip chp nin başına koydular sonrada ATATÜRK ün partisi bu saygısızlık yapmayın diyolar kemikleri sızlıyo kemikleri hiç sevmem kılınçdaroğlunu !!!!

sırf o istanbulu alamasın diye Topbaş için azmı çalıştım hatta tOPBAŞIDA SEVMEM AMA SIRF O GELMESİN DİYE İYİKİDE GELMEDİ YAZIK OLDU CHP YE! BAYKALDAN DAHA KÖTÜ SADECE Bİ KİŞİ SEÇİLEBİLİRDİ O DA KILINÇDAROÐLU OLUR HERALDE :snack:
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#26 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 23:59

baykal bile kendine oynanan oyunun farkına vardı =)

bu kadar hizip tezgah falan olan bi partide anca parti içi iktidar olunabilir, artık baykal akp ye katılmalı , kılıçdaroğlunun başkan olacağı bi partidense dtp yada tkp de mantıklı =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#27 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 00:12

Tamam kesin CHP tek başına iktidardır :snack:

Gönderilen Resim

#28 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 10:37

ben dersimliyim diyen adamı getirip chp nin başına koydular sonrada ATATÜRK ün partisi bu saygısızlık yapmayın diyolar kemikleri sızlıyo kemikleri hiç sevmem kılınçdaroğlunu !!!!

sırf o istanbulu alamasın diye Topbaş için azmı çalıştım hatta tOPBAŞIDA SEVMEM AMA SIRF O GELMESİN DİYE İYİKİDE GELMEDİ YAZIK OLDU CHP YE! BAYKALDAN DAHA KÖTÜ SADECE Bİ KİŞİ SEÇİLEBİLİRDİ O DA KILINÇDAROÐLU OLUR HERALDE :snack:

bende diyorum ki isterse Kılıçdaroğlu+Baykal 2 li başkan olsun bu memleket CHP ye asla iktidar vermeyecektir ve iddia ediyorum kiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:

küfür ehli hicri 1430 dan itibaren azgınlaşacak daha çok saldıracak ancak mağlup ve rezil olacaklardır,ergenekonun kökü kazınacaktır, küfrün karşısındakilerde galip gelmeye başlayacaklardır,2012 yılından itibaren 12. devlet başkanı ile TÜRKİYE şaha kalkacaktır.
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#29 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 11:22

http://www.facebook....?v=400830378446

#30 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 11:24

ne dediğimi anladın da işine gelmiyor :P
bugün chp'nin başına tayyip erdoğan geçse bile oy vermeyecek bir kitle var bu memlekette.
yine akp'nin başına kemal kılıçdaroğlu geçse bile gene oy vermem diyecek bir kitle de var.
bunları diyorum yane ;P

benim için CHP ye oy vermek Cehenneme rezervasyon yaptırmaktır, bu da( benim) hayat felsefem..

Bu mesaj milas tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 19.05.2010 - 11:25

#31 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 13:13

küfür ehli hicri 1430 dan itibaren azgınlaşacak daha çok saldıracak ancak mağlup ve rezil olacaklardır,ergenekonun kökü kazınacaktır, küfrün karşısındakilerde galip gelmeye başlayacaklardır,2012 yılından itibaren 12. devlet başkanı ile TÜRKİYE şaha kalkacaktır.

Hangi ayet-i cehile bu ?

#32 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 13:17

Hayırlı olsun...

Kendisinin bir ALMANYA-DOÐAN-KOÇ projesi olduğuna inanmışımdır hep.

Bir rüzgar estirilmeye çalışılıyor medya tarafından ama göreceğiz bakalım.

İlerici değil yine yerinde sayan statükocu CHP olarak yola devam edecekse bu sempatiyi çabuk tüketebilir.

Keza BAYKAL kadar kredisinin olduğunu düşünmüyorum.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#33 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 13:20

Genç Bakış'ta soruyu soran arkadaşın soruları gayet yerinde. Kılıçdaroğlu'nun bu sorulara verdiği cevapların videsu da eklense diyorum....Milas?

580023663830.jpg

#34 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 13:21

chp liler küfür ehli mi oluyor? Ne güzel ;P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#35 pikaçu

pikaçu

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 13:51

yani şimdi chp li olan arkadaşlara soruyorum gerçekten yakışıyomu kılandaroğlu ama dürüstçe cevap verin bak ha ;P

#36 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 13:56

ben dersimliyim diyen adamı getirip chp nin başına koydular

bu ne demek pikaçu yaw ;P

#37 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 14:18

İlk seçimlerde chp nin oy oranını artırabileceği gibi, düşürmeside muhtemeldir... Çünkü tabandaki gelenekçi chp lilerden oy alamayabilir...

Şahsen Kılıçdaroğlu'nun bir lider olmadığını düşünüyorum, o karizmaya, o hitabete, o vuruculuğa sahip değil ama parti içinde çok güzel bir görev adamı ya da içişleri bakanlığı falan yapabilirdi...

Medyadaki aman aman akp gidiyor büyük adam geldi rüzgarları esmeye devam edecektir... Ancak seçim zamanı Kılıçdaroğlu ile Erdoğan meydanlara indiklerinde aradaki fark oraya çıkacaktır... Kılıçdaroğlu meydanda ne konuşacak ne vaat edecek şimdiden çok merak ediyorum... ?Ve unutulmamalı ki solda bir Sarıgül belirmeye başladı bu da chp ye bir darbe vuracaktır...

Deniz Baykal partiye istediğini kabul ettiren yönünü kendi çizebilen bir adamdı. Kılıçdaroğlu ise MYK'sız hiç bir şey yapamaz.... Gürsel Tekin, Önder Sav gibi adamların oyuncağı olur... Bu gurüh Deniz Baykal'a söz geçiremedikleri için timsah gözyaşı döküp, arkasından, avuçlarına alıp
istediklerini yaptırabilecekleri, ondan istediği mevkiyi alabilecekleri bir adamı bizim '' MAZLUM, İYİ AİLE BABASI, DÜRÜST V.S'' Kılıçdaroğlunu başa getirdiler... Kemal Kılıçdaroğlunun bu adamlara bir minnet borcu olacaktır illaki... Çünkü kendi gelmedi getirildi.... Kılıçdaroğlu liyakatli, işine sadık, vatan perver adamları seçip seçip kabine mi yapacak sanki ya da milletvekilleri böyle mi olacak...? Ona kim dayatılırsa onu oraya çıkaranlar kimi isterse onları seçmek zorunda kalacaktır...

Chp'nin lider değişikliğinden ziyade zihniyet değişikliğine şiddetle ihtiyacı var... Arık ucuz eskimiş günümüzün dünya siyaset anlayışına konjüktürüne umayan basit siyasetten arınmalı Reel poltikalar üretebilmelidir... Özellikle Atatürk'ün partisi pozisyonunda bir an önce sıyrılmalı ve bu jargonu bırakmalılardır... Ve artık ismindeki gibi Halk'ın partisi olup, burjuvanın, sarı saçlı aristokrat kadınların, aslında bir bok bilmeyen herşeyden bihaber aydınların barınağı olmamalıdır...

Bu mesaj Poseidon tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 19.05.2010 - 14:19

Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#38 pikaçu

pikaçu

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 14:25

adam tunceli yerine dersim demeyi tercih etti antiga ya onu demek istedim ;P çok kızdım çok :P

#39 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 14:33

Kisilerin irklariyla ayrima tutmanizi esefle kiniyorum...

eger tartisacaksak buyrun siyasetini tartisalim...

Ataturk un partisine kurt asillar giremez baskanda olamaz diye bir kaide mi var ??

kactane turk milletvekilli kendi uzerine olan tum mal varligini aleni bir sekilde acikliyor ? yok bulamazsiniz...

kilicdaroglunu sevmemeniz dengir mir mehmet yada ankara melih gokceden oturumu ??

yada kurt asilli bir alevi olusumu ???

benim neznimde bir cok turk milletvekili bakandan daha ataturkcu ve daha aydin...

bkz bulent arinc...

Milli düşünce ve hassasiyetlerin gelişi güzel her yerde saygı duruşu yapmakla, milli marş okumakla aynı orantıda görmüyorum. Bunlar bize içimize sinmiş olan acabalardan biridir. Tam demokratikleşmediğimizin, bir takım dışarı çıktığımız zaman bize kim ne diyecek, kim kaşını kaldıracak, kim hangi hatayı bulacak bu endişeyle yaşadığımız içindir. Bunlardan ne kurtulabilirsek o kadar özgür bir toplum olacağız" dememismiydi ?

yada tayip ismet inonu gibi kurtulus mucadelesinde savasmis bir insana hitler benzetmesi yapmamismiydi..

hani kiniyorsunuz kurtleri anladim da...
dagdan inenlere kurt acilimini yapan kimdi chp mi ??

ee siz degilmiydiniz hepimiz kardesiz diyen...

sorun yok ozaman...

lafinizla icraatlariniz birbirini tutmuyor...

benim için CHP ye oy vermek Cehenneme rezervasyon yaptırmaktır, bu da( benim) hayat felsefem..

dini bukadar agziniza sakiz yapmayin...ceheneme rezervasyonla aliyorlarsa...rezerve eden kim tanrimi ??

simdi hangimiz daha dindar hangimiz daha inancli... ??

hayat felsefeniz cok ilgincmis...sizin hayata karsi durusunuz sadece chp ye mi endeksli ?
Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.

#40 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2010 - 17:14

Salim şimdi bu ne demek ?

Aferim sana , cehennem biletimizide kesmiş oldun..

Hadi sağlıcakla kal o zaman bana müsade, yolcu yolunda gerek...

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...