İçerik değiştir

- - - - -

Topbaş'ın Yeğeni Kaza Yaptı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 21:07

Topbaş'ın yeğeni kaza yaptı

Sinanpaşa Kuyu Sokağı'ndan Çırağan Caddesi'ne çıkmak isteyen üniversite öğrencisi Zehra Topbaş, lüks aracının kontrolünü kaybetti. Adliye duvarında durabilen otomobil bu sırada sokaktaki iki kadına çarptı.
Topbaş'ın yeğeni kaza yaptı
Foto galeri için tıklayın

İki kadın ağır yaralanırken araç sürücüsünün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın yeğeni olduğu öğrenildi

Olay yerinde fren izine raslanmaması, sürücünün fren yerine gaza başmış olabileceğini akla getirdi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi önünde meydana gelen trafik kazasında iki kadın ağır yaralandı. Ara sokaktan caddeye çıktığı sırada aracının kontrolünü kaybeden üniversite öğrencisi geç kız kaza sonrası şoka girdi.

TOPBAŞ'IN YEÐENİ

Lüks aracın sürücüsü Zehra Topbaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın yeğeni olduğu öğrenildi

KONTROLÜ KAYBETTİ

Adliyenin karşısındaki Sinanpaşa Kuyu Sokağı'ndan Çırağan Caddesi'ne çıkmak isteyen üniversite öğrencisi Zehra Topbaş kullandığı 34 Z 0777 plakalı otomobilin kontrolünü kaybetti. Araç cadde üzerinden hızla yolun karşısına geçti. Bu sırada sokakta yürüyen iki kadına çarpan araç adliye duvarına çarparak durabildi.

İKİ KADINA ÇARPTI, DUVARA VURUP DURDU

Çarpmanın etkisiyle adliye binasında delik açılırken Selda Bayoğlu ile Nesibe Çakıralmaz adlı iki yaşlı kadın cadde üzerine savruldu. Ağır yaralanan iki kadına ilk müdaleyi adliyedeki adli tıp doktoru ile Bahçeşehir Üniversitesi'nin kurtarma ekibi müdahale etti.

Olay yerine çağrılan ambulansların gelmesi üzerine yaralılar sedyelerle ambulansa alınarak Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırıldı.

ZEHRA TOPBAŞ ŞOK GEÇİRDİ

Kaza sonrası aracından çıkan sürücü Zehra Topbaş, gözyaşlarını tutamadı. Kaza anında araçta bulunan arkadaşı şoka giren Topbaş'ı sakinleştirmeye çalıştı. Adliye bahçesine alınan Topbaş'a olay yerine gelen 3. ambulanstaki sağlık ekibi müdahalede bulundu. Topbaş'da ambulansla hastaneye götürüldü

FREN YERİNE GAZA MI BASTI ?

Bu arada kazanın meydana geldiği yerde fren izine raslanmaması ve görgü tanıklarının, otomobilin çok hızlı seyrettiğini söylemeleri, sürücünün fren yerine gaza basmış olabileceğini düşündürdü.

http://webtv.hurriye...x...=6460&bid=1

[b] Yaralılara acil şifalar diliyorum. Zehra Topbaş'a da geçmiş olsun diyorum. Ben şimdilik yorum yapmıyorum, sürücünün kusuru varmıydı diye, bekleyelim göreceğiz.Her sürücünün başına gelebilecek bir durum. Adalet, Topbaş'ın yeğeni diye farklı işlemez umarım.

Malum, Bilal Erdoğan, sanatçı Sevim Tanürek'i arabasıyla ezerek ölümüne sebebiyet vermiş, incelemelerde suçlu bulunmuş sonra allem edip kallem edip yollardaki deliller bile karartılıp Bilal AKlanmıştı.

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.05.2010 - 21:07

580023663830.jpg

#2 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 22:55

kazara :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...