İçerik değiştir

* * * * - 1 Oylar

ben kücükken

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 300 yanıt verildi

#41 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 24.03.2006 - 21:34

ben küçükken ayıptır sölemesi barış mançoya param parça dermişim
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#42 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 25.03.2006 - 00:06

ben küçükken ninemimdeğneğini alır onun kafasına vururmuşum..çok kötüymüşüm yaa..
ninem 3yıl önce vefat etti..onu hala unutmadım..çok seviyorum seni büyükbabannecim...nur içinde yat...

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#43 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2006 - 03:35

ben küçükken kelebeklerden korkarmışım. bide bikeresinde annem tam camın yanına masa koymuş bende üstüne çıktım pencerenin pervazına oturdum karşı taraftaki kadın çığlık atınca annem yanıma geldi ve tokatı yapıştırdı
dipnot:o sırada 7. katta oturuyorduk
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#44 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 06.04.2006 - 16:57

Ben küçükken,4 yaşıma kadar periyodik olarak arkaya doğru tarama yöntemiyle saçlarımı düzeltmeye çalışmışlar.Çünkü saçlarım doğduğumda dikmiş.
Hâlâ saçlarımın yeni çıkan ya da kahkül gibi kısa kesimli kısımları jöle,sprey,fön gibi yöntemlere tâbii tutulmadığında anten gibi fırlamaktadır.
İnatçılık ve sabit fikirli oluşum buna yorulmaktadır.
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#45 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.04.2006 - 17:20

8 yaşında...fatura yatırmaya gidiyodum..düşün bankodan bir el uzanıyor elinde bi kağıt ama kağıt veren görünmüyor boy yetmiyor bankoya...yaw hangi akla hizmet...sonra pazar sabahı gazete almaya diye çıkıyordum...düşünün artık iki adım ötede bayii var,sen tut taaa istasyona git gazete almaya...yürüyerek yarım saat mesafe bizim evden...dönüşte bi okadar tabii topla 1 saat böl 3'e çarp ikiyle...evdekiler telaşta...ben sırıtıp geliyorum...sonra ilkokulun ilk günü ilk saat derse giriyorum tabii bi yerde teneffüs vakti geliyo...zil çalıyo..çantayı alıp eve geliyorum okul bitti diye...sonra hoca çizgili deftere çizgi çizmeyi öğretiyor...iki satır arası düz,yatay çizgi çizecez...sen tut sayfayı boydan boya çiz...hoca gelip bana ne yaptın olm diyor ''eee sen çiz dedin yaa''...hocamı arada görürüm hala o günü anlatır bana...hatta defterde mevcut hala elimde atamadım sakladım...arada müdürün odasına girip oturuyorum...seni ziyarete geldim diyorum...teneffüsü müdürün odasında geçiriyorum...adam kulakları çınlasın Mustafa Kantarcı,bi şeyde demiyor bana...sonra annemi çağırıp,aman diyormuş bu çocuğa iyi bakın pırıltısını kaybetmeyin...ah be mustafa hocam,sıçtım ben o pırıltının içine bee...11-12 yaşlarında dayımın çiçekçisinde çırak olduğum zamanlarda...nikah salonuna çiçek götürürdüm...çiçeği koyar...kağıt imzalatıp bahşiş kapma ümidiyle yukarı damadın yanına çıkardım...abi çiçek vardı imzalasana falan...kalem yok tabii yanında taam abi gerekmez sen bahşiş tokala ben gerisini hallederim derdim...alırdım parayı aşağı iner önce damadın babasına uğrardım...amca çiçek...hemen bahşiş verirdi..sonra gelinin babasına giderdim...amca çiçek...hoop aynen toka...anlayacağınız 3'lü kombo çakardım bir postada...kim bulacaksa bulsun şu zaman makinasını layn
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#46 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 06.04.2006 - 19:03

Ben küçükken çok uslu bi kızmışım
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#47 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 06.04.2006 - 19:06

İNANMAm :)

ben küçük ben çok yaramaz bir çocukmuşum tam problemli çocuk gibi

Bu mesaj kÜnéfé tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 06.04.2006 - 19:07

herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#48 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 07.04.2006 - 12:53

ben küçükken 7 yaşlarımda falan olmalıyım...salatayı hala daha çook seven bir vatandaş olarak o zamanlar da şöyle bir çoban salatası yapmaya kalktım...daha önce de annemden görmüşüm nasıl yapıldığını..her şeyi böldüm parçaladım, soydum dilimldim karıştırdım derken sıra tuz ve yağ koymaya geldi...he he...tuzu koydum...yağ şişesini aldım....anasını satayım elimin ölçüsü yoktu ki o zamanlar boca ettim bütün yağı salatanın içine...kabı üstüne kadar yağla doldurdum...marul parçaları salatalıklar kabın üzerinde yüzüyordu...çok komikti yaa....annem geldi sonra...beni o halde buldu...kızmadı fazla...çünkü asıl maksadım yaramazlık yapmak değil karnımı doyurmaktı..zaruri bir ihtiyaçtı yane.... :)

#49 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 07.04.2006 - 13:01

Ben küçükken den hatırladıgım en dikkat çekici olay oyuncak at buldugum gün, buldugum atı babama göstermek için caddeler falan dinlememiş heycanın verdipi heroin duygusu ile arabalara çalım atıp atıp babama göstermeye gitmiştim ve gösterip bak baba atım oldu artık dediğimi hatırlıom 3.5 yaşında veletin o kadar yol çekip geldigine kimse inanmayıp herkez dışarda birileri aramış ama bulamayıp sıyırmış nasıl geldi bu velet buraya die ?

At mı hülya die bi kız vardı o zamanlar oyun arkadaşım ona vermişim..

Hülyanın beni sünnet etme hikayesimi? o başka bir hikaye başka zaman hadi bakim hadii q:

smiley-sport036.gif  

#50 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2006 - 21:40

küçükken ben benim babaannemin bir buzağısı doğmuştı körpe bir şeydi...onu o kadar çok severdim ki..bir dakika yalnız bırakmazdım...babaanemden gizli ahıra iner onunla oynardım..onu gizli gizli dışarı çıkarırdım falan...garibim benden o kadar çok çekti ki, bir dakika rahat bırakmıyordum onu çünkü..sürekli sarılıyordum ona falan..çok bunalıyordu hayvancağız..ama inanın o kadar sevimli bir şeydi ki....doğduktan 5-10gün sonra öldü hayvancık.....tak etti canına..bezdi benden...çekti gitti......garibim..... :)

#51 shurup

shurup

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 401 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2006 - 23:18

ben küçükken istediim herşeyi ağlayarak yaptırırdım(halada öleyim).
ama ne zaman babamdan gözlerim dolarak bişi istesem oluo ben napiiim

#52 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 09.04.2006 - 11:07

Ben küçükken babama dil çıkarmışım..

Sonrası mı ?

dayak yemişim :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#53 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 11.04.2006 - 08:30

Ben küçükken halamın kızıyla ikiz gibi giyinnmeyi çok severdim..Aslında hiç benzemesekte,aynı giyiniyoruz diye milletin bizi ikiz olduğumuzu sandıklarını düşünürdüm :P

* * *

Susuyorum..

#54 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2006 - 12:26

ben küçüktüm..bize misafirler gelmişti...misafirin benden bir kaç yaş büyük bir kızı vardı...annem babam babaannem dedem falan o kızı o kadar çok sevdiler ki kıskançlıktan kuduruyordum...

bir gün dayandım iki gün dayandım..herhalde daa dayanamadım ki ertesi gün kızı alt kata oynamaya çağırdım..alt kat da boş, kimse yok orada...neyse..alt kata indik çekmeceleri karıştırırken ben iğne buldum..büyük uzunca bir şeydi....kız önümdeydi... o anda hiç aklımda böyle bir şey yokken nasıl oldu bilemedim aniden aklımı yitirdim sanırım, e küçücük 8yaşlarında bir çocuğu kıskandırırısan öle olur, birden ben o iğneyi arkadan kalçasına bir sapladım, kız nasıl çığlık attı nasıl bağırdı anlatamam...

koştu üst kata çıktı ben ispiledi bizimkilere....bana kızdılar çok..ama bunun da hıncını aldım.....kızın çok güzel bir elbisesi vardı, hatırlıyorum böyle sarı çiçekleri olan beyaz bir elbiseydi...bir atladım kızın üzerine (o zamanlar tam yabanıl bir şeydim, havalarda uçardım) kızın yakasına yapışmamla elbisesinin yakasını caart diye yırttım...aaaay....ne kötüydüm ben varyaaa.....odan sonra bizimkilerden yediğim dayağı ben bilirim ama...

yaa ama ne yapayım, gördüler bir çocuk, unuttular beni hep onu seviyorlardı...ben o kızı hiç sevmiyorum.....hatta var ya ondan sonra bize gelirken babanesi falan o kızı da getirmek istermiş de kız gelmezmiş benden korktuğunu söylermiş...... :)

bugün çok merak ediyorum onu acaba nasıl bir kız oldu?

#55 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 08:57

Bende küçükken o ikiz gibi giyindiğim halamın kızını denize itmiştim..;))
Niye yaptığımıda hiç hatırlamıyorum..

* * *

Susuyorum..

#56 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 10:59

ben küçükken...1 yaşında ya var ya da yokum..Annem beni tuvalete alıştırmaya çalışıyor.Ama tabii o zamanlar ööle kolzet olayı yaygın değil ee biz de malum daha miniciğiz bacaklar yetişmiyo zorlanıyoruz..annem de küçük bi lazımlık alarak tuvaletin yanına koyuyo bu senin tuvaletin diyo, bezden ayırma çabaları kadıncağızın.Bilmiyo ki benin yapacaklarımı..Sonrasında ben ne zaman çişim gelse gidiyorum alıyorum tuvaletten lazımlığı, nerdeysem önce, mesela salona, odaya vs..götürüyorum orda şeediyorum.yanımda taşımaya başlamışım anlayacağınız..bakmışım ki seyyar bi tuvalet, yormuyorum kendimi ööle kalk tuvalete git..tuvaletim yanımda dolanıyorum..
Anneme acırım hep bu yüsden, yazık yaaf kadın çok çekti benden çook..
bunu da anlatıp kendimi iice rezil ettiğime göre artık gidebilirim.. ;)

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#57 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 11:35

küçük olmak istiyorum :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#58 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 11:38

insan büyüdükçe hayalleri küçülür mü...?(neden??) :)

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#59 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 12:55

ben küçükken köyde bir gün büyükbabanemle büyük dedemin odalarının kırık camından içeri hortum sokmuştum, hortumun ucunu sıktım su tazyikli fışkırsın diye..tabi musluğu sonuna açıp odalarının sele gitmesine neden olmuştum...ner pis çocuktum var ya..allah cezamı verecek...şimdi ikisi de rahmetli canlarım benim...tabi ben bu pisliği yaparken bunlar yaşlı olduğu için yattıkları yerden kalkamıyorlar..içeriden ellerinden geldikleri kadar sesleniyorlar bana kapat muşluğu diye...ben duymazlıktan gelerek bir yandan da kahkahayı basarak odalarını iyi bir sulamıştım....deli miydim neydim? psikopat manyak....

#60 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2006 - 16:44

ben küçükken bizim eve gelen kadınların bacaklarını ısırırmışım :D
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?