İçerik değiştir

- - - - -

Wınn Vınlatıyooo!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 05.05.2010 - 14:40

efenim, teknolije ayak uyduralım, mobil olalım diye turkcell den Wınn 3G modem aldık.

alırken, " efenim, 4 gbyt aynı TTnet gibi, fiyatı da şu. falan filan... " iyi dedik, aldık. baktıkki; bağlanana kadar bi cigara bi de kahve molası verebiliyosun! bazen o bağlanana kadar iki defa çişiniz gelebiliyo. bazı yerlerde de hiç çekmiyo.vs.v.s... ayrıcaaaaaaaaaa, ( uzattım a harflerini. niye? çünküm burası çooo...k önemli :) ) aabicim gir çık habire byt harcıyo. bekle harcıyo gezin harcıyo. 3-4 senedir ttnet kullanıcısıyım bi kere limiti aşmışım o da 3-5 tl. gelmişti. ilk 3 ay aylık 19 tl. ödeyecektik fatura bi geldi 123 tl. !!! tam bir "ohhaaa!!!" lık bi durum. sözleşme de 2 yıllık ( bize alırken 1 yıl denmişti! ) şimdi aylık limit 1 hafta içinde doluyor 3 hafta oruç tutuyoruz. meraklılarına duyurulur. anamın dediğini bi tutsaydım başıma böyle bi şey gelmiicekti. "oolum! adamın başına ne gelirse meraktan gelir." demişti rahmetli. *drunk

edyyyyy's! bu işlerin piri sensin. aydınlat şu cemaati. *uhuhu
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#2 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 05.05.2010 - 15:12

vınnnnnn *drunk
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#3 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 05.05.2010 - 23:00

Bendede vın var ama hiç böyle sorunlrla karşılaşmadık aksine çok memnunum sanırım sende bi sorun var attalia *lol

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#4 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 16.05.2010 - 15:52

dostum sorun sende bendede wınn var ve oldukça memnunum.Dowland hızım enaz 250kb bazen tavan yapıp 600-650kb ye kadar çıkıyor.Eğer flasget ten film indirdiğim zaman 1 saatte dvd film elimde oluyor.Ama sen dağbaşından bağlanıyorsan orasını bilemem :P

#5 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 16.05.2010 - 18:41

efenim, teknolije ayak uyduralım, mobil olalım diye turkcell den Wınn 3G modem aldık.

alırken, " efenim, 4 gbyt aynı TTnet gibi, fiyatı da şu. falan filan... " iyi dedik, aldık. baktıkki; bağlanana kadar bi cigara bi de kahve molası verebiliyosun! bazen o bağlanana kadar iki defa çişiniz gelebiliyo. bazı yerlerde de hiç çekmiyo.vs.v.s... ayrıcaaaaaaaaaa, ( uzattım a harflerini. niye? çünküm burası çooo...k önemli :) ) aabicim gir çık habire byt harcıyo. bekle harcıyo gezin harcıyo. 3-4 senedir ttnet kullanıcısıyım bi kere limiti aşmışım o da 3-5 tl. gelmişti. ilk 3 ay aylık 19 tl. ödeyecektik fatura bi geldi 123 tl. !!! tam bir "ohhaaa!!!" lık bi durum. sözleşme de 2 yıllık ( bize alırken 1 yıl denmişti! ) şimdi aylık limit 1 hafta içinde doluyor 3 hafta oruç tutuyoruz. meraklılarına duyurulur. anamın dediğini bi tutsaydım başıma böyle bi şey gelmiicekti. "oolum! adamın başına ne gelirse meraktan gelir." demişti rahmetli. :P

edyyyyy's! bu işlerin piri sensin. aydınlat şu cemaati. ;)

:) öncelikle sevgiler saygılar. vınınız hayırlı olsun.. Turkcell'in hoşgeldin öpücükleriyle karşılanmışsınız ne mutlu size :P

şaka bir yana da bu 3g internet olaylarından pek anlamıyorum.. dediğiniz gibi indirdin kota bindirdin kota .. herşey kotadan gidiyor eee durum böyle olunca da bunları kullanmak pek akıl karı değil.. kota dediğin nedir ki aşmakta ne var yani.. sırf para tuzağı..

ha yapsınlar sınırsız adsl gibi sabit fiyat eyvallah diyeceğim ama onun haricinde ben kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum açıkçası..

evde kullanmak için bu mereti aldıysan iyi etmemişsin diyebilirim.. astarı yüzünden pahalıya gelebilir.. ttnet e devam etseydin keşke.. ya da smile , doping vs.. servis sağlayıcıları deneyebilirsiniz..

evde 3g internet hemi de kotalı akla zarar yani :P