İçerik değiştir

- - - - -

bence herkes okumalı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2006 - 20:17

Yusuf İnan (Genel Koordinatör) :

Sayın Ayşem Yeğinboy ;
Yazılarınızı zaman zaman okuyorum. Bu gün Leyla Zana başlıklı yazınızı da okudum. Yazınızda Leyla Zana ve PKK militanı arkadaşlarını milletçe mağdur konuma sokmuş olduğumuzu yazıyorsunuz.
Siz hiç www.sehitlerolmez.com sitesini ziyaret ettiniz mi ? Bayramlarda şehitliklere gittiniz mi ? Şehit çocuklarının şehitlikteki hatıra defterine yazdıklarını okudunuz mu ? Şehit eşlerinin fuhuş bataklıklarına düşme tehlikesi içinde olduklarını, eşlerinin şehit olmasıyla idamlık bir aile gibi ortada kaldıklarına şahit oldunuz mu? Ailenizde şehit var mı ? Var ise, onların duygularını sordunuz mu ?Sizce şehit eşleri, Leyla Zana kadar kadın değiller mi ?Alsancak Hocazade camisi veya başka camilerdeki şehit cenaze törenlerine iştirak ettiniz mi ? Kapıcı bir babanın, Hakim
oğlunun cenaze töreninde yaşananları gördünüz mü ?
Şehitler Ölmez, Vatan bölünmez sözlerini söyleyenlere inat yazdığınız bu yazı nedeniyle sizi kınıyorum.
Bu ülkede şehit yakınlarımı mağdur, yoksa bebek katilleri mi? Kendi vatandaşlarını işkencelerle öldüren PKK terör örgütümü mağdur, ŞEHİT AİLELERİ mi mağdur? Kolsuz bacaksız, gaziler mi mağdur, Leyla Zana ve bölücü başımı mağdur?
10 yıldır hapisteler diye üzülüyorsunuz, peki 10 yıldır gencecik askerlerimizin kara toprağın altında olmaları sizi üzmüyor mu ?Leyla Zana' nın hayat hikayesini bir güzel öğrenmişsiniz, hangi şehidimizin hayat hikayesini Leyla Zana kadar biliyorsunuz ve köşenizde yazdınız, yazdınız da ben mi görmedim?
Vahşi Kürt diye bu ülkede kime haksızlık yapıldı ?Bu Şehitler 10 Yıldır Toprağın Altında.
TSK 'da doğu kökenli ne kadar general var araştırdınız mı ? Bu ülkenin Cumhurbaşkanı " benim ninem de kürt " demedi mi ? Şu an Sayın İçişleri Bakanı, Milli Eğitim Bakanı İzmir' li mi sizce ?
İzmir Valisi Sayın Yusuf Ziya Göksu 'nun memleketini de bilmiyorsanız, bu köşede yazı yazmayınız.Sizce Çanakkale de koyun koyuna yatan" Kürt Mehmetler" ne için
şehit oldular ? Onlar, Leyla Zana ve arkadaşları kadar akıllı değiller miydi ?
Eğer vicdanınız size yol göstermiyor, aklınız sizi yanlış
mecralara yönlendiriyorsa, bu ülkenin ekmeğini yiyerek, bebek katillerini mağdur ilan ederek ahkam kesemezsiniz!
Leyla Zana ve arkadaşlarının yaptıkları tüm delilleriyle ortada iken, bağımsız yargı kararını 2. kez vermişken siz ne hakla suçluları "mağdur ediyoruz" diyebiliyorsunuz.
Lütfen bu yazınız nedeniyle Türk halkından ve şehit yakınlarından özür dileyiniz! Aksi halde sizi ve hala size kucak açan Yeni Asır gazetesini, tüm Türkiye de protesto edilmenizi sağlayacağız.
> Deniz Web Tasarıma ait 55 web sitesi ve www.sehitlerolmez.com sitesi özür dilememeniz halinde bu görevi seve seve yerine getirecektir. Sitelerin gücünü merak ediyorsanız günlük 50 milyon hit aldığını söyleyebilirim.Terör size ulaşmadan, hissedemediğiniz o acıyı, önceden
hissetmeniz dileğiyle... (SEVDİKLERİNİZE MUTLAKA DAGITIN)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#2 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2006 - 20:27

Zaten bu adamlar Leyla Zana ve çetesini bir halt sanıp hala onlardan bir umut bekledikleri için bu haldeler.Bu kafayla gittikleri sürece de daha kötü bir duruma gelmeleri kaçınılmazdır.İşte dün Hakkari belediye başkanı isyan bayrağını alenen çekti.Adam PKK terör örgütü değildir benim için diyor ve bu ülkede içişleri bakanlığı hala o adamı koltuğundan almıyor.Ne demeli bilmiyorum ki,çok ağır şeyler yazayım diyorum forum yine karışmasın diye kendimi tutuyorum..
I find your lack of faith disturbing!

#3 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 17.03.2006 - 21:17

çok ağır şeyler yazayım diyorum forum yine karışmasın diye kendimi tutuyorum..

Terör örgütü pkk hakkında yazılıcak ağır yazıların forumu karıştıracağını sanmıyorum. Çanakkale de koyun koyuna yatan" Kürt Mehmetler" ile pkk karıştırılmadığı sürece forumda karışmaz.

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#4 labada

labada

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 22.03.2006 - 15:24

Şehit eşlerinin fuhuş bataklıklarına düşme tehlikesi içinde olduklarını,

Bu durum, PKK'nın değil, Türk milletinin bir ayıbıdır.

Türk kadınlarını fuhuşa düşüren de, fahişe olarak kullananlar da bizzat Türk insanlarıdır.

#5 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 Mesaj
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Gönderim zamanı 22.03.2006 - 17:54

İnsanları ve milletleri birbirine düşürüp,düşman eden zihniyeti anlayamıyorum.. Dostca,kardeşce yaşamak varken savaşan zihniyeti anlayamıyorum...Allah insanlara akıl ve vicdan vermiş,ki insanlar akıllarnı kullanırken vicdanlarının sayesinde o aklı kötüye kullanmasınlar diye..Ya bu vahşet yanlılarının vicdanı yok akıllarını kötüye kullanıyolar yada akılları yok akıl almayacak derecede kötü işler yapıyolar.. Bilemiyorum...Şuan yapabildiğim tek şey malesef olayları izleyip,üzülmek.. Çoğumuzun yaptığı gibi belki de... :P
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#6 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 22.03.2006 - 22:22

ARKADAŞLAR !!! MİLLETİNİ SEVEN BUNU DİKKATE ALIR

Son yurtdışı seyahatimde Londra Trafalgar Square'de bir imza
kampanyası yapan bir grubun ne ile alakalı olarak imza kampanyası
düzenlediklerini merak ederek yanlarına yaklaştım ve başlangıçta gördüklerime
şaşırmadım.
Çifte standartlığı ve her firsatta ifade eden bu avrupa ülkesinde
üç beş eşkiya PKK KADEKadına imza topluyorlardı.Niyetleri
teröristbaşının özgürlüğünü kazanmasıymış... Daha önce ifade ettiğm gibi bu
şaşırtıcı değil ama imza kampanyasının büyük sponsorlarından birinin ülkemizde de
faaliyet gösteren SEVEN-ELEVEN firması olduğunu görünce afalladım.

ARKADAŞLAR !!! MİLLETİNİ SEVEN BUNU DİKKATE ALIR
Türkiye'ye döndüğümde gördüğüm bir detay ile şaşkınlığım bir kat daha arttı.
Seven Eleven magazalarının tabelalarındaki renkler tamamı ile PKK bayrağındaki renkler yani
adeta PKK-KADEK bayrağı... Ülkemizi seviyor isek bu mağazalardan aliş
veriş etmeyelim, edenlere de bu durumu iletelim. Bu mesaj ne kadar çok
kişiye ulaşır ise ülkemiz adına o kadar yararlı olacaktır.

NOT :millete şu kadar kişiye yollarsanız şu dileginiz
gerçekleşeçek tarzı
şeyler yollayacağınıza bunları yollayın. bize bunlar lazım,
oturup dilemekle
olmaz.

Doc. Dr. ILKAY ORHAN
Gazi Üniversitesi
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Meslek Bilimleri BÖLÜMÜ
Farmakognozi Anabilim Dalı 06330
----------------------------------------------------------------------------------------
bu tip mailler zaman geçtikçe artıyor bizim yapabileceğimiz tek şey doğruyu bulup insanları bilinçlendirmek...
Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#7 labada

labada

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 23.03.2006 - 15:29

http://www.hurriyeti...d~594959,00.asp

Bu da yalan bir haberdir.

İlkay Orhan, kendisine atfedilen bu yazıyı şahsen yalanlamaktadır.

Böyle bir olay kesinlikle olmamıştır.

Bu forumda Amerikan şirketlerine karşıtlığı körüklemek için yayınlanan kötü niyetli yalan haberlerin ardı arkası gelmemektedir. (Danone, Coca-Cola, Seven-Eleven)

Bu konuda yöneticileri göreve çağırıyor, sorumlu şahısların hemen ve ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyorum.