İçerik değiştir

- - - - -

Twitter

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 239 yanıt verildi

#121 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2011 - 18:12

beni kimse follov listesine eklemiyor ben de uyuz oluyorum girmiyorum arada bakıyorum :) gerçi eklemeleri için benim bir şeyler yazmam lazım galiba ama uğraşılmaz ya :)

#122 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 20.01.2011 - 18:16

yaz yaz bi süre sonra eğlenceli oluyo yeminle bak .dizi tivitleri falan atıyosun buraya yazdıklarını orayada yaz ;P
melihe darbe insin :P

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#123 Alp

Alp

Baltimore/ MD

• Dokunulmazlar
  • 5.558 Mesaj
  • İlgi Alanları:İlgisizim.. :)

Gönderim zamanı 20.01.2011 - 18:59

Ben de followlıyım antiqa ;P

#124 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 20.01.2011 - 22:19

hepimiz antikayız ;P

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#125 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2011 - 19:37

Gönderilen Resim nihatsirdar

"pist bozuk, buz pateni sahası eriyor, elektrik sürekli kesiliyor, Kanadalı kadın oyuncular taciz edildiler.İyi gidiyor Erzurum Kış Oyunları"
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#126 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2011 - 02:17

Gönderilen Resim birolguven Starbucks'in en guzel tarafi kahveyi alirken istedigin ismi soyleyebiliyorsun. Kimlik kontrolu yapmiyorlar.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#127 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 10.02.2011 - 20:12

Twitter mesajı kamu malı
İngiltere'de yetkili kurum, sosyal medya hukukunda içtihat oluşturabilecek kararla Twitter'da yayımlanan mesajlar için telif talep edilemeyeceğine karar verdi.

Sosyal iletişim ağı Twitter’da mesaj yayınlayan kullanıcılar, bu mesajların başka yayınlarca kullanılmasına karşı çıkamayacak. Gerekçeyse Twitter'ın kamuya açık bir alan olması ve kullanıcının burada mesaj yayınlayarak bu özelliği baştan kabul etmiş olması.İngiltere'de ele alınan bir şikayet, Twitter mesajlarının mülkiyetine ilişkin ilginç bir karar alınmasına yol açtı. 'Twit'inin Independent ve The Daily Mail gazetelerinde yayınlanması üzerine şikayette bulunan Sarah Baskerville, Basın Şikayet Komisyonu tarafından haksız bulundu.

Sosyal medya hukukunda içtihat oluşturabilecek kararda, Twitter’da yazılan mesajların kamu malı sayıldığı belirtildi. Ülkede bu yönde içtihat oluşursa, Twit yazan yazarlar, gazeteciler, sanatçılar vs. de cümleleri üzerinde hak iddia edemeyecek, telif talep edemeyecek. Kişiler de 'özel hayatın ihlali' gibi gerekçelerle mahkemeye başvuramayacak.

ntvmsnbc

Gönderilen Resim

#128 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2011 - 17:47

Gönderilen Resim rahsangulsan @cbabdullahgul sayin cumhurbaskanim, korsan olmasin izlediginiz kopya? Arz ederim:)

Gönderilen Resim MetinUca Film dagitimcilarinin uyusuklugu yuzunden kralin konusmasi filminin korsanini aldim ama kendine kizmayacagim abdullah gul de korsan izlemis

Gönderilen Resim mustafahos @MetinUca bak şimdi abdullah gül'le ortak yanımız da çıktı. yaşasın korsan:)

Gönderilen Resim rahsangulsan Korsan film alirken yakalanan unlu: "Cumhurbaskanimiz aksam film izlemeye cagirdi da o bakimdan sey ettiydim".

Gönderilen Resim MetinUca Sayin buyugum Abdullah bey akedemi uyesi degilse kesisen kaderimizde son ortak nokta korsan. Hem de filmin adi 'Kralin konusmasi' buyrun

Gönderilen Resim rahsangulsan RT @birolakbaba: abdullah gül'ün izlediğini belirttiği "the king's speech" dvdsi 19 nisan'da (cont) http://tl.gd/8pcr5a

Gönderilen Resim MetinUca Sayin buyugum benim yabanci film korsani bebek yokusunda sizinki nerede? geoffrey rush ve colin firth den beraberce ozur diliyelim mi?

Gönderilen Resim rahsangulsan @MetinUca sen de mi korsancisin Burutus?

Cumhurbaşkanının yazısını yakalayamadım ancak başka yerde buldum.İlerde korsan yüzünden dava açılırsa savunma için dursun lazım olur...

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

#129 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 12.02.2011 - 22:43

Gönderilen Resim omurgedik sinema genel muduru abdurrahman celik ten aciklama geldi. Gul, Kings speech in korsanini degil tmc den istettigi ozel kopyasini izlemis.
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#130 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2011 - 22:45

Hemen de poh atıyolar he :P
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#131 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 12.02.2011 - 23:05

Bende gül gibi yapıyorum tmc'den (artık bu neyse cahilliğimi mazur görün) istyirooum öyle izliyooumm...

Ne kaaaa ortak noktamız var, hazır olun cumhura başkan olacam; önüm arkam sağım solum sobaa *mad

Cahil halk ne bilsin tmc'yi melih allasen, adamlar kendileri gibi korsan izliyo sanıyolar... Heç işte *mad

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#132 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2011 - 23:33

Şimdi Türkiye de gösterime girmeyen filmin olmayan dağıtımcısını bulup ondan filmi istetmişler ya.Onlarda bi denecik yasal kopyasını ( türkçe dublajlı mı yoksa türkçe altyazılı mı :P ) bulup göndermişler ya herhalde bunun bi faturası vardır.Kaç para merak ettim gönderiverseler bize de bizde evde izlesek :P Fatura diyorum vardır kesin, yok ortada fatura yoksa kopya yasal olmuyor ki :P

Madem bi yalan uydurcan hiç değilse amazon dan istettik deselerdi :P

Neyse üzerine fazla gitmeyesinler rezil olan Abdullah Gül olmasının dışında koskoca Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı o

Gönderilen Resim

#133 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2011 - 00:20

Aha işte bir göbeğini kaşıyan türk halkı daha, ergenekonun oyununa gelmeyin, cumhurumuzu başkanımızı karalama çabalarına alet olmayın *mad

tmc ne biliyon mu sen shy, heaaa biliyon mu? yokhhh böle konuşuyon işte amazon amazon *mad

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#134 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2011 - 00:38

Ups gibi bi kargo şirketidir istettiklerine göre.Uluslararası felandır. Olmadı amazon gibidir belki internetten sipariş veriyondur... Şirketin telefonunu istesek cumhurbaşkanlığından."Biz de siz gibi istetmek istiyoruz" desek hemencik mi getirirler bir gün bekler miyiz acaba diyorum :P

Buldum google chrome yerine yeni arama motoru kesin :P istiyon hemen buluyor :P

Gönderilen Resim

#135 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2011 - 00:40

bu iş çok su götürür daha :)

Solcular halka bidon kafalı diyor sadece, adamlar direk mal yerine koyuyor kimsenin sesi çıkmıyor ::

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#136 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2011 - 19:41

adam kayserili torrent'ten indirmiştir kesin. alt yazısı da dvxplanet. :)

#137 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2011 - 19:53

Twitter'da izlediği bir filme yönelik yazdıklarına ilişkin ''filmin korsan olduğuna'' yönelik bazı tartışmaların yaşandığı anımsatılıp değerlendirmesinin sorulması üzerine Gül, kendisine bazen seçme film ve kitapların geldiğini, bunların hepsinin danışmanlarınca kendisine verildiğini belirtti.

''Herhangi bir şekilde yasal olmayan bir film zaten bana verilmez'' diyen Gül, filmin kendilerine gelişi konusunda açıklama yapıldığını da anımsattı. Cumhurbaşkanı Gül, ''Bu konuda kamuoyunun hassasiyetini takdirle karşıladım. Kültür ve sanat faaliyetlerinin kök bulması için bu kuralların tabi ki yerleşmesi Türkiye'de çok doğrudur ve ben de zaman zaman konuşmalarımda söylerim'' diye konuştu.

Haber7

Değişiklikler Kaydedildi...

#138 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2011 - 12:13

Bozmuşlar bunu. Açılmıyo..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#139 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2011 - 12:35

Switch to old Twitter dedim açıldı namıssız. Yeni twitter'ı bozmuşlar o zaman :P
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#140 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2011 - 12:57

Gönderilen Resim yilmazozdill Alın size "Yetmez ama Evet"... Apo dışarı, bilim adamları ve gazeteciler içeri...
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif