İçerik değiştir

- - - - -

Kız çocukları depresyona daha yatkın

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8.175 Mesaj

Gönderim zamanı 20.04.2010 - 12:48

Araştırmalara göre kızların sorunlara karşı tepkisi, dışarı vurmaktan çok içine atmak şeklinde. Bu nedenle erkeklere göre depresif belirtiler gösterme ihtimalleri daha fazla.

Devamı için tıklatın
Harabe.net Haber Servisi

#2 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.04.2010 - 01:34

kadınlar depresyona daha yatkın olduklarına göre,ordan hareketle kız çocuklarının da öyle olmasında
bi enteresanlık göremedim şahsen.. : p

yine güzel bi yazı vardı,kadınların hayat şartlarına dair..bunca yıldır nasıl kaçırdığımı anlayamadığım :mad1:
bi bağlantıyı çok güzel kuruyordu..buralarda bi yerdeydi galiba ama.. *huha..erkeklerin bizden daha
pratik zekalı oldukları için daha az depresif olduklarını düşünür,bu bakımdan bazı duruşlarına özenirdim
ama başka türlü de düşünülebilirmiş aslında,bizim cinsin üstünde bitakım sosyal baskılar çok daha yoğun..
öyle ama yani..bana da o kadar geniş hürriyet alanı tanısalar,ayıba günaha dönük daha geniş bi hoşgörü
sunsalar,muhtelif tacizlere uğrama durumları bu denli;daha yoğun,daha fazla olmasa,falan filan;ben de
daha az depresif olurum..yani.. : )

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 21.04.2010 - 02:27

nan kapris, naz vb yap erkekleri bunalt sonrada zeytinyağı gibi üste çıkıp depresyona sen gir iyi valla bak kızdım depreşecem :mad1:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 22.04.2010 - 02:40

Kızların ağlak olduğu zaten bilinen bir gerçek :P