İçerik değiştir

- - - - -

Şahane Tecrübelerimden Faydalanılsın.. / Pratik Bilgiler..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 15 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 08.04.2010 - 01:37

- apartman aidatını yöneticiye ödemek amacıyla üçüncü kattan beşinci kata çıkmak için asansöre
bindiğinizde üçüncü katın düğmesine basıp durmak abesle iştigaldir,insanı hiç bi yere götürmez..
doğru olan,beşinci katın düğmesine basmaktır..beşinci kata,bir komşuya uğramak,beşinci kat
merdiveninde kaç basamak olduğunu saymak,spor yapmak,cinayet işlemek,darbe planlamak vs..,
hangi amaçla çıkılacak olursa olsun aynı kural geçerlidir..(kimbilir kaçıncı defa test edilip onaylanmıştır..)

- mesela makarnanın,nasıl yapılacağını beş ayrı kişiye sormanız durumunda sekiz farklı cevap
alacak olmanız kuvvetle muhtemeldir,mutlaka bi yerleri değişir o makarnanın,insanın da kafası
karışır..bunu önlemek için,ilk sorduğunuz kişi ister makarnaları çamaşır yumuşatıcısında haşlamanızı
söylesin,dinlemek gerekir..

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 08.04.2010 - 09:12

ama makarnayı yapmakda ne faar hüfyaaa o derece mi düştün :mad1: sallasan tutar yine makarna olurr :D

asansör konusunda çok k gülünç hikayelerim var annatarak rezil olamam :mad1:

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 08.04.2010 - 12:24

Birde asansörün hangi katta durduğuna iyi bakıp öyle inin, yoksa alt kattaki bekar bayanların daire kapısını zorluyor olabilirsiniz... Bu hep aklınızda kalsın, yorgunluk vs bahane olamaz, utanırsınız :)

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#4 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2010 - 14:00

tüp bebek yapmak için gelmiş hastaya kaç tane çocugunuz var diye sorulmaz
verilen cevaba yaşınız ilerlemiş diye mi olmadı onu merak ettim ben hiç denmez
ayıp
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#5 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2010 - 14:07

Benim ne yazık ki anlatacak öle pot kırdığım bi durum olmadı.Her şey mükemmel bende bi kere de hata yapsam ya :)
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#6 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 10.04.2010 - 01:27

nefis bir ev yapımı tatlın olmasının en iyi yolu onu başkasının yapmasıdır,mesela üst kattaki komşunun.. :karaoke:

bunun için de önce tabii,benim üst kattaki komşu gibi bi komşun olması lazım.. :mad1:

veya da öyle bi komşuyu hakedecek kadar fevkalade bir insan olmak lazım ki evet o benim,
bayılıyom kendime.. :security:

;P

#7 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 16:58

- kendin gibi düşünmeyenlerin alayını gerzek zannetmek hatasına düşmemeye çalışmak lazım,
zira gerzekliğin büyüğü budur..bi kısmı için öyle düşünülebilir :P,nasılsa birileri de bizim için
öyle düşünecek :P,ama o acımasız ve aptal ve kör edici genellemeye kaptırmamaya çalışmak,
hakkaten gerekli..ve çok çileden çıkmadıkça bunu dile getirmenin de lüzumu yok,zira bi parça
incelik,bazılarımızın sandığı gibi bir nevi homoseksüellik (homoseksüellik deyişim,nezaketimden ;P,
böyle de zarif bi insanım.. *ihi) değildir,kendini ezdirmek,veya yalakalıkla falan karıştırılmadıkça
iyi bişeydir..fakat tabii,nezaketinizi hak etmeyenlere fazla da bi nezaket göstermeniz gerekmez,
şöyle asgari bişey;çok bile,büyük ihtimalle anlamıycak nasılsa,ezik falan zannedecek insanı,kafa
o kadar basıyo n'apiceksin.. : p

- bi de,bi yerde okudum;hiç unutmadım,dürüstlükle öküzlük arasında ince bi çizgi vardır,bayaa ince
bi çizgi..bana hoş geldiydi,beğenen faydalanabilir,beğenmeyen faydalanmasın,biraz beğenen biraz
faydalansın,çoğunu beğenmeyen azını kullansın ;P,bi de;biri beni susturmasın ben kendim
susarım.. : p

#8 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 17:09

homoseksüellik ;P
yıldızın parlasın hajı

smiley-sport036.gif  

#9 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 16.05.2010 - 23:17

çok mersi.. :spor:

(i) harfiyle başlayan başka bi terimi daha,bilmediğimden değil tabii,şık durmaz diye şeyyapmadım..
şık bi insanım ya,yakışmaz bana,o bakımdan..bunu bu şekilde şeyyapmakla da bu şıklık şeysiyle
ters düşmüş olmuyorum,ne münasebet,(i) harfiyle başlayan kelime sayısı sebil kibin,ne malum benim
neyi ima ettiğim,di mi efenim..hee.. *heyo

ben başka bişey diycektim aslında yahu.. :spor:

heh,'geniş kadın' diye bişey yoktur,'dar gömlek' diye bişey vardır,bir nevi,bardağa dolu tarafından
bakma hadisesi.. :wub:..hiç bir türk kadını,geniş değildir,o tazgahtaki göynekler dar kalıplıdır,o kaa..
bu kesin gerçeği bikaç gün önce gözlem altında tuttuğum :) bir kadın giyimi tezgahında
müşahade ettim,ederim ben..müşahade ederim,evek..lafın güzelliğine bak,kurban olayım,ben de
güzel kullanıyom ama yani.. *mad

#10 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2010 - 11:33

ha p......k demişsin,ha;bayan pazarlamacısı,ikisi arasında bir fark yoktur..ikisi de küfürdür..
birinci yerine ikincisini söyleyip size 'küfür etmedim' diyen insanlara karşı tikkat öneririm,aslında
size 'arada bi fark olduunu yutturabileceğim derecede algı özürlü buluyorum seni,veya en azından
bunu umuyorum;şansımı deniyorum..' demek istiyor olabilir..yüzde doksanbeş olasılıkla.. <_<

#11 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 30.05.2010 - 01:33

bişeyler satoyorsan alıcılarının olması güzel bişeydir,şükredilmesi gereken bi durumdur,
nankör olmamak lazım evek..

ve fakat büyük oranda kadın cinsine satış yapan bi kadınsan belli bir vadeden sonra
başına gelecek durum,nerdeyse kaçınılmaz bi biçimde;kendi cinsine gıcık olmandır.. : (

#12 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2010 - 11:58

'reputation sistemine prestij dedik' vb.. cümleler kurarak dolanan insanlardan
sakınınız,bunlar böyle cümlelerin kendilerine ayrı bi hava kattığına inanaraktan
halt ederler,havaları batsın.. <_<

*zong

#13 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 24.06.2010 - 12:42

Öleyim madem ben *agla
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#14 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 25.06.2010 - 00:09

siteyi eski haline döndürmeden mi düşünüyosun..? yapma bea.. *agla

kararlıysan ben şeyyapmayayım tabii,ama şunu da belirtmek isterim ki hakkında
özel mesaj yoluyla bana iletilen şeylerin çoğuna inanmadım,'yok canım,o kadar da
fena bi insana benzemiyor..hem kınamayalım,başımıza gelir maazallah..ayrıca böyle
karakterleri dışlamamalı,topluma kazandırmalıyız' felan dedim.. *zong

#15 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 25.06.2010 - 01:07

yaptığınız belli bi iş için belli malzemeler almak üzere belirli aralıklarla
belli bi yere gidiyosanız,besbelli ki alacağınız şeyleri not almakta,not alırken
de belli bazı şeyleri 'yok canım,bunu da unutacak değilim ya,yazmasam da olur' diye
düşünmemekte fayda vardır ama kime söylüyorum tabii,bana söylüyor olsam bile
kendime söz geçiremediğim belli bişey.. =((

bunu yapmazsanız alışveriş dönüşü eve gelip paketleri açtığınızda şu 'belli bazı
basit şeyler'in <_< birini almadığınızı,birini de almanız gerekenden farklı bi
boyutta olanından aldığınızı farketmeniz mümkündür :blink:,ki valla bravo..! =((

*agla

#16 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2010 - 10:47

mesela onbeş kere âşık olmuş ve onbeş kere aşk acısı çekmiş ve bunları
bitirmiş,geçirmiş olsan bile,diyelimki onyedi yaşında,ilk aşkının acısını
şeyttiren bir insanoğluna 'geçer bunlar..zaman her şeyin ilacıdır..hayat
uzun,karşına daha neler çıkar..blablabla'..vb. zart zurt ederken dikkatli
konuşmak lazım,o gördüğün kişi,acı çekiyo kardeşim,lafla iyileşen acı
görülmüş mü,hele ki böyle şablon laflarla..efendim..? :P