İçerik değiştir

- - - - -

Bu Da Türk İşi Facebook

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2010 - 14:46

Dünyaca ünlü facebook sitesinin çakmaları türemeye devam ediyor.

Facebook'un birebir kopyasını yaparak tüm Eskişehirlileri bir araya toplamak için Facebook'un Face kelimesi ve Eskişehir'in plaka kodu 26'yı birleştirerek http://www.face26.com adı altında site açtılar.

ESKİŞEHİRLİLER BİRBİRLERİNE ULAŞABİLİYOR
Türkiye ve Dünya'daki tüm Eskişehirlilerin birbirine ulaşabilmesi ve iletişim kurabilmesi için kurulan face26 adlı siteye Facebook'taki gibi e-mail adresiniz ile üye olabiliyor ve giriş yapabiliyorsunuz.

Kendi isteğinize göre profilinizi oluşturarak resim, video ve müziklerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorsunuz.

Eğer sizde Eskişehirliyseniz yada Eskişehirli bir tanıdığınızı arıyorsanız siteye http://www.face26.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Komik internet sayfalarına açacaktım konuyu ama hadi ucuz yırttınız ::
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 21.03.2010 - 14:50

yav çıkıp sokakta ulaşsınlar ne gerek var faceye falan ::
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#3 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 21.03.2010 - 15:24

Trabzonbook *civciv da var.... ::

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2010 - 15:31

Süper hee başka neler var ki? ::
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 22.03.2010 - 21:09

Eğitimbook öğretmen ve öğrencileri bir araya taşımayı amaçlıyormuş *puff

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#6 _RomantizmA_

_RomantizmA_

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2010 - 14:46

FacebookAnadolu

*zong

Facebook'a Anadolu'dan rakip

Kayseri'de bir bilişim firması, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kapatılmasına ilişkin açıklamaları üzerine ''facebookanadolu.com'' adresindeki internet sitesini kurdu.

Pyramidturk Group Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Mehmet Yakuter, yaptığı açıklamada, Facebook'un hakkında mahkemelerce verilmiş yaklaşık 30 kapatma kararı olmasına rağmen hiçbir girişimde bulunmayarak Türkiye'deki kanunları hiçe saydığını savundu.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın 'CeBIT Bilişim Eurasia 2010' fuarında bu konuyu değerlendirirken ''Türk halkının gerekirse kendi çözümünü üreteceğini'' ifade ettiğini belirten Yakuter, şunları söyledi: "Sayın Yıldırım'ın bu açıklamasından esinlenerek biz de kendi sosyal paylaşım sitemizi yarattık. Adresini de 'facebookanadolu.com' olarak tescil ettirdik. Ayrıca bu ismin 'org. ve net.' uzantılı adreslerinin tescilini de firmamız adına yaptırdık. ABD'deki sunucumuz üzerinde yaklaşık 2.5 saatte kurduğumuz sitenin yapımında da Facebook'un da kullandığı 'social engine' adlı ticari yazılımı kullandık. Facebook gibi sınırsız üye kaydı, sınırsız sayfa görüntüleme, video görüntüleme özelliğine sahip. Ayrıca, Facebook'un ücretli olarak sunduğu hizmetlerin tamamını biz ücretsiz olarak sunuyoruz.''

Yakuter, ''Facebookanadolu.com'un yaklaşık 2 gündür yayında olduğunu ve üye sayısının yaklaşık 500'e ulaştığını ifade ederek, Türkiye'ye özgü bu sosyal paylaşım sitesinin Türkçe ile birlikte 9 dilde yayın yaptığını kaydetti. ''Facebook.com'un Türkiye'ye karşı takındığı tavrı protesto ettiklerini dile getiren Yakuter, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a da duyarlılığından dolayı teşekkür ettiğini belirtti. Yakuter, Yıldırım'ın içlerindeki kıvılcımı ateşlediğini vurgulayarak, ''Sayın Bakanın dediği gibi Türk halkı Facebook'un yaptığını kabul etmedi ve kendi çözümünü üretti. Anadolu Facebook, Türk milletine hayırlı olsun'' dedi.

Pyramidturk Group, daha önce de ''www.discusfacebook.com'' adresinde bir site kurmuştu.

//Haber7

Bari azıcık değiştirin beaaa *zong

Facebook'a + olarak şu özelliği ekledik deyin, şu bizde daha fazla deyin ama yok *zong

"Taklitler asıllarını yaşatır" deyip çekiliyorum :P

Bu mesaj _RomantizmA_ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.10.2010 - 14:48

[Bebeğim Öldü]

Canıma kastım…

#7 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 17.10.2010 - 15:41

harikaymış :blink: bu tür etkinliklerin olması güzel *cool
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#8 sercan16

sercan16

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 5 Mesaj

Gönderim zamanı 17.09.2015 - 19:56

ulaşılamıyor siteye.