İçerik değiştir

- - - - -

Mübarek Üyeler Grubu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 36 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:04

Malum harabe artık bu siteye takılanlar için bir bağımlılık haline geldi. her türlü görüş ve düşünceye sahip insanlar burada özgürce fikirlerini paylaşabiliyor ve özgürce bilgi gözlem ve tecrübelerini buradaki diğer forum arkadaşlarına iletiyorlar. Zaman zaman tartışmalar çıksa da kavgaya görüşmüyor. Bu şekilde buraya gelen insanlar gerek iş yerlerinde olsun gerekse de evlerinde olsun boş zamanlarını gayet hoş geçiriyorlar. Yeni gelen arkadaşlara karşılamalar yapılıyor, yeni çıkan videolar paylaşılıyor, yeni insanlarla tanışılıyor. Bilgiler paylaşılıyor.

Herkes burada bilgilerini paylaşarak internet ortamında ufacık da olsa bir eser bırakmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Tabi herkes paylaştıkları bu eserlerini ailesiyle, çoluk çocukla birlikte hiçbir tereddüt yaşamadan görmek, onlara da göstermek ister.

İşte bu noktada dün akşam çok büyük bir sorunla karşılaştım: dün akşam nette gezerken aile koruma şifresi denen bir program keşfettim. bu program internet ortamında girilen zararlı sitelerden bilgisayarı korumak amacıyla yapılan ve ttnet tarafından ücretsiz temin edilebilen bir program. bu programı kurunca evde veya işyerinde bilgisayarınızdan zararlı internet sitelerine isteseniz de giremiyorsunuz. çocuklarımızı gözümüz arkada kalmadan internete emanet edebileceğimiz bir program anlayacağınız.

dün bu programı görünce hemen bilgisayarıma indirdim ve kurdum. artık bilgisayarımdan o zararlı sitelere giremeyecektim ve evdeki kardeşlerimi de bu zararlı sitelerden koruyacaktım.

ancak çok kötü bir şey oldu: bu programı kurduktan sonra harabe'ye girmek istediğimde aile koruma şifresi bir uyarı verdi ve harabe'ye giremeyeceğimi söyledi. harabe'ye giremedim. :mad1:

çok şaşırdım ve üzüldüm aynı zamanda. bu olamazdı. yıllar yılı girdiğimiz, sevdiğimiz ve hayatımızın bir parçası olan harabe, aile koruma şifresinin engeline takılıyor. bu kabul edilebilir bir şey değil. derhal yönetim bu konuya bir el atmalı diye düşündüm. ancak yönetimin bu konuya el atmasını beklemeden hemen kendime vazife çıkarıp çalışmalara başladım.

böylesi bir olayın ve bu olayın getireceği tehlikelerin önüne geçmek için forumdaki mübarek arkadaşlarla bir grup kurulmasına karar verdik. bu grubun adı mübarek üyeler grubu. gruba katılan kardeşlerimiz; milas, hayal@, pac, ben ve atamçepni. (bu gruba katılmak isteyen diğer arkadaşlarımız da başvuru yapabilirler.)

grup başkanı olarak arkadaşlar sağolsunlar beni seçtiler. tabi diğer arkadaşlar olarak da bir seçim yapılırsa ona da saygı duyarım.

bu gruba katılan arkadaşlar olarak yönetimden isteğimiz şu: bize yetki verilsin. biz de harabe'yi aile koruma şifresi programında engelleyen forum mesajlarını bulalım ve silelim. böyle forum yazıları bırakan arkadaşlarımızı da psikolojik destek almaları için elimizden geleni yapalım.

bakın bu çok büyük bir sorundur. çoluk çocuk anne babalarımızla birlikte girebileceğimiz bir harabe için şarttır. yönetimin bize istediğimiz yetkiyi vereceğini umuyoruz.

kamuoyuna saygıyla duyurulur.

#2 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:12

aman yarabbim bu kadar mübarek insanların arasında adımın geçmesi ne büyük onur :P

bu gruba dokunanı çarparız demicem günah :P

rakolnikov unutuldumu :mad1:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#3 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:20

ne renk olabilir acep bu mübarek üyelerimiz :mad1:
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#4 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:21

biz yeşil olmalı diyoruz. o yüzden rabbit ya sen de gel bu gruba ya da o yeşil rengi bize ver. :mad1:

#5 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:22

yani biraz içerledim mübarek üyeler de adımın geçmemesine (:P )
ama madem ısrar ediyosun ben de geleyim hep beraber yeşil olalım :mad1:

#6 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:35

antiqa hani ipler bizim elimizdeydi hani sen adminimzdin sen dilediğini yap bence boşver üst mercileri :mad1:

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#7 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 19:39

rabbit ve muziçko lütfen haremlik bölümüne :mad1:

burda haremlik selamlık uygulaması var :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#8 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 00:56

Zaman zaman tartışmalar çıksa da kavgaya görüşmüyor.

bu nedir *ihi,'kavgaya dönüşmüyor..'un mübarekçe'si mi..? *>:

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#9 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 10:29

Mübarekten sonra bi de müstehcen üyeler grubu kurun bari *ihi Ne de olsa aleni olarak müstehcen konuşan çok üye var *>:

...

#10 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 12:13

İşte sorun burada zaten. Mevcut statükonun, başkalarının maneviyatını koruma kollama görevini üstlenmiş olmasında. Mevcut statüko diyor ki, "bizler sizlerin namusuna, maneviyatına neyin zarar verip vermeyeceğini sizlerden daha iyi bilir ve buna göre sizlerin adına önlem alır, neyi seyredip seyretmeyeceğinize, neye bakıp bakmayacağınıza, neyi okuyup okumayacağınıza karar veririz. Sizler bu gibi durumları düşünmekten uzak, idrak etmekten, akıl ve mantık süzgecinden geçirmekten yoksunsunuz. İşte Harabe.net isimli site de internet ortamında girilen zararlı sitelerden biridir. Onun için sizler adına, zarar görmemeniz için bu siteye ulaşımınızı engelledik."

İnsanına güvenmeyen ve güven vermeyen, kendisini güdücü olarak gören asıl davarların zihniyetidir bu.

Sonuna kadar özgür, sonuna kadar bağımsız, sonuna kadar barışcı, sonuna kadar erdemli ve onurlu HARABE için, girişiminizi destekliyor ve kutluyorum. Mübarek olsun. *ihi

580023663830.jpg

#11 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 12:18

yönetimin bize istediğimiz yetkiyi vereceğini umuyoruz.

ancak artık harabe.net'i de işleyemez hale getirdikleri de aşikardır. bu sebepledir ki genç üyeler grubu olarak harabe.net'in sunucusuna el koymuş bulunmaktayız.

Yeni yönetim siz değil misiniz zaten? *ihi
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#12 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 12:28

Abi ben biliyordum sizin yöneticilik yapamayacağınızı. *ihi
Baksana darbeyle aldığınız siteyi dahi yönetemiyosunuz , yönetici olduğunuzdan bihabersiniz. *>:

Değişiklikler Kaydedildi...

#13 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 13:47

mübarek üyeler grubu olağan toplantısından çıkarken çekindiğimiz fotoğraf.
sağdaki ben, soldaki pac, ortadaki dokuzharf.

#14 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 13:52

*böö

ne güzel gülüyosunuz siz hastaaa oldum ;P

#15 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 14:04

antik başkan çok sinsi gülüyosun ama yaa bu kadarı da yapılmaz ki ;P

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#16 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 14:04

Ne istiyosun benden antiqa ;P

Değişiklikler Kaydedildi...

#17 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 14:54

Önce avatarları değiştirin sonra üye adlarınızı öle gelin. Gelin demişken içinizden biri hakkında çapkın felam söylemleri geliyor.hatta net alemi bu söylenti ile yıkılıyor. O ne olacak peki ;P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#18 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 15:03

mübarek üyeler grubu şeffaf bir gruptur. her şeyi açıktır. biz bu yola başlarken bu yolun dikenli bir yol olduğunu ve bizi yıpratmaya çalışan kişi ve kurumların bize her türlü çelmeyi takmaya çalışacağını biliyorduk.
bu yüzdendir ki; bizim tek gayemiz harabe'nin daha güzel yerlere gelmesi. tabi bu yol dikenli bir yol. biz bu yola baş koyduğumuz için bu karalama çalışmaları nafiledir. iddialar mesnetsizdir. ;P

#19 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 15:11

Üye olmak için nereyi tıklıyoruz ?

#20 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 17.03.2010 - 15:23

şu an üye alımlarımız kapalı. açıldığında buradan bildireceğiz.