İçerik değiştir

- - - - -

İşte Geleceğin Otomobili

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 11.03.2010 - 14:49

İsviçreli egzotik otomobil ve modifiye firması Rinspeed, evsahibi olduğu Cenevre Otomobil Fuarı'nda UC? konseptiyle, geleceğin elektrikli şehir otomobilini tanıttı. İşte geleceğin otomobili olan Rinspeed UC

Gönderilen Resim

Bir otomobilden çok bir felsefe olduğunun altı çizilen araç, yuvarlak farlarıyla kısaltılmış platformunu kullandığı Fiat 500 ile olan akrabalığını ortaya koyarken, 2.60 metrelik uzunluk, smart fortwo’dan yaklaşık 10 cm daha kısa.

105 kilometrelik bir menzile sahip olan Rinspeed UC’nin en büyük büyüsü, İsviçre Demiryolları ile yapılan işbirliği. Araçlarla uygun olan tasarlanan vagonlar sayesinde, araç sahipleri tıpkı yanlarında bir bisiklet taşır gibi, otomobillerini trenle yanlarında taşıyabiliyorlar.

Ekotrent / Otohaber

Kim alır lem böle bişeyi kutu gibi :D Üstüne para verseler binmem yayan giderim bee :mad1:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 11.03.2010 - 14:58

bizim aile 5 kişi kavga cıkar soora bee ben binicem ben binicem diye gelde uğraş şimdi :mad1: ama rüyada gördüm c4üm vardı benimde misler gibi tüm aileyi toplayıp gezdirmezsem ne olayım :D

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 11.03.2010 - 17:11

hayallerim yıkıldı ;P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 11.03.2010 - 22:06

Ben kendi arabamı geleceğe götürürüm size felan muhtaç olmam ;P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2010 - 10:16

Güzelmiş fiyat ne kadarmış
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT