İçerik değiştir

Aylık 2.600 Tl Maaş Alan Tekel İşçilerinin Eylemini Nasıl Değerlen-

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 23 yanıt verildi

Anket: Aylık 2.600 TL maaş alan TEKEL işçilerinin eylemini nasıl değerlendiriyorsunuz? (7 üye oy kullandı)

Aylık 2.600 TL maaş alan TEKEL işçilerinin eylemini nasıl değerlendiriyorsunuz?

1. Neeeeyyyy 2.600 TL miiiiii??? (0 oy [0.00%])

Oyların yüzdesi: 0.00%

2. Ben de TEKEL işçisi olmak istiyorum. (0 oy [0.00%])

3. TEKEL, işçilerin tekelindeymiş... (0 oy [0.00%])

4. Her kuruşunu hak ediyorlar. (1 oy [14.29%])

Oyların yüzdesi: 14.29%

5. Gözlerini toprak doyursun. (2 oy [28.57%])

Oyların yüzdesi: 28.57%

6. Eyleme devam. (3 oy [42.86%])

Oyların yüzdesi: 42.86%

7. Bunca sene biz boşuna mı okumuşuz. (1 oy [14.29%])

Oyların yüzdesi: 14.29%

Oy Ver Ziyaretçiler oy veremez

#21 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 12.02.2010 - 16:42

Cık en kolay yol değil.Tek yol... Danıştayın görevlerinden birsi bu . Tabii padişahlık tarzı bir yönetim tarzında danıştay olmuyor :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#22 ReALizm

ReALizm

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 344 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2010 - 00:34

Yorumları okuduğum kadarıyla herkes olaya farklıyaklaşıyor, kimi duygusal kimi ise siyasi,
Asıl olay şudur bence, bir şeyler zamanında yanlış yapıldıysa bu yanlış sonuna kadar yanlış olarakmı gidecek, illaki bir gün birisi buna dur diyecek, nitekim sevgili başbakanım bunu yaptı, helal olsun.
Ben yattığı yerden para kazananlara karşıyım ve sonuna kadar özelleştirme yanlısıyım. Bu ülkede siyasi menfaatler için çok yanlışlar yapıldı, önümüzde seçim olmasına rağmen bu böyle bir riske girerek tekel işçilerin aldığı maaşa dur deme cesaretini gösteren başbakana da hayranlığımı tekraar dile getiriyorum.
Her zaman dediğim gibi hükümet değil halkın zihniyeti değişmesi lazım, insanların zihniyeti değişmeden merhum bile yattığı yerden kalkıp gelse bir şey yapamaz,
Bu konu esasen çok derin bir mevzu, ve sadece buna bağlı olarak yüzlerce şey diyebilirim, ama ben bilgimin zekatını zaten yeterince veriyorum fazlasına gerek yok :) ama şunu söyleyim Türkiye büyük bir teceddüt içinde, siz müsterih olun ::

#23 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 13.02.2010 - 00:39

bende özelleştirme yanlısıyım hatta tcdd hemen özelleştirilsin :: çalışşın azcık adam gibi eleman alsıoınlar yatan değil çalışan eleman :)
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#24 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 13.02.2010 - 01:34

Cık en kolay yol değil.Tek yol... Danıştayın görevlerinden birsi bu . Tabii padişahlık tarzı bir yönetim tarzında danıştay olmuyor ::

keşke objektif bi yorum olsaydı bu ama maalesef iktidarda chp ve türevleri (mhp gibi) olmadığı için muhalefet onlara kalıyo naparsınki :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...