İçerik değiştir

- - - - -

Zaytung.com

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 69 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 27.01.2010 - 13:51

çok güzel bir haber sitesi ya.

http://www.zaytung.c...asp?newsid=1330

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in "72 milyonun hakkını düşünmeliyiz" açıklamalarının ardından gözlerin çevrildiği Tekel'de yeni bir skandal daha patlak verdi. Maliye müfettişlerinin titiz çalışması sonucu ortaya çıkan ürkütücü tablo, Tekel işçilerinin hesabına devletin kasasından yıllardır her ay düzenli olarak para aktarıldığını gösteriyor.

.

#2 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 27.01.2010 - 17:42

Hemoroid Hastalarının Oturma Eylemi Kanlı Bitti...

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.01.2010 - 17:49

Konu altında "facebook'ta Paylaş" "Allah'a Havale Et" kısımlarına dikkatinizi çekerim. ;P
"Allah'a Havale Et" linkine tıkladığınızda Diyanet işlerinin sitesine yönlendiriyo sizi :P

Değişiklikler Kaydedildi...

#4 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 27.01.2010 - 19:06

Vergiler "Maaş" Adı Altında İşçilere Peşkeş Çekilmiş

bu gerçek zaten, ama birileri anlamıyor sırf akp ye muhalefet olsun die savunuyor beleş yiyenleri..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#5 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2010 - 23:37

TÜSİAD: "Sevgililer Günü'yle İlgili Olarak Bütün Kapitalistlerin Töhmet Altında Bırakılmasından Rahatsızız"

http://www.zaytung.c...asp?newsid=2166

son dakika haberleri;

-> Aşıklara 14 Şubat Öncesi Kötü Haber: 1 Metrenin Üstündeki Oyuncak Ayılara Ayrı Vergi Dilimi Uygulaması Meclis Gündeminde...

#6 Amelie

Amelie

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2010 - 00:01

kendimce güzel bir haber sitesi diil.

#7 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 05.03.2010 - 21:31

-> Sabri Sarıoğlu'ndan Şaşırtan İtiraf : "1984 yılında total futbola tepki olarak doğdum." ...
(donlakalansenerkristiandior bildirdi)

-> Aziz Yıldırım: "3 Sene Üst Üste Şampiyonluk Sözüm Bu Sene Başlamayabilir. Ne Zaman Başlayacağını Daha Sonra Bildireceğim"...

-> Turkcell: "Bilmedikleri Bir Numaradan Gelen Cevapsız Çağrıyı 'Belki Kızdır' Umuduyla Geri Arayanlara Minnettarız."...

:D

#8 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 05.03.2010 - 23:59

Bu siteye coder olacam büyüyünce :D

Bu mesaj _RomantizmA_ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 06.03.2010 - 00:20

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#9 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 02:58

antiqa valla bu saatte o kadar güldümki sağol bu siteyi söylediğin için :P

espri kalitesi süper ya keşke daha çok doldursalar :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#10 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 13:00

"İnternet Bağımlılığından Kurtulmak İsteyenler "hayat-disarida.org" Adresinde Buluşuyor

Internet erişiminin yaygınlaşması ve ucuzlamasıyla birlikte son yıllarda ciddi bir sosyal yara haline gelen internet bağımlılığıyla mucadele etmek için kurulan 'hayat-disarida.org' adlı web sitesi, bağımlılar ve yakınlarından yoğun ilgi görüyor. "

http://www.zaytung.c...asp?newsid=2490

#11 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 14:26

bak ona koptuydum (=

gold üyelik de varmış (=
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#12 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 16.03.2010 - 14:30

-> İsviçreli Bilim Adamlarından Kelliğe Mucize Çözüm: "Şapka"

:D

#13 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 28.03.2010 - 08:50

bizim zaytung mevzu olmuş iyi mi :better:

Yılın asparagası

Zaytung isimli şaka amacıyla uydurma haber yapan sitenin haberi ortalığı karıştırdı!

Türkiye’nin 13 yıldır görevde olan Sierra Leone Büyükelçisi’nin burnunda tüten anavatanına dönmek için meclisten soykırım yasası çıkarttığı “haberi” ortalığı karıştırdı. Amerika’daki Türkler olaya tepki yağdırdı. Ama Türkiye’nin bu ülkede elçisi bile yoktu.

ABD’de “satire” türünde haber siteleri çok yaygın olarak görülür. Mizah kullanarak yazılmış uydurma haberlerle muhalefet yapan bu tür sitelerin okuyucuları da oldukça çoktur. Fransa’da ise aynı şekilde yayın yapan Le Canard Enchaine adlı gazete, ülkenin en saygın yayın organları arasında kabul edilir. Türkiye’de de bu akım yavaş yavaş Zaytung adlı internet sitesi ile yayılmaya başladı. Zaytung’da geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir uydurma haber ise Ermeni soykırım iddialarının çok tartışıldığı bugünlerde ABD-Türkiye-Ermenistan üçgeninde kriz yarattı. Haberde, Ermeni soykırım tasarılarının geçtiği ülkelerde Türkiye elçisinin derhal Ankara’ya geri çağrıldığı gerçeği aktarıldıktan sonra 13 yıldır aynı ülkede elçilik yapmaktan sıkılan ve ülkesine dönme talepleri sürekli reddedilen Türkiye’nin Sierra Leone Büyükelçisi Orhan Emin Türköne’nin bu ülkede de tasarının geçmesi için lobi yaptığı iddiası yer aldı.

Ermeni siteleri de inandı

Elçinin bununla da kalmadığı, gittiği yerlerde “Dedem 100-150 Ermeni öldürdü” diye hikayeler anlattığı belirtildi. Bu girişimlerin sonucunda tasarının meclisten geçtiği ve elçinin de Ankara’ya geri çağrılarak amacına ulaştığı aktarıldı. Bu asparagasın ABD’de 300 bin Türk’ün buluşma noktası olan Turkish Forum’da yayınlanmasının ardından Türkler elçiyi eleştiri bombardımanına tuttu. Hem Türk hem de Ermeni siteleri olayı gerçek sanarak yayınladı. Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından Turkish Forum hemen haberi kaldırdı, ancak olay ABD’de yayınlanan California Courier gazetesine haber oldu.

İşte olay yaratan sahte haber...

Gönderilen Resim

Son dönemde Ermeni tasarılarını kabul eden ülkelerdeki büyükelçilerin teker teker Türkiye’ye çağrılmasının, bazı fırsatçı büyükelçiler tarafından suistimal edildiği ortaya çıktı. Konuyla ilgili, Dışişleri’nden bu sabah yapılan açıklamada, son olarak 12 yıldır Türkiye’nin Sierra Leone Büyükelçiliği görevini yürüten Orhan Emin Türköne’nin, Sierra Leone meclisinden Ermeni tasarısını geçirmek için lobi faaliyeti yürüttüğünün tespit edilmesi üzerine görevinden alındığı bildirildi. Dışişleri Bakanlığı’nda bu sabah düzenlenen basın toplantısında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bakanlık Müsteşarı Ersin Özbükey, “Bir süredir Çad, Eritre, Cibuti gibi ülkelerin sözde Ermeni Tasarısı’nı art arda gündemlerine almaya başlamaları dikkatimizi çekiyordu. En son Sierra Leone Cumhuriyeti’nin de bu tasarıyı mecliste oy birliğiyle kabul ettiğini görünce bu işte bir pislik olduğundan şüphelenmeye başladık” diyerek yaşanan süreç hakkında bilgi verdi. Konunun araştırılması için derhal bakanlık bünyesinde bir tahkikat komisyonu kurulduğunu söyleyen Müsteşar Özbükey, soruşturma neticesi ilginç ve bir o kadar üzüntü verici bilgilere ulaştıklarını ifade etti.

“Bizim de suçumuz var”

Komisyonun yürüttüğü istihbarat çalışmaları sonucu, 12 yıldır Türkiye’nin Sierra Leone Büyükelçiliği görevini yürüten Orhan Emin Türköne’nin Sözde Ermeni Soykırımı’nı bu ülkede gündeme getirmek ve kamuoyu oluşturmak için bir süredir çeşitli lobi faaliyetlerinde bulunduğunun tespit edildiğini belirten Özbükey, “Yani tabi ki bu bir mazeret olamaz ama bakanlık olarak bu işte biraz bizim de suçumuz var gibi. Ücra bir ülke olunca adamı resmen unutmuşuz orada. O garip de bakmış hangi ülkenin parlamentosunda Ermeni tasarısı geçse o ülkenin büyükelçisi hemen Türkiye’ye çağırılıyor, böyle bir yola sapmış. 12 yıl az değil” dedi.

Akıl almaz lobi faaliyetleri

Dışişleri Müsteşarı, açıklamalarına şöyle devam etti: “Sağolsun, Facebook’da duvarına ’offff be ne pis doğradık Ermenileri’ yazmaktan tutun, gittiği barların müdavimlerine ’Sırf benim dedem 100-150 Ermeni’yi öldürmüş, kemikleri bizim bodrumda durur’ türünden yalan bilgiler vermeye kadar elinden ne geliyorsa ardına koymamış. Sierra Leone zaten ufacık yer, laf çabuk yayılıyor. 1 ay önce kimsenin ne Ermenistan’dan ne Türkiye’den haberi varken, 1 ay içinde bütün ülke galeyana gelmiş, halk soykırımın kabul edilmesini sokaklarda dans ederek kutlamış. Olacak iş değil ama maalesef olmuş bunlar.”
+

http://www9.gazeteva...296507/1/Gundem

#14 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 28.03.2010 - 14:35

bence süper bi haberdi :better:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#15 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 29.03.2010 - 16:47

kapatma tatbikatı.
yine yardırmışlar :)

http://www.zaytung.com/

#16 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 29.03.2010 - 16:50

deliler :)

Güzel olmuş :)

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#17 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 29.03.2010 - 17:31

esastan kapatmışlar sandım renkler bile uyumlu :)

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#18 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 01.04.2010 - 12:41

şaka gibi ;P

banu avar bu haberi gerçek sanmış:

http://www9.gazeteva...296507/1/Gundem

LM1VfEPBqAA

#19 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 11.04.2010 - 21:05

son dakika : 7 yıl önce bir çocuk tarafından yere bırakılan ekmek , her görenin daha yüksek bir yere koymasıyla bir plazanın 25. katına kadar ulaştı

#20 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2010 - 12:42

Başbakan Erdoğan'ın "İslami Terör Olmaz" Açıklamasına El Kaide'den Sitem Dolu Yanıt: "Elimizden Geleni Yapıyoruz!"

http://www.zaytung.c...sp?newsid=11697

pac'in yoğun isteği üzerine.. :mad1:

son dakika -> Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Rahatlatan Açıklama: "Allahhh... çok şükür yarabbi..."

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli