İçerik değiştir

- - - - -

Aldatan Erkeklerin Hikayeleri

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 14 yanıt verildi

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 23.01.2010 - 17:57

Erkekler bazen biriyle birlikteyken başka biriyle olurlar. Peki neden? Erkek çapkın olduğu için mi? Kız arkadaşı çok şımarık ya da çok konuştuğu için mi? Kötü seks? Yalnızlık korkusu? Bu soruların hepsi kıza arkadaşından uzaklaşarak başka biriyle yatağa girmesine neden olabilir.

erkekler neden aldatıyorErkekler ilişkilerinin aldatmaya doğru gitme sebeplerini anlattı. İşte gerçek aldatma hikayeleri..

1. sebep : Ödetmek için..

"İlk önce kız arkadaşım tarafından aldatıldım. Cep telefonunda eski erkek arkadaşından gelen mesajı gördüm. Güzel ve zararsız mesajlardı ama ilk buluştukları yerde görüşmeye devam ettiklerini öğrenmek beni kızdırdı. Her zaman birbirilerine yakın olduklarını düşünmüştüm. Bu mesajlaşmaları takip ettim ve kendine başka bir kız bulup birlikte olmayı amaç edindim. Onlardan itikam aldığımı düşündüm sanırım. Daha sonra ayrıldık ancak onu aldattığımı söylemedim çünkü birbirimiz için doğru insanlar değildik. Ancak yaptığım da doğru değildi ancak yine de gerçekten iyi hissetmiştim" — Kenan, 29

2. sebep: Fiziksel çekicilik..

"Kendimi bildim bileli büyük göğüslü kadınların çekiciliğine karşı koyamadım. Eski kız arkadaşım mükemmeldi ancak göğüsleri küçüktü. Bu bizim birlikteliğimizde çok fazla sorun değildi ancak diğer kadınlara baktığımda zorlanıyordum. Her zaman gittiğim bir barda büyük göğüslü bir garson vardı. İşten sonra kendisini aramam için numarasını verdi ve buluşabileceğimizi söyledi. Kabul ettim ve gece birlikte uyuduk. Sadece bir gecelik birşeydi, ancak bu benim kız arkadaşımla aramda bazı şeylerin bittiğini anlamamı sağladı. Çünkü beni çeken başka biriyle birlikte olmak beni çok etkilemişti." — Deniz, 26

3. sebep : Yanında olmaması..

erkekler neden aldatıyor"Eski kız arkadaşım sürekli seyahat ederdi ve onu aldattığımda yine seyahatteydi. Bir kız arakadşım yok gibiydi. Çok yalnızdım, özellikle hafta sonları.. Fiziksel ve duygusal olarak etkilenmemek için iş arkadaşlarımdan kaçıyordum. O gittiğinde gözlerin başkasını aramaya başladı ve birlikteliklerim oldu. Eski kız arkadaşıma bundan söz ettiğimde ilişkimiz sona erdi. Ancak sonuç olarak ilişkimizin bitmesi en iyisi oldu. Yeni ilişkimde sevgilimin uzun seyahatler gerektirmeyen bir işi olmasına dikkat ediyorum"— Sinan, 30

4. sebep : Ayrı şehirlerde olmak..

"Kız arkadaşımla okul yıllarından beri birlikteydik. Mezun olduktan sonra ben ve o başka şehirlere taşındık. Ayrı şehirlerde olmamıza rağmen birlikte olmaya karar verdik. Her hafta sonu onu görmeye gidiyordum ancak hafta içi arkadaşlarımla dışarı çıkıyordum. Birkaç ay sonra dışarı çıkmamaya, daha küçük bir çevrede hareket etmeye karar verdim. Bir gece kız arkadaşıma olan duygularımı tartmak için başka bir kızla çıktım ve bu benim kız arkadaşımla aramızda bazı şeylerin sona erdiğini anlamama neden oldu. Ona olanları anlattım ve o da birkaç kez aynı şeyi yaptığını söyledi. Bu durum bizi üzdü ancak bir süre ayrı kalmaya karar verdik. Bugün farklı insanlarla evli olsak da hala arkadaş olarak görüşüyoruz." — Taner, 35

5. sebep : Duygusal davranmak..

erkekler neden aldatıyor"Eski kız arkadaşımla zayıflama programında karşılaşmıştık. Çıkmaya başladığımızda ikimizde kiloluyduk ve ben hızla zayıfladım. Kız arkadaşım programa düzenli olarak katılmadığı için zayıflayamadı. Zayıflamaya başladıkça diğer kadınlarla beraber olabileceğim özgüveni duydum. Benimle daha önce konuşmayan kadınlarla konuşuyordum. Eski kız arkadaşım hala kilolu olduğu için depresifti ve her zaman beni diğer kadınlardan kıskanıyordu. Onun şehir dışında olduğu bir hafta sonu jimnastik salonunda harika bir kadınla karşılatık ve beraber olduk. Bundan kesinlikle ona bahsetmedim ancak zaten kısa bir süre sonra da ayrıldık. Sonrasında hayatımda benim için önemli olan şeylere önem veren kadınlarla birlikte olmaya karar verdim" — Bora, 41

6. sebep: Çok tartışmak..

"Eski kız arkadaşım ve ben aynı evde yaşıyorduk ve her zaman kavga ediyorduk. Bu gerginlik beni huzursuz ediyordu. İş yerimde kız arkadaşımın tersine eğlenceli, komik bir kız vardı. Bir gece geç saatlere kadar çalıştık ve işten sonra birlikte bişeyler içtik. Ertesi günde birlikte çıktık ancak gece onun evinde bitti. Bu ilişkiden sonra kendimi oldukça özgür hissettim ve eski kız arkadaşıma hislerimi açıklama cesareti elde ettim. Eve ertesi gün geldiğimde eski kız arkadaşım çıldırmıştı. Ancak bu beni şaşırtmadı zaten böyleydi ve onunla birlikte yapamayacağımı biliyordum. Ona olanları açıkça anlattım ve ayrıldım. Daha sonra iş yerindeki kızla görüşmeye başladım ve hala birlikteyiz." — Nail, 34

7. sebep : Kendine güvenme ve beğenilme ihtiyacı..

erkekler neden aldatıyor"Asla kadınlarla kendimi rahat hissedemedim. İlk kız arkadaşım en az benim kadar utangaçtı. İyi ancak çok heyecanlı olmayan bir ilişkimiz vardı. İş için katıldığım bir konferansta gerçekten çekici, seksi bir kadın çılgın gibi tabağıma vurmaya başladı. Şok oldum, daha önce hiç böyle birşey yaşamamıştım. Kendime olan güvenim tavan yaptı, o ve ben o gece ve konferans sırasında birkaç gece birlikte olduk. Konferanstan sonra onu bir daha hiç görmedim ancak yaşadıklarım kendime olan güvenimi artırdı ve heyecanlı, ilginç kadınlarla zaman zaman birlikte olmaya başladım" — Can, 33

8. sebep : Fantazi isteğiyle dolup taşmak..

"Birlikte olduğum kızı ilk önce şimdiki kız arkadaşımla 6 ay boyunca aldattım. Daha önce başkasıyla birlikte olmuştu ve sınırları yoktu. Bu bana oldukça tutkulu geldi. Sevgilimi başkasıyla aldatma fantezim eski kız arkadaşımla ayrılmamla son buldu. Birlikte olduğum kızla çıkmaya başladık ancak yürütemedik. Bazen fanteziler gerçeklerden daha iyidir" — Metin, 44

http://ivillage.myne...ri?limitstart=3

( :D )

#2 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 25.01.2010 - 01:10

en yaygını 3. dür sanırım :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#3 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 25.01.2010 - 02:26

erkekler aldatmak için bahane bulur başka bişe değil hepisi aynı ........... suyu :)
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#4 ÇakırBey

ÇakırBey

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 8 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2010 - 12:22

Bence bir erkek bir kadını aldatıyorsa bunun en büyük sebebi kadındadır derim

#5 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2010 - 12:08

Çok basit sevmiyorsan ya da arzulamıyorsan aldatırsın bunun için Nasreddin Hoca gibi ipe un sermeye gerek yok.. :P
Yok gevezeymiş, yok göğüsleri küçükmüş,yok görüşemiyorduk bunlar hikaye.. :D

Bence bir erkek bir kadını aldatıyorsa bunun en büyük sebebi kadındadır derim

Yüzdeyüz doğru olduğu ıspat edilmemiş oldukça klişe bir cevap
Ne kadınlar vardır ki ben en basitinden kendi çevremden tanıdığım hem güzel hem seksepalitesi yüksek yinede ihanetten kurtulamayan..

Bazı istisnaların dışında bu genelde kişinin kendisiyle alakalı bir sorun bence..

Gönderilen Resim

#6 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2010 - 19:06

suheda çok kibar yazmışın ya, bu kısaca karaktersizlik demek varken =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#7 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2010 - 19:21

bi gün nasip olursa ben kendi hikayemi anlatırım size :)
suheda çok sevmiyorsan arzulamıyorsan aldatırsın gibi bişey olur mu ya allasen ?
çok sevmiyorsan, arzulamıyorsan, İNSAN GİBİ ayrılırsın. ve yoluna devam edersin. aldatarak, kendini düşürmenin anlamı ne ? diye sormazlar mı adama..
imza: 1 yıl boyunca düzenli bi şekilde fikren zihnen alenen aldatılan ibretlik kız :msn24: ( allahımm sinirlerime mukayet ol :msn24: )

#8 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2010 - 19:24

fikren ve zikren nasıl anlaşılıyo maşallah epru sana, alenen yerine fiziken demen daha mantıklı olurdu yav yanındamı aldattı :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#9 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2010 - 19:30

ben anlarım :D

#10 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2010 - 19:35

alenen hemde :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#11 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2010 - 01:15

suheda çok kibar yazmışın ya, bu kısaca karaktersizlik demek varken =)

demi ben kibar bir bayanım
aslında evet demek istediğime tercüman oldun

bi gün nasip olursa ben kendi hikayemi anlatırım size :D
suheda çok sevmiyorsan arzulamıyorsan aldatırsın gibi bişey olur mu ya allasen ?
çok sevmiyorsan, arzulamıyorsan, İNSAN GİBİ ayrılırsın. ve yoluna devam edersin. aldatarak, kendini düşürmenin anlamı ne ? diye sormazlar mı adama..
imza: 1 yıl boyunca düzenli bi şekilde fikren zihnen alenen aldatılan ibretlik kız :D ( allahımm sinirlerime mukayet ol *secret )

Elbette ki doğrusu insan gibi ayrılmaktır,ama konu aldatma üzerine,ayrılınca o aldatma olmuyor tatlım...
Benim hikayem daha dramatik gözümün içine bakarak "seni seviyorum"denilerek yaşadım ihaneti gerekçesimi?bilmiyorum belkide koyduğum katı kurallar sebeb olmuştur.Evet acı çektim ama sebeblerini düşünüp kendimde hatalar aramadım üzerinde düşünmedim bile öğrendiğim an arkama bakmadım.
Pac'ın dediği gibi karaktersizlik başka bi şey değil..

Gönderilen Resim

#12 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2010 - 01:41

Benim hikayem daha dramatik gözümün içine bakarak "seni seviyorum"denilerek yaşadım ihaneti

:D negzel aynı şeyleri yaşamışız suheda. *secret
eööaa, başlığı açan benmişim ama, aldatmanın gerekçesi mi olur diyerek çemkirsem kendimle çelişmiş olur muyum, peki bu senenin yaza damgasını vuran pikinili güzeli olur muyum ? :blush: tamam o zaman, gideyim ben :D

#13 Amelie

Amelie

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 07.02.2010 - 02:03

evet biz seviyoruz diye kimse bizi sevmek zorunda degildir. ama seviyorum ve elimde degil aldatiyorum demeyi nasil sigdiriyorsunuz iliskinize.? hangi düsüncelerle bunu kabul ettirir insan kendine? hangi gerekçelerle paklar kendini?
daraldiysan, mutlu degilsen, ve özlemiyorsan sevgilini, icinden aramak gelmiyorsa, beraberliginde batiyorsa her sey gözüne bitmistir sevgi. ayrilmalisiniz.
cünkü, aldatmak hicbir teferruata sigmaz.
cünkü, basitliktendir.
aldatan biri, ne olursa olsun özünde de iyi insandir denmesi abestir

#14 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2010 - 00:07

benimki daha dramatik asıl şuheda ben erkek im yav hani kızlara olunca erkektir hepsi böyle dersinde P:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#15 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2010 - 15:51

Karaktersizliğin cinsiyeti yok şekerim.. :P

Gönderilen Resim